Autoverhuur en Rijschool ^0 Cïjiobc" Per weekdag Zon- of feestdag poelt allen mee, het is voor a.f.c. Jammer genoeg waren enkele spe lers van ons niet opgekomen, dat schijnt nu eenmaal zo te moeten (slappelingen zijn overal) en moesten een paar jongens van een lager elftal invallen. Zij speelden de eerste helft in een stromende regen. De leider, de heer Elzinga, liep enthousiast langs de lijn van doel naar doel zijn jongens aan te vuren. Een dikke jas aan, een regenjas over z'n schouders, een petje (zo'n vechtpetje) op zijn hoofd, de pijpen van zijn broek in zijn laarzen, maar niettegenstaande deze voorzorg druipnat van de regen. Voor geen geld ter wereld zou hij zijn jongens in de steek laten en gaan schuilen. Toen de rust kwam liepen de jon gens kletsnat natuurlijk naar de kleed kamer, waar de thee hen wachtte. Even later kwam de leider van Blauw wit 11 droge shirts brengen voor onze jongens, deze werden met een hoera'tje in ontvangst genomen, zij hadden nog wel rugnummers, echter kon het dus niet. Ik vond dit gebaar van Blauw-Wit zeer sportief. De tweede helft is ook omgekomen, al was het veld volgens mij onbe speelbaar. De uitslag was 70 voor Blauw-Wit geloof ik, maar dat speelde geen rol, de vriendschap van het elftal plus de leider staat veel hoger dan een verloren wedstrijd, dit getuigt het gezellige onder-onsje in de Blauw-Wit cantine na de wed strijd. Hoewel ik geen droge draad meer aan mijn lichaam had, keerde ik toch voldaan naar huis met de wetenschap dat mijn zoon in een goede vereniging is." Zoals men in het bovenstaande ver slag heeft kunnen lezen, waren enkele jongens zonder meer weggebleven. Dit was ook het geval in de volgende wedstrijd tegen N.F.C., met het ge volg, dat men met tien man moest zien er het beste van te maken. Met de betreffende jongelui, die zelfs de moeite niet namen om de Jeugdcommissie van hun verhinderd zijn (zo zullen we het maar noemen) in kennis te stellen en eenvoudig weg bleven, zullen we het volgende af spreken: Die jongens, die niet serieus van plan zijn de komende weken te spelen, verzoeken wij de Jeugdcom missie hiervan in kennis te stellen. Vanzelfsprekend zal dit een zeer klein aantal zijn en kan de Jeugdcom missie bij het samenstellen der elf tallen hiermede rekening houden. Het is voor de andere elftalspelers, die altijd regelmatig komen heel verve lend, de dupe te worden van de laks heid van anderen. Junioren B1 heeft tegen Zeeburgia één van zijn beste wedstrijden van dit seizoen gespeeld en kon door hard werken met 21 zegevieren. Tegen De Spartaan werd gelijk gespeeld 00 en van D.C.G. met 31 verloren. In de laatste ontmoeting waren we niet erg gelukkig. Een buitenspeldoelpunt, invallers en enkele spelers die tijdens de wedstrijd geblesseerd raakten, wa ren het gevolg dat wij volkomen uit ons doen waren. Junioren B 2 heeft uit 3 wedstrijden 3 punten gewonnen en heeft zich hier door weer iets meer van de onderste plaats kunnen losmaken. Junioren B 3 heeft (op weg naar het kampioenschap geen misstap gemaakt en won onbedreigd met 100 van Uithoorn. Junioren B 4 speelde tegen D.W.V. 6 gelijk en verloor, evenals vorige keer, met grote cijfers van Ontwaakt 2. In de wedstrijd tegen Ontwaakt kregen wij twee strafschoppen tegen ons, doordat men onnodig de bal met de hand speelde. Vooral in wedstrijden die met een klein doelpuntenverschil worden beëindigd kan dit van groot belang zijn en je zelfs een zekere over winning kosten. Dus jongens, let hier in het vervolg eens op. Welpen Onze Welpen hebben in de voorwed strijd tegen de H.F.C.-Welpen geen revanche kunnen nemen. Reeds met de rust stonden wij met 51 achter. In de tweede helft vlotte het beter en kon men de H.F.C.-voorhoede meer in toom houden. Hierdoor kon de eind stand beperkt worden tot 62. Inmiddels is tot grote vreugde van onze vele Welpen de onderlinge com petitie op Zaterdag weer hervat. Hier onder volgt de stand bijgewerkt t/m 6 April. Gesp. gew. gel. verl. pt. Apen 6 3 3 9 Leeuwen 5 4 1 8 Tijgers 5 3 2 8 Stieren 5 2 2 1 6 Ossen 5 2 3 4 Beren 5 1 1 3 3 Trekvogels 3 1 0 2 2 Vossen 5 1 4 2 Egels 3 0 3 0 Zeehonden Zoals men uit de ranglijst kan zien is de competitie uitgebreid tot 10 elf tallen, zodat de Welpen voorlopig voort kunnen en nog niet zijn uitge- voetbald. Ons Tournooi De Jeugdcommissie wenst Junioren A 1 en B 1 veel succes toe in ons eigen Jeugdtournooi op Tweede Paasdag. Verder rekent de Jeugdcommissie op veel publieke belangstelling, het geen de gezellige sfeer langs de vel den zal verhogen. Wij wensen spelers en toeschouwers een prettig Paastournooi. P. VAAL Verhuur en administratie: Sarphatipark 19 Amsterdam - Z. Telefoon 793491 Luxe verhuur van Volkswagen de Luxe - Opel Gedurende de wintermaanden 20% korting over het vaste huurbedrag. VerzekeringAll Risk TARIEF Volkswagen de Luxe '55 en '56 Opel '55 en '56 Weekeinde Zaterdag 13 uur tot vv eeKeinue Maandagmorgen 8 uur 14 dagen f 10.en f 0.06 p. km. 12.50,, „0.06 19.— „0.06 70.— 0.06 135.— 0.06 f 13.— en f 0.07 p. km. 15.— 0.07 22.— 0.07 85.— 0.07 165.— 0.07 Autorijschool met gediplomeerde instructeurs K. N. A. C. 6

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 6