Nette en Nuttige Notulen-Notities LBO HORhl Nieuwe stijl 0U1£ 0£4f OMTlOÊPÊ 60KElDSfcect<TE£ BequnstiqinQ onze van aöveRteeRöeRs, houöt öe schakel in stanö r_. "v:.v--;:.7v -r y*& Ons 33ste A.R.O.L.-tournooi is al weer enkele weken achter de rug en de beker is inmiddels door Voor zitter K. van Rijswijk van H.B.S. voor een jaar mee naar Den Haag geno men, waar hij (of is het zij, wat prettig toch die nieuwe spelling) in de Sportlaan staat opgesteld. Wat een pracht weer hadden wij dit jaar met ons tournooi. 't Is ook altijd wat. Of het weer is te slecht of het is te mooi en in beide gevallen hebben wij weinig publiek. Zo was het ook nu. Het publiek, en ook vele van onze leden, wisten blijkbaar iets pret- tigers te bedenken dan naar zo'n amateuristisch voetbaltournooi te gaan kijken. Toch geloven wij dat degenen die zich de moeite getroost hebben een gang naar de Wandelweg te maken op 21 en 28 Augustus j.l., hiervan geen spijt gehad hebben. Im mers, er werd trots de hitte toch niet slecht gespeeld en er was een pret tige sfeer onder de oude vrienden, zodat wij zeker kunnen gewagen van een geslaagd tournooi. Na de wedstrijden op de eerste dag werd door Mevrouw Sabelson de lo ting verricht, waarbij de volgende wedstrijden uit de hoed kwamen: D.W.V.—H.P.C. en H.B.S.—A.F.C. Beide wedstrijden, stonden evenals de eerste dag onder leiding van de He ren K. Schipper en Leo Horn. D.W.V.H.F.C. werd een overwin ning van 53 voor D.W.V. en H.B.S.A.F.C. werd door H.B.S. met 21 gewonnen, zodat de Finale D.W.V. en H.B.S. in het veld bracht. Springconcours. In de pauze werden wij verrast op een door Leo Horn uitstekend ge organiseerd Sprinconcours, waaraan hetgeen ook alleszins verdiend was. Finale. Hierna vond de finale onder lei ding van Scheidsrechter Schipper plaats. De uitslag was 11 waarna H.B.S. door het beter nemen der strafschoppen bekerhoudster werd. Bij de prijsuitreiking door onze Voor zitter, bleek dat de deelnemende Verenigingen het zeer op prijs had den gesteld dat A.F.C. onder deze moeilijke omstandigheden toch nog kans had gezien het A.R.O.L.-tour nooi in stand te houden en men hoopte dat A.F.C. dit ook in de toe komst zou blijven doen. Vermeldens waard is, dat geen der deelnemende verenigingen reiskosten gedeclareerd heeft. Van deze gelegenheid maken wij gaarne gebruik alle leden, inclusief onze jeugd, die zo hard hebben mee gewerkt, de attributen nodig voor het Springconcours, te vervoeren van en naar het Stadion onze dank te be tuigen. Ook de Directie, van het Stadion onze hartelijke dank voor het belan geloos afstaan van deze attributen. Het slagen van dit Springconcours hebben wij voor een groot deel aan haar en aan de Heren Gruppelaar en Horn te danken. Nogmaals allen onze hartelijke dank. Competitie. Inmiddels speelden wij een oefen wedstrijd in Heemstede tegen H.B.C. (44) en op 11 September j.l. nam voor ons de competitie een aanvang met de uitwedstrijd tegen O.S.V. U weet het, het werd 21 voor O.S.V. Jammer jongens, dit was niet nodig geweest. Laten we afspreken, de vol gende punten zijn voor ons. werd deelgenomen dooro.a. Mady Koster en de Heren van Vilsteren, Meures, Sterk, Arts, Bischoff van Heemskerck, Zinnicq Bergman, Put ters, v. d. Berg, Bob Streefkerk, Karei Heybroek en Jan Scheepstra. Hun werd na afloop door het weinig talrijke publiek luide dank gebracht, (welwillend afgestaan door de Haagsche Courant) Personalia. Rest ons nog twee belangrijke fei ten te vermelden. Hemmie Sinot is in het huwelijksbootje gestapt ter ge legenheid waarvan wij hem en Me vrouw Sinot alsnog onze gelukwensen aanbieden. Ons lid B. Stork gaat ons dezer dagen verlaten doordat hij naar Por tugal wordt uitgezonden. Hij groet alle leden en wenst de A.F.C. veel succes in de toekomst. Ook wij wen sen Stork niets dan goeds. So long. VÉTÉ. CVndanks alle critiek op de nieuwe constellatie, we bleven gelukkig toch één voetbalnatie. Men kan het betreuren wat nu is geschied, een blijvende breuk werd ten slotte dit niet. Hoe zwaar het bestaan ook voor velen zal wezen, er is al bij voorbaat een lichtpunt in dezen. Hoe moeilijk het is voor een club als „Aafcee", zij gaat deze keer als gelijke in zee. Want allen met wie we de strijd aan gaan binden, zijn thans, zoals wij, onbetaalbare vrinden. Het is weer zoals 't lang geleen is geweest. Een strijd in een amateuristische geest. Wanneer dit gerijmel komt onder Uw ogen dan zullen de Reds al een keer zijn gewogen. Waarschijnlijk al twee keer als U het mij vraagt. Dan zijn ze misschien al een beetje geslaagd. Het eerste begin met die daalder en zo Dat krijg je bij „liefhebbers" óók niet cadeau. U hebt het natuurlijk gezien in Oostzaan, want dit is gelukkig niet ver hier vandaan. En thuis tegen DONAR, wat had U gezet? Wees eerlijk of had U op DONAR gewed U doet toch steeds mee met een zeker bedrag? Of weet U nog niet dat het onderling mag? Een ieder doe mee want een ieder heeft kans. En U weet, A.F.C. is „met money i) meer mans", A.F.C.-nieuwe stijl heeft de kas als zwak punt, die U, door de pool, nu verstevigen kunt! B. S. LE MARCHÉ. i) Voor wie 't nog niet weten: Niet met melk. 2

Schakels (clubbladen) | 1955 | | pagina 2