it Cltta AfieuutenAuizen 7 Onze jeugd Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö J. te zijn, aangezien wederom een muta tie plaats vond. Met ingang van de voor Zondag, 13 Januari 1957 vast gestelde wedstrijd werd ondergete kende de nieuwe aanvoerder en van hem kunt U dan ook in het vervolg „Nieuws van Zes" verwachten. Deze maand dient U echter, althans wat de resultaten betreft, nog nieuwsloos verder te leven. Een beschrijving immers van vier afgelaste wedstrij den zou toch weinig interessant voor U zijn. Laten we dus hopen, dat het Maart-nummer kan aantonen, dat het zesde elftal niet alleen op papier heeft bestaan. Tot over vier weken dan maar! WILLEM VAN OORT. Gem. 1 Als we de in de achter ons liggen de weken behaalde resultaten bekij ken, kunnen- we niet anders dan zeer tevreden zijn over Uw zevende. Wel iswaar kon aan ons totaal van 6 punten uit evenzoveel wedstrijden geen enkel nieuw winstpunt worden toegevoegd, hier tegenover staat, dat aan het totaal der gespeelde wed strijden ook niet behoefde te wor den getornd. In het kortvoor 7 Zondagen, wa ren 6 wedstrijden geplanned, die alle werden afgelast, wachtend op het weer zichtbaar worden van het gras. Tot zover het „resultaat". Echter, wellicht tot grote ontsteltenis van enige onzer, die op Zon- en feestda gen hun kouwelijke oren liever leg gen tussen de warme handen van hun (vrouwelijke) aanverwanten, zal eenmaal de tijd weer komen, dat wij ons, badend in een (in eerste in stantie schuchtere) zon, in voetbal- jas, in de arena zullen wagen: eerst onze tenen, spoedig gevolgd door het restje van ons stevige lichaam. Wee degenen, die tengevolge van winter stalling niet op tijd hebben doorgc- smeerd. Want na het op de eerste zonnige Zondag gepleegde huppel-partijtje, volgen een Maandag, een Dinsdag, een Woensdag en misschien nog een Donderdag, waarop onze tegenpartij van die Zondag, als zij verloren of gewonnen heeft de gelegenheid uit buit om zijn on- of genoegen te uiten, door te bijten en te splijten, te trek ken en te rekken, te beuken en te kreuken de armen, benen en rug van hem, die het prettige gevoel van zwakte, om niet te trainen, niet heeft onderdrukt. Een ingemeende wens van de elftalcommissie om onze ge zellige Donderdagavondjes al trai nend door te brengen, kan nu voor ons, lieden van het zevende, aanlei ding zijn, om in volledige samenstel ling de resultaten op de groene (nou javelden niet te beperken tot het melden van wedstrijden, die niet zijn gespeeld. Ik kan het jullie aanbevelen: bij en na het trainen krijg je en dit is bij de contributie inbegrepen een modderbad (besparing per be handeling ca. 6.een heerlijk warm indien gewenst koud douchebad (besparing ca. 0.50 in het badhuis), de beschutting van een kleedlokaal, misschien een zware verkoudheid en een opbeurend woord van onze trainer, Dick Disselkoen, die zich tenslotte voor ons plezier een paar avonden in de week vuil maakt. Verder heeft Pijl warme limonade en kun je een rondje of wat verlie zen met klaverjassen, zwikken, po keren of andere eenvoudige jeugd- spelletjes. (Voor de goede orde: dit laatste is niet ten laste van de club kas.) Dus, behalve als we 'n zieke tante of de reeds traditionele „toevallige" afspraak hebben, zijn we er eens, al is het maar om limonade te drinken. G. competitie zo vlug mogelijk weer op volle toeren zal draaien zodat men niet nog meer achterstand krijgt en dus in conflict kan komen met vroeg beginnende zomersporten. Nu de diverse elftallen ongeveer de helft van hun programma hebben afge werkt kunnen we de stand van za ken eens bekijken. De door Junioren A 1. gespeelde wedstrijd tegen D.C.G. heeft ons één punt opgeleverd, zodat dit elftal niet slecht is gestart in de opnieuw in gedeelde afdeling. Het vertoonde spel was niet van hoog gehalte, maar er werd aan beide kanten met groot enthousiasme om de punten gestre den. Het eindresultaat 22 was dan ook de juiste verhouding. Voor dit elftal is nog van alles mogelijk, waarbij de komende wedstrijden zul len aantonen of men mee kan komen. Junioren A 2 is geen enkele maal binnen de krijtlijnen geweest. Het wordt voor dit elftal steeds moei lijker, helemaal nu het enige van zijn beste spelers aan Junioren A 1 heeft moeten afstaan. Aan de hieronder- staande ranglijst zal men zien hoe moeilijk het zal zijn zich van de rode lantaarn te ontdoen. Standen bijgewerkt t/rn 10 Februari: Ajax 3 9 7 2 14 48—-14 T.O.G. 7 5 1 1 11 28—15 N.F.C. 8 5 1 2 11 24—12 Rapiditas 5 4 1 9 26—9 Lijnden 10 3 2 5 8 32—36 Schellingw. 7 3 1 3 7 22—27 BI. Wit 3 9 3 1 5 7 25—35 D.R.C. 8 3 5 6 21—23 S.D.W. 7 2 1 4 5 16—20 A.F.C. 2 8 8 8—56 Zoals te verwachten was, zijn de afgelopen weken slechts een vier tal wedstrijden doorgegaan. De slechte weersomstandigheden zijn hier de oorzaak van met het gevolg, dat het seizoen hoogstwaarschijnlijk langer zal duren dan men verwacht had. Het is dan ook te hopen dat de Junioren B 1 heeft in zijn ontmoe ting tegen de Spartaan (onvolledig) naar hartelust doelpunten kunnen fabriceren. Enkele wijzigingen in de voorhoede hadden tot gevolg dat men vaak met flitsende combinaties via de vleugelspelers de Spartaandefensie tot wanhoop bracht. Het resultaat was een 110 overwinning. Ondanks het feit dat deze grote overwinning op een zwakkere broe der werd behaald, zodat men dit niet te hoog moet aanslaan, geloof ik dat Grond- en glansverf Boot- en Autolakken Overtoom 523, tel. 84780 Een vertrouwd adres stopwatches voor sport en techniek Gouden en stalen polshorloges Klokken installaties Signaal- en buitenklokken Kalverstraat 206 Leidsestraat 83

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 5