Renault m <\x On dit et datjes A.F.C.-voetballer "57 Dankbetuiging Wie wordt Voor een naar Amsteldijk 52 Renault b öealeR poett allen mee, het is voor a.f.c. Those Wedding bells Dit kopje hebben we lange tijd ge mist, maar nu de dagen weer len gen en de gehele natuur zich weer vernieuwt is het er dan eindelijk weer. Ik moge voor de goede orde nog even opmerken, dat het volledige versre geltje luidt: „Those weddingbells are breaking up the old gang of mine." Deze keer geldt het dan voor onze vriend Rob de Jong, die met Loesje de Leyer in het huwelijk is getreden. Rob is een bruikbare speler in een der lagere K.N.V.B.-elftallen en van Loes je weet ik weinig meer, dan dat ze er als baadster, met de Mentonnese rot sen als achtergrond, zeer lieftallig uitziet. Luidjes, kom binnen. Er zijn nog stoelen vrij rond de familietafels. Adje Kraal Wij feliciteren Adje, die sedert jaar en dag één der steunpilaren van A.B.C. is alsnog met zijn benoeming tot tweede coach van het Nederlandse honkbalteam. Vroeger, voordat een ongeval een einde aan zijn voetbal loopbaan maakte, was Adje een ge waardeerd voetballer in A.F.C., die in de hausse-tijd zelfs nog op de nomi natie voor het eerste elftal heeft ge staan. Feest Een Griek met gezag heeft eens ge zegd: „Een leven zonder feesten is een lange weg zonder pleisterplaat sen." En A.F.C. moge dan de Fuifclub genoemd worden, men deelt toch ken nelijk deze oude Griekse zienswijze niet. Het aantal leden, dat op 16 maart j.l. de jaarlijkse Feestavond bezocht was niet groot, alhoewel de kwaliteit als altijd veel vergoedde. Het toneel gezelschap van de Nederlandse Han del Maatschappij, dat het stuk „Geld te Geef" voor ons opvoerde kwam tot een behoorlijke prestatie, zoals voor zitter Kappelhoff in zijn dankwoord reeds opmerkte. Het bal met de muziek van het kwartet Theo Paternotte was zeer ge animeerd, niet in het minst door het onvermoeide werken van dit kwartet. Jip Vogel Sr. zorgde in de bar voor een opgewekte stemming. Het verheugde de organisatoren zeer, dat A.F.C.-Ridder Jacques van Van Jacques vanOoy, A.F.C.-Ridder en volgend jaar zestig jaar lid, ont vingen wij het volgende episteltje: „Voor de vele bewijzen van belang stelling op mijn 75-ste geboortedag van de zijde van het A.F.C.-Bestuur, spelers en vrienden ontvangen, zeg ik oprecht hartelijk dank." J. C. A. VAN OOY 8 Ooy het feest tot het eind toe heeft willen meemaken. Een extra woordje van waardering komt toe aan onze adsprirant Frans Woudstra, die kans zag om honderd tombola-lootjes te verkopen. Bravo Frans. En die van mij Een onzer welpjes, U weet wel uit een der dierenelftallen, keerde dezer dagen huiswaarts na een middag hard zwoegen in de door de aanhoudende regen, heerlijk vette Buitenveldertse klei. De modder zat hem in dikke lagen op de broek en zijn moeder zag het geheel met afgrijzen de trap opko men. „Maar jongen, dat spul krijg ik nooit meer schoon." De twee turven hoge A.F.C.-er sprak toen: „Dat zal toch moeten, mama. Doe er maar goed je best op, want ik heb vanmid dag twee goals gemaakt voor A.F.C." Gemiddelden Het gaat goed met onze 1-actie. Het eerste elftal kan het helaas niet meer halen, maar hierna volgen de vorde ringen der overige elftallen in deze maand het tweede van 0.71 naar 0.76 het derde van 0.83 naar 1(!) het vierde van 0.40 naar 0.62 het vijfde van 1.30 naar 1.23 het zesde van naar 0.92 het zevende van 0.89 naar 0.82 Volhouden mannen nog een klein rukje. Spelersbeoordeling Door tijdsgebrek is het de Elftal commissie nog niet mogelijk geweest het grote aantal inzendingen op deze puzzle te controleren. Een winnaar kon derhalve nog niet worden aange wezen. Dit tijdsgebrek biedt echter het voordeel, dat U, die nog geen oplos sing inzond ook nog mee kan dingen naar de sigaren. Kijk nog even op bladzijde 9 van de Maart-Schakel, maak Uw gevolgtrekkingen en zend de oplossing naar Cor Kerker, Hector- straat 38. Maar doe dit alles snel. Adje van Dijk Deze makker liet weer van zich horen en wenst alle A.F.C.-ers alle goeds. Voor een volgend maal beloven we U nu reeds zijn avontuur met de vader van Pat O'Brien, de Ierse won- dervoetballer. J. T. S. Ij1 en antwoord op deze vraag zal Za- J terdagmiddag 25 Mei op ons veld gegeven worden. Dan zal daar gehouden worden een 10-kamp met een puntentejling van: 5 punten voor nummer 1, 4 voor num mer 2, 3 voor nr. 3, 2 voor nr. 4, 1 voor nr. 5. Hij die op de tien nummers het hoogste aantal punten heeft, is winnaar. De onderdelen zijn: 1. Sprint. Afstand 25 mtr. 2. Lange afstand Afstand 1500 mtr. 3. Schieten. Doel verdeeld in vakken 4. Trappen I. Verste af stand met stilliggende bal. 5. Trappen II. Verste afstand met rollende bal. 6. Dribbelen. De gemiddelde tijd benodigd om door 10 paaltjes te dribbelen, met het rechterbeen, daarna met het linker been. 7. Koppen. Verste afstand. 8. Plaatsen I 5 stilliggende ballen door hekje plaatsen. 9. Plaatsen II 5 stilliggende ballen van 30 meter afstand in een cirkel plaatsen, met een cirkeldiameter van 3 meter. 10. Ingooien: Verste afstand. Deelname staat open voor alle K.N.V.B. voetballers. Zij die hieraan wensen deel te nemen, gelieven zich zo spoedig mogelijk op te geven bij Dick Disselkoen. Tel. 791523

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 8