On dit et datjes Autoverhuur en Rijschool „De Globe" Gedurende de wintermaanden 20% korting over het vaste huurbedrag. VerzekeringAll Risk Zon- of feestdag poelt allen mee, het is voor a.f.c. Kien. WEDEROM, als ieder jaar, mochten we deze altijd vrolijke uitroep een aantal keren beluisteren. Vaak ten onrechte, maar de uitroep was er niet minder vrolijk om. Ere, wie ere toekomt. De club avondcommissie heeft weer mooi werk geleverd. Kunststuk, dat bij alle poeliers lange rijen liefhebbers heb ben gestaan. Een groot gedeelte van de Mokumse wildvoorraad lag op de „tafel der wijzen". Daarbij troffen we nog een groot aantal andere mooie prijzen aan, beschikbaar gesteld door onze bekende A.F.C.-ers. Bovengenoemde commissie had zich verzekerd van een drietal gerenom meerde kienmeesters. Jan Suurbeek, helemaal uit het hoge Noorden over gekomen, Jan Snelleman en om het een beetje prettig allitererend te hou den Jan (H.) Schooneveldt zagen echter geen kans om op het z.g. aan- voederstafeitje (aanvoerders 2, 3 en 4 zaten hier broederlijk vereend) veel lekkers te laten vallen. De andere tafels lagen beter in de markt en het was opvallend zo vaak men dezelfde gezichten naar voren zag gaan. Enfin, het was weer een prettige avond. De hoogste prijs gaat naar de clubavondcommissie. Zij kon 75- afdragen aan het Traningsfonds. André Postmaa. Een jaar of wat geleden moest An dré ons verlaten teneinde in op dracht van de K.L.M. in Indonesië de Garuda op de poten te helpen. Hij moest daarvoor in Djakarta gaan wonen. Bij hem is 't echter niet uit het oog uit het hart. Hij wenst U al len, via Uw redacteur, een voorspoe dig 1957. André, namens geheel A.F.C. na tuurlijk hetzelfde toegewenst, ook Mevrouw Postmaa en de kinderen. Vertrouw er maar op, dat in de schoot der oude club een plaats voor je wordt opengehouden. Voorstel. Onze kleine Jacqie Kohier ligt nu sedert enige tijd in een ziekenhuis in het Gooi. Vanzelfsprekend ont breekt het hem niet aan belangstel ling. Ik zou echter aan de aanvoer ders van al onze elftallen willen voorstellen hem des Zondags reeds door middel van een kaart het resul taat van de gespeelde wedstrijd te be richten. Hij hoeft dan niet op het we kelijkse bulletin te wachten en wij helpen hem bij zijn herstel. Zijn adres is: Gooi's Kinderzieken huis Crailo te Blaricum. Jacques, intussen wensen wij je het beste. Kerstvacantie. Martin Birkenhager besloot i.v.m. de zeer precaire positie van zijn elf tal, het vierde, zijn Kerstvacantie zo te regelen, dat hij al zijn krachten zou kunnen bijzetten. Alle wedstrijden werden echter afgekeurd. Beroerde omstandigheid was, dat hij van één dezer afkeuringen niet tijdig op de hoogte kon worden gebracht. Sorry, Martin. Intussen gecompli menteerd met deze mentaliteit. Dat is nou juist waarnaar wordt gevraagd. Aan Willem. Een mooi stuk, Willem. Echt. In tussen kan ik je uit betrouwbare bron vertellen, dat Rolf Leeser, Kakie en Jan Tjalling de ober al hebben ge roepen, wat zeg ik, alle obers hebben ze geroepen. Dag Willem. Zweetvoetbal. Het ziet er, vooral wat betreft de lagere elftallen, naar uit, dat dit kopje van toepassing gaat worden. Het derde en vierde dienen nog ongeveer 13 wedstrijden te spelen. Het vijfde, het enige elftal in A.F.C. met ernsti ge kampioenskansen (Aandacht mijne Heren, Red.) misschien nog wel meer. Is het wellicht nu reeds tijd om de nodige stappen te ondernemen tenein de de laatste wedstrijden op b.v. Woensdagavond te doen spelen? We zijn nog lang niet aan het einde van de winter en waar blijven anders de zomersporten. Ziekenboeg. Vanzelfsprekend sluit de redactie zich gaarne aan bij de elders in dit blad geuite wensen van beterschap aan on ze vrienden Joop Gilkens, Chiel van Driel, Tonny Knopper en Jacques Kohier. Wij zijn verheugd Miepsie van der Pijl weer op haar oude, vertrouwde plaats te hebben gezien. Ook Denny Timmerman mochten we weer begroe ten. Nu missen we echter een aantal an dere vriendelijke gezichten. Wij wen sen de dames Kappelhoff, Van Nek, Van Nigtevegt, Deloux en alle andere leden, van wier ziekte wij wellicht niet op de hoogte zijn, van harte beter schap. Kampioenen. De eerste kampioenen zijn er. Rein Akkerman en Elkan Pais hebben in de finale van het biljarttournooi de beide andere matadoren Guus Graan- boom en Karei Swart verslagen. Mis schien hebben deze laatsten in de demi-finale, toen ze in 90 punten nog 4 twintigjes moesten maken, te veel van hun krachten gevergd. Met een toepasselijk woord reikte voorzitter Kappelhoff de met begerige ogen bekeken prijzen uit. Dit was het einde van een met veel animo gespeeld tournooi. Weer komt de clubavondcommissie, waarvan Jan Meyer de energieke motor is, alle eer toe. J. T. S. Verhuur en administratie: Sarphatipark 19 Amsterdam-Z. Telefoon 793491 Luxe verhuur van Volkswagen de Luxe - Opel TARIEF Volkswagen de Luxe '55 en '56 Opel '55 en '56 Wf>f>W<>ind<> Zaterdag 13 uur tot weeKeinae Maandagmorgen 8 uur 14 dagen f 10.'en f 0.06 p. km. 12.50,, „0.06,, 19.— 0.06 70.- 0.06 135.- 0.06 f 13.— en f 0.06 p. km. 15.- „0.06,, 22.— „0.06 85.- 0.06 165.- „0.06 Autorijschool met gediplomeerde instructeurs K. N. A. C. 12

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 12