Cltta JVieuufenhuizen Nette en Nuttige Notulen-Notities I/Renovatie poelt allen mee, het is voor a.f.c. Het belangrijkste feit voor A.F.C. sedert de vorige Schakel is, dat A.F.C. 4 zich op 29 Mei 1957 in vei ligheid bracht, door een overwinning (21) op ons terrein tegen V.V.A. 4. Wel werd door de secretaris van V.V.A. bij de Bond geprotesteerd te gen het meespelen van ons lid Bak ker (deze zou ongerechtigd zijn voor A.F.C. uit te komen) doch dit zal wel op een misverstand berusten, aangezien Bakker reeds begin Januari overschrijving verkreeg en sedertdien voor onze Vereniging uit komt. Nog werd door het vierde de Zondag daarop in de returnmatch bij V.V.A. 4 verloren met 4—0, doch dat deed aan de zaak niets meer af. Het vierde eindigde met een punt meer dan V.V.A. 4 en dat is vol doende. De Interland korfbalwedstrijd Hol land—België vond op 26 Mei j.l. op ons terrein plaats en eindigde in een 83 overwinning voor de onzen. Evenals tijdens de finales schoolwed- strijden (11 Mei 1957 op ons terrein gehouden) was ons terrein weer aar dig bezet, iets dat nu niet bepaald meer veel voorkomt. Het was een aardige snelle wedstrijd, waarvan wij best genoten hebben. De Pers en Propaganda-Commissie organiseerde op 25 Mei j.l. een zeer geslaagde Auto en Scooter Rallye, die door de deelnemers zeer gewaar deerd werd. De eerste prijs werd ge wonnen door Lotte en Karei Nesen- berend. Dit zijn hele bekende Raïlye- rijders, immers in Den Haag, Dij H.B.S., zijn ze ook reeds met de hoofdprijs schoot gegaan. Junioren B 3. En dan nog een belangrijke gebeur tenis. Op Zondag 19 Mei behaalde Junioren B 3 door een 81 overwin ning op de junioren S.C.A. 3 het kampioenschap van hun afdeling. De Voorzitter heeft jullie reeds onmid dellijk na afloop van de wedstrijd ge feliciteerd, doch de officiële huldi ging vindt plaats op de Jaarvergade ring, 27 Juni a.s. 's avonds 8 uur. Daar verwachten wij allen (ook de reserves) zonder uitzondering. Via Henk van Teunenbroek ver namen wij, dat Max de Bruin in Baden Baden goed vooruit gaat. Wanneer U toevallig die kant op gaat, zal de Heer De Bruin het bij zonder op prijs stellen als U even bij hem aanwipt. Max, het allerbeste, spoedig beterschap en tot spoedig ziens. Zoals U hierboven gelezen hebt, en bovendien reeds enkele malen in het Bulletin, zullen wij op 27 Juni a.s. de Jaarvergadering houden. Het Bestuur stelt het zeer op prijs als U deze avond vrij houdt, niet alleen, maar bovendien als U door Uw aan wezigheid op de Wandelweg belang stelling toont voor het wel en wee van de A.F.C. Enquête. Enige tijd geleden zonden wij U een enquêteformulier betreffende het t.z.t. door ons te betrekken nieuwe ter reincomplex. In dit formulier ver zochten wij U, te willen invullen, welke sporten, buiten voetbal, cricket en honkbal, nog méér door U of Uw huisgenoten worden beoefend en dit getekend aan de Heer H. D. Scheep stra (thans Scheldestraat 71) te wil len inzenden. Vele leden hebben tot dusver vergeten dit formulier in te leveren. Wij verzoeken U dit alsnog omgaand te doen. Alle lezeressen en lezers een prettige vacantie. Vété. Het Vierde gered voor de K.N.V.B.! We doen dus gevieren weer landelijk mee. I s A.F.C. aan haar traditie verplicht. Op „maximaal vier" oude glorie nog ligt. Het is nog niet eens zo heel èrg lang geleên, dat 't tweede verbleef in Reserveklas l. En ook was er nog tot in 't jongste verleden voor derde n vierde een plaats in de Tweede. Dat hóórt zo te zijn wil een club b l ij ven tieren; weer liften, weer stijgen, triomfen weer vieren! Wie leidt als reserve niet hangt aan de staart stuwt 't topteam tenslotte omhoog in z'n vaart! Ook maar 'n reserve" moet „bruisen en zieden". Straks achter de Dijk zal dit vast gaan geschieden. Dan zijn we gevieren weer sterk als weleer. Dan strijden we weer als destijds in de Meer. Of wilt ge, gij K. N.V.B.-senioren, u schamen voor wie tot de jeugd nog behoren7 Zij zien naar u op en ook z ij stuwen mee. Dank zij U W exempel naar 'n hernieuwd A.F.C.! Dit stond al te boek, doch we lazen hierna: Protest tegen 't Vierde (Clubnieuws V.V.A.). Maar hoe het ook zij, dit protest tast niet aan 't opwekkend betoog in dit versje gedaan. Pinksteren '57 B. S. LE MARCHé. stopu/atches voor sport en techniek Gouden en stalen polshorloges Klokken installaties Signaal- en buitenklokken Kalverstraat 206 Leidsestraat 83 Grond- en glansverf Boot- en Autolakken Overtoom 523, tel. 84780 Een vertrouwd adres 1

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 2