BequnstiqmQ van onze houöt öe schakeL in stanö Die g'loofden het eenvoudig niet Hoewel ze beter wisten. T. Op d'algemeen' vergadering Is het er van gekomen En heeft Holtzappel, onze Nic, Dan zijn ontslag genomen. P. Hij was een praeses van formaat Zijn speeches waren af Terwijl hij heren goeie raad En dames zoenen gaf! T. Zijn woorden vloeiden als muziek - Hij had vaak een note gaie; Zijn bon-mots werden gewaardeerd. Door heel ons A.F.C. HOLTZ APPEL-LIED. (Melodie van Nico Kaspers) I T. De ene komt, de ander gaat, Dat* is zo in het leven. P. En steeds als iemand afscheid neemt Wil je'm iets mede geven! T. Voor Thomasvaer en Pieternel Is dat zo moeilijk niet, P. Want als die zoiets willen doen, Dan zingen ze een lied! REFREIN: Samen Nico Holtzappel, Nico Holtzappel, Jij was altijd een steun voor A.F.C. Nico Holtzappel, Nico Holtzappel, Jij hielp ons toch in zware tijden Vlot uit de puree! II .P. Nu jij de scepter niet meer zwaait, Willen wij hier gewagen Van 't goede werk dat j' hebt gedaan In heel moeilijke dagen! T. Het is beslist geen sinecuur Om voorzitter te zijn, Het vordert al je vrije tijd, En 'n electronisch brein! REFREIN III T. Nu zit onze Henk Kappelhoff Met dat gezegend baantje! P. Hij moet wel of hij wil of niet, Al is het heus geen kaantje! T. Ook Henk zal het wel prettig doen: Het zal beslist wel gaan! P. Maar eenmaal heffen wij te saam Nog eens dit loflied aan! REFREIN: Wijzigingen. Niet alleen Nico Holtzappel stond zijn plaats af. Gijs Nijsman gaf Tonny v. d. Valk gelegen heid om Bestuurslid te worden. Jan Hannema completeerde de E.C. en Chris Geluk ging A.F.C. trainen. Dick Disselkoen heeft nu de plaats van Chris ingenomen. En zo gezellig babbelend ko men Nel en Thom tot het begin van het voetbal seizoen, natuurlijk voorafgegaan door het A.R.O.L.-Tournooi. T. 2 September Arol-tijd Een echt intiem festijn Omdat er tegenwoordig slechts De eigen mensen zijn. P. Is 't daarom dat Henk Kappelhoff Ons heeft h faire genomen, Omdat de eigen mensen zelfs Niet bij de Arol komen! Hij zei, zo Iuidd't ongeveer Liever beroepsspel zien! T. Je kunt ook met vacantie zijn Of ziek kan ook misschien! P. Nee lieve Tom, vergeet het maar, Je denkt beslist verkeerd, Want bij 't beroepsspel zijn van ons Een stel gesignaleerd! T. In elk geval, de Arol was Weer feestelijk en goed. En Leo Horn liet ons eens zien Hoe of het eiglijk moet! P. Hij floot H.F.C.Zeeburgia Want voor gaat A.F.C. Toen in de auto, vlug, vlug, vlug, Ging hij naar Enschede! T. Naar Enschede? Waarom dan, Nel? P. Nou, dat is ook een bak! Daar floot hij voor de semi profs De match EnschedeNac! T. De eerste Aroldag was voor ons Heus geen groots begin 't Team ging, tegen Zeeburgia Er met 20 hup in! P. En nu eens een heel ernstig woord Dat 's niet om je te schamen Maar toch begrijp 'k dat ze daardoor De tweede dag niet kwamen. De eigen club was uitgespeeld Dus was 't plezier er af Alleen de trouwe kwamen wel: Die horen bij de staf! T. Wie die tweede dag niet kwam Had zeker ongelijk! Er was een handbalwedstrijd, Nel, Die was gewoonweg rijk! P. Heb je verstand van handbal, Tom T. Dat kan ik niet beweren Maar wat in onze weide liep Kon ik beslist waarderen! Het was rondborstig, vlot en fris Wat al die meisjes deden 'k Moet eerlijk zijn, ik was geboeid Daarvoor was wel een reden! P. Zeg liever wie bij ons tournooi De overwinnaar was! T. Oh, dat is dadelijk gezegd: Robur et Velocitas. Dan begint weer de competitie met de wedstrij den tegen T.O.G. (1—1), H.M.S. (2—2), V.V.A. (72), De Spartaan (01), Baarn (11). Na righeden blijven ons niet bespaard. Tonny Knop- per, Chiel van Driel en Miepsie van der Pijl wor den ziek, maar zijn gelukkig weer aan de betere hand. Miepsie staat zelfs al weer op haar oude plaats. De zieke auteur. Op zijn beurt begint Thomasvaer een volzin, welke een trek van verbazing op het gezicht van de maker (souffleur) brengt. Hij heeft van dit gedeelte kennelijk in 't geheel geen weet. Ja, eens per jaar ben jij mijn Nel Dat vind ik lang niet gek, Maar verder weet een iedereen Behoor je aan vriend Jack En deze Jack nu, was ook ziek Het was een naar gezeur, Gelukkig tijdig weer hersteld Anders hadden we geen auteur, 9

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 9