A.F.C. 1 ook kampioen in 1965? poelt Allen mee, het is voor a.p.c. Met meer dan 100 goals voor Kampioen JUNIOREN B 3, lapten 't hem. Staande van links naar rechts: Heintje van Waesberge, (grensrechter), Raymond van Waesberge (aanvoerder), Roel RidderikhoffJaap Draisma, Hans Fakkel, Niels Wolking (reserve), de heer H. D. Scheepstra (leider), G. W. H. Goedegebuure (reserve), Carlo Piepers (grensrechter) Zittend van links naar rechts: Kees Koreman, Hans Geus, Ting Chu Wen, Hans Schaap, Paul Koudijs, Paul Hausel, Benny Slaap. bal heeft. Het afgelopen. Blauw-Wit- tournooi heeft dit nog eens bewezen. In die wedstrijden kon men duidelijk zien dat indien onze verdediging in actie was onze hele voorhoede stil stond en keek hoe dat achter nu wel eens zou aflopen, kreeg men dan (plotseling de bal toegespeeld dan stond men volkomen afgedekt en had de grootste moeite zich vrij te spe len, was dit gelukt dan kwam de volgende moeilijkheid n.l. het afge ven, want ook de rest van de voor hoede had geen poging gedaan zich vrij te lopen. Hoe het wel moest demonstreerden zowel West Bromwich Albion als Racing Club de Paris. Alle spelers waren voortdurend in actie, ook al had men de bal niet toph werd er aan het spel deelgenomen, men pro beerde zich vrij te lopen van zijn ver dediger. Het gevolg was dat er altijd spelers vrij kwamen waarna men de bal kon spelen. De middenvoor van Racing Club de Paris zag men voort durend zowel op de rechter als op de linker vleugel opereren, terwijl vleugelspelers niet langs de lijn ble ven staan maar indien er kans was een bal te bemachtigen ook naar binnen kwamen of desnoods een bal van achteren ophaalden. Hiermee be reikte men dat men voortdurend ge vaarlijk was, ile verdediging geen rust gunde en de dekking niet altijd volledig kon worden doorgevoerd. Het gevolg was dat men op het juiste mo ment bij een bal was en op het juiste moment kon afgeven naar een vrij staande medespeler, zodat men kan sen kreeg om doelpunten te maken. Dit is het wat er van het jaar bij ons heeft ontbroken n.l. kansen scheppen. Hierdoor zijn vele wedstrij den dit seizoen verloren gegaan door dat men geen kansen kreeg doel punten £e maken ondanks het feit, dat men net zo goed of soms beter speelde dan de tegenstander. Terugkomende op de resultaten in de competitie van de A-junioren kun nen we het volgende berichten. Junioren A1 heeft in zijn laatste competitiewedstrijden één van de drie gewonnen n.l. tegen Z.S.G.O. In een vlot gespeelde wedstrijd wisten wij met 62 van het zwakke Z.S.G.O. te winnen. Junioren A 2 heeft ook in zijn laat ste wedstrijden geen kans gezien een wedstrijd te winnen. Junioren B 1 heeft in zijn laatste twee wedstrijden gelijk gespeeld nl. tegen D.W.S. 33 terwijl van Ajax met 60 werd verloren. Op Hemelvaarts dag speelde Junioren B 1 mee in het tournooi van de Spartaan, echter zonder succes want van de drie ont moetingen wisten zij er slechts één gelijk te spelen. Junioren B 3 heeft door ook de laatste wedstrijden van Fokke 30 en S.C.A. 81 te winnen, het kam pioenschap behaald. Namens de Jeugdcommissie wens ik alle jongens van B 3 van harte geluk met dit be haalde resultaat. Ik hoop, dat dit een stimulans voor jullie zal zijn op de ingeslagen weg voort te gaan, ook als jullie straks in een ander (wel licht hoger) elftal geplaatst zouden worden. Tournooien. In het tournooi van Robur et Velocitas wist Junioren A1 goede resultaten te behalen. Wij werden eerste en brachten daardoor een fraaie wisselbeker mee naar huis, die wij dus volgend jaar zullen moe ten verdedigen. Wij kwamen in de finale door drie overwinningen en één gelijk spel. In de finale kwamen wij uit tegen Be Quick (Gr.) na een 10 voorsprong kregen wij het te gen het einde zwaar te verduren en moesten zelfs in de laatste minuut zwichten. Eindstand 11 dus. De beslissing moest nu vallen door het nemen van strafschoppen en hiermee waren wij Be Quick de baas. De beide Pinksterdagen waren wij te gast bij Blauw Wit. In dit sterk bezette Internationale tournooi kwa men wij op de 8e plaats. Van Ajax en Racing Club de Paris werd met resp. 31 en 20 verloren. De twee volgende ontmoetingen werden beide gelijk gespeeld 00, n.l. tegen Footballelub Lugano en te gen Düisburg. In de wedstrijd tegen Blauw Wit om de 7e en 8e plaats, verloren wij met slechts 1—-0'. Van deze plaats af danken wij de organisatoren van deze tournooien nog hartelijk voor de prettige ont vangst en de aangename dagen, die wij bij hen mochten doorbrengen. Welpen. Ook aan onze Welpencompetitie is een einde gekomen. In de laatste wedstrijden wonnen de Apen met 82 van de Zeehonden, terwijl de Leeuwen voor een verrassing zorg den door 22 te spelen tegen de Tijgers. Door deze uitslagen was een beslissingswedstrijd tussen de Apen en de Tijgers noodzakelijk, waarbij de Tijgers als winnaars uit de bus kwamen en dus de competitie wonnen. Opwekking. Nu het voetbalseizoen toch weer ten einde is gekomen, moeten we woorden van hartelijke dank richten tot onze Jeugdleiders, die zonder afschrijvingen en met een niet ge noeg te waarderen zorg en enthou siasme een zeer belangrijk deel van het Jeugdwerk hebben verricht. He ren, vanaf nu tot de eerste Arol-dag stoppen wij er mee. Daarna komen wij zeker weer een beroep op U doen. A.F.C. heeft U dan weer nodig en wij zijn er zeker van, dat wij dan weer op U kunnen rekenen. P. VAAL. 6

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 6