Marshall Nette en Nuttige Notulen-Notities A.R.O.L.- Beker Qeruster Afscheid Trainer Vaal 't is mei sizzen net te öwaen Dames- en hterenschoenen MAANDAG 18 Juni j.l. hebben wij officieel afscheid genomen van onze Voorzitter Nico Holtzappel in de Algemene Vergadering. 70 Leden en donateurs hadden op één van de wei nige prachtige avonden van dit jaar de moeite genomen hem te danken voor zijn tienjarig Bestuurslidmaat schap. Bij monde van Vice-Voorzit- ter Max de Bruin werd Holtzappel namens onze gehele A.F.C. dank ge zegd voor het vele werk in de afge lopen tien jaren in het belang van onze vereniging verricht. Wij maken van deze gelegenheid gebruik Nico Holtzappel van harte te danken voor zijn grote vriendschap, die wij in onze jarenlange samenwerking in het Bestuur mochten ondervinden. Daar Nico echter vorig jaar bij ons 60-jarig jubileum tot Erelid werd benoemd, zullen wij hem hopenlijk vele malen bij Bestuursvergaderingen in ons midden hebben en van zijn gedegen adviezen kunnen profiteren. Ook onze 2de Penningmeester heeft zijn functie moeten neerleggen. Gijs, eveneens hartelijk dank voor je pret tige samenwerking, al was het niet zo lang als met de Voorzitter, het werd daarom niet minder op prijs ge steld. Onze nieuwe Voorzitter, Henk Kap- pelhoff, roepen wij een hartelijk wel kom toe en wij hopen slechts, dat de samenwerking, die wij van zijn voorganger mochten ontvangen, bij het overhandigen van de Voorzitters hamer op hem is overgegaan. Wij zeggen reeds bij voorbaat onze volle medewerking toe. Ook Ton v. d. Valk, de nieuwe 2e Penningmeester, van harte welkom, tezamen met de wens, dat de leden maar vlot en veel zul len betalen. Dan heb je wat te doen! Functies. Op deze Jaarvergadering werd de elftalcommissie als volgt samenge steld: A. Glas, C. Kerker en J. Han- nema, de sub-commissie A: G. Nrj- man, F. van Klinken en O. de Vries. Door het bedanken van T. Wigge- mansen is de samenstelling van de Jeugdcommissie als volgt geworden: H. D. Scheepstra, M. de Granje, H. van Teunenbroek, W. van Teunen- broek, O. v. d. Heul, L. Nijdam en J. Vermeulen. De Pers- en Propa- gandacommissie bestaat uit de leden J. Tj. Steensma, H. van Teunenbroek, O. v. d. Heul, J. Meijer, L. Nijdam, D Moesbergen en L. Woudstra (ambtshalve). De Enquêtecommissie bleef onveranderd als volgt: B. P. Bonkink, C. A. Quint, W. v. d. Marei, T ten Oosten, P. v. d. Velden Erd- brink, O. van Rijn en H. Timmerman. De Kascommissie werd gewijzigd in de leden: A. Waayer, M. Gerrits en T. ten Oosten met als plaatsvervan gende leden de Heren A. Mets en vV. Brusse. En tot slot: de Clubavond commissie werd samengesteld uit de leden N. Leloux, L. Nijdam en C. Bogaart. Opwekking. Wij verzoeken onze leden, wanneer dezer dagen de contributie over gemaakt wordt aan onze 2e Penning meester, Nassaukade 338 onder post girorekening Nr. 241002, 1.méér te gireren, voor de met enkele weken gereed zijnde nieuwe Statuten en Huishoudelijk Reglement. Dan be hoeft U later geen extra handeling te verrichten. De contributie be draagt werkende leden: ƒ42.1- ƒ0.15 zegelkosten. buitenleden ƒ30.ƒ0.15 zegelkosten. junioren A: ƒ25.j- ƒ0.15 zegelkosten. junioren B: 20.en de welpen: 15.—. Ook kunt U per kwartaal betalen of desgewenst de girodienst een machtiging geven voor automa tische maandelijkse betaling. Maar wacht U er s.v.p. niet te lang mee, dan bespaart U de „nieuwe" veel werk. VéTé. Op 2 en 9 September a.s. or ganiseert A.F.C. voor de 34ste maal het jaarlijkse tournooi om de A.R.O.L.-beker. Buiten A.F.C. zijn de deel nemende verenigingen H.B.S. (winnares 1955), D.W.V., Frisia, H.F.C., Quick (Den Haag), Robur et Velocitas en Zeeburgia, dat voor de 30ste maal acte de présence gaat geven. HELAAS, is het Uw Bestuur niet mogelijk gebleken het contract, met de Heer Vaal te continueren. De sterk verminderde publieke belang stelling noopte tot uitzien naar een minder kostende manier van training. Trainer Vaal, die wij gedurende dit ene jaar, dat wij van hem mochten leren, hebben leren kennen als een bijzonder geestdriftig en gewetensvol man, gaat ons dus verlaten. Wij wensen hem in zijn verdere loopbaan veel succes. Tegelijk willen wij onze nieuwe trainer Chris Geluk, toewensen, dat deze baan hem veel voldoening zal schenken. Wij hopen, dat het hem gegeven moge zijn A.F.C. te voeren naar het hoogste, wat te bereiken valt. J. T. S ZIT men onder daken van riet ge bouwd, dan op een hoge troon". Onder deze kop troffen wij in het clubblad van een Roosendaalse ama teur-eerste klasser een artikel aan, waarin dë schrijver aangeeft, dat zijn club, die sedert kort in de eerste klasse speelt, zich grote financiële offers moet getroosten. Hij gaat zo ver met te stellen, dat naar zijn oor deel, de club beter in de tweede klas had kunnen blijven. Er werd ook ge zellig gespeeld en de publieke belang stelling was zeker niet minder. Volgens deze schrijver zou zijn club boven haar stand leven en hij ziet haar liever in een iets kleinere woning. Met alle respect voor de beweeg redenen, welke de schrijver dit ar tikel in de pen gaven, moet ons toch van het hart, dat op deze wijze het doel van een voetbalvereniging ge heel wordt voorbijgezien. Altijd moet het streven toch zijn het hoogste te bereiken, wat te bereiken is. Wij hopen, dat het deze Roosen daalse eersteklasser zal gelukken deze gedachte uit te bannen. In dat verband mogen we verwijzen naar een artikel in een der vorige nummers van dit blad, waarin als enige weg werd aangegeven: Ver beter de prestaties. J. T. S. Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 t;

Schakels (clubbladen) | 1956 | | pagina 2