fllarm Autoverhuur en Rijschool ^0 Qlobc" Verhuur en administratie: Sarphatipark 19 Amsterdam-Z. Telefoon 793491 Gedurende de wintermaanden 20% korting over het vaste huurbedrag. VerzekeringAll Risk Per weekdag Zon- of feestdag poelt allen mee, het is voor a.f.c. Wij komen weer in de puree, Waar moet dat heen met A.F.C.? Als J.S.V. er eens niet was, Dan waren w'al in de derde klas. 't Was deze maand eerst D.C.G., Die ons zomaar de das omdêe Toen V.VA.., die won de score. Maar alles is nog niet teloor. Waar blijven de Supporters nou, Die laten ons maar in de kou. 't Zelfde handjevol getrouwen. Staan altijd maar weer langs de touwen. Wat zullen we nu verder zien? Wordt 't 10O of soms nul-tien? Toe jongens 't is nog niet te /oor. Maar zet 'm dan ook op en scoor! We moeten weer uit die puree, We zijn tenslotte A.F.C. En komt, supporters, vuurt hen aan, Dan zal 't waarachtig toch wel gaan. EEN VRIENDIN. voor de (eventueel) kijkende bezoe ker het prettige gevoel van „waar voor zijn geld te hebben ontvangen" op, door de uitslagen 46 en 36, tegen resp. V.D.O, IV en O.D.A. II op 17 Februari en 3 Haart j.l. Ondanks dez'e, vooral voor de ach terhoede, teleurstellende tegenscore, zal in het bijzonder de wedstrijd te gen het ongeslagen V.D.O. in ons hart blijven branden als een wapen feit, dat uitsluitend nog in Spar taanse oorlogen e.d. zou kunnen worden behaald. Met negen man, waaruit het vuur van de voorgaan de Zaterdagavond (gelukkig) nog niet was geblust, werd tegen de V.D.O.-storm opgelaveerd met de onbezoldigde medewerking van Har ry Scheepstra, die elke Zondag klaar staat om te kijken of er ergens nog een graantje (lees: goaltje) is mee te pikken. Voor deze, zo langzamer hand te noemen Nationale Reserve, „Dank!" Als wij eraan denken immer weer een beroep te moeten doen op toe vallig aanwezige spelers, die soms aan hun tweede wedstrijd van die dag beginnen, vragen we ons af, wat de mentaliteit is van de opge stelde spelers, die niet komen opda gen, daarbij niet de moeite nemend tijdig af te schrijven, opdat de no dige voorzieningen kunnen worden getroffen. Hierbij dient niet uitslui tend rekening te worden gehouden met kameraadschap ten opzichte van de medespelers, doch ook ten opzich te van de tegenpartij. Welk sportief genoegen schuilt er n.l. in om een krappe overwinning te halen op een onvolledig team? Natuurlijk is het mogelijk, dat iemand juist voor een wedstrijd verhinderd is, doch dat een en ander betrekking heeft op 5 (vijf!) mensen op één Zondag, kan er bij mjj niet in. Overigens is het nodig, dat we er weer eens lekker tegenaan gaan leu nen: 6 punten uit 8 wedstrijden is nu niet bepaald om te gillen of over naar huis te schrijven. Willen we niet timide met rode lantaarns gaan zeulen, moeten we weer eens wat punten in onze zakken laden, ergo: de nog resterende wedstrijden win nen. Om dit te bereiken bestaan er verschillende mogelijkheden: a. de in de aanhef van deze vader lijke toespraak bedoelde stelling: „maak doelpunten"; b. het in overleg met de A.V.B. vaststellen van wedstrijden op een zeer geheim tijdstip, daar door de tegenpartij de kans ont nemend aanwezig te zijn, waar door èn het doelsaldo èn het pun tental met resp. 5 en 2 wordt ver meerderd; c. gewoon op Zondagmiddag na ken nisgeving aan de tegenpartij, te genpartij geven, maar met 12 man (ziet toch niemand na een week hard werken) d. voetballen met gasmaskers (uiter aard alleen A.F.C.) en een met niespoeder gevulde bal; e. nadere, nog niet door ons aller Kakie, voor de pers vrijgegeven geheime wapens. Gaarne zou ik U allen, erenaam- hooghouwers van het zevende, een en ander in overweging willen geven, waarbij wordt opgemerkt, dat onder getekende de voorkeur geeft aan het onder a vermelde. P.S. Na gereedkoming van het bo venstaande en na nóg (tjonge!) een Zondag voetballen, moet ik ootmoe dig met een gemeend „mea culpa" bekennen, dat doelpunten maken, toch een wedstrijd winnen kan bete kenen. Het gaat er alleen maar om, „maak er genoeg". En dat deden we j.l. Zondag dan ook wel. Als repre saille voor de tegen Centrum III in de uitwedstrijd geleden (niet zo grote) nederlaag, hadden we voor hen 7 (zegge: zéven) doelpunten in petto, hetgeen dat vond Centrum ook zo voldoende was, dat men niet de moeite nam nog een tegen- punt te scoren. (Jammer, dat je het niet hebt meegemaakt, Hank). Bravo jongens. G. Luxe verhuur van Volkswagen die Luxe - Opel TARIEF Volkswagen de Luxe '55 en '56 Opel '55 en '56 Weekeinde Zaterdafl 13 uur tot VV eencmue Maandagmorgen 8 uur 1 week 14 dagen f 10,— en f 0.06 p. km. 12.50 0.06 19.— 0.06 70.— 0.06 135.— 0.06 f 13.— en f 0.07 p. km. 15.— „„0.07 22.— 0.07 85.— 0.07 165.— 0.07 Autorijschool met gediplomeerde instructeurs K. N. A. C.

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 6