APOLLO- PAVILJOEN" De heerlijke koffie, Handels onderneming „Koetosari" Dankbetuiginc QAo-rui- en. q,tanlihe>i$ Otto Nieuwenhuizen mg Wat iedere A.F.C.-er behoort te weten: HET Ook voor besloten diners, lunches of partijen OBAT-MATJAN Sport-beoefenaars C.V. Polycorn v. Baerlestraat 32, tel. 718085, Amsterdam BequnstiQinQ van onze aöveRteeRöeps, houöt öe schakel in stanö die U op het clubhuis drinkt, wordt geleverd door: i Hooimaikt 8, Haarlem Diezelfde oude kern, al zijn ook helaas al velen heengegaan en in de loop der jaren door anderen vervangen, is in tijden van tegenspoed (ook de gevol gen van het verbreken van het even wicht?) steeds de geestelijke en materiële basis geweest, waarop onze club zich weer kon opheffen. A.F.C. mag dit jeugdlid dankbaar zijn, dat het probleem aan de orde is gesteld. In amateur-voetbal kan een amateuristisch A.F.C. heus een flinke rol spelen. Juist onder de gewijzigde verhoudingen moeten we er voor zor gen onze club voor jongens die graag en liefst zo goed mogelijk willen voet ballen, aantrekkelijk te maken. Hoe dikwijls heb ik er niet op gehamerd, dat we het bij onze jeugd meer in de kwaliteit, dan in de kwantiteit moe ten zoeken. Die jongens moeten lid worden om te voetballen, geregeld te voetballen, en niet om lid van een „ge zellige" club te zijn, aan welke „ge zelligheid" zij toch nog geen deel kunnen hebben. Helaas hebben we zelden over een technisch apparaat beschikt als waar mee andere clubs successen boekten. Onder Broeksmit's leiding werden kort voor de oorlog elftallen opge bouwd waarmede met uitzondering van het eerste (en dat nog maar op een oortje na gevild) elftallen zijn opgebouwd, die het hoogste bereikten, wat er te bereiken was, een uitzon derlijke positie waarvan we nog ja renlang de vruchten hebben geplukt. Ik haal dit voorbeeld aan om te laten zien van hoeveel invloed iemand met liefde (en tijd) voor de zaak, kan wezen. En ons mij overigens geheel on bekend jeugdlid zou ik de raad Boot- en Autolakken Overtoom 523, Amsterdam Tel. 84780 Een vertrouwd adres Langs deze weg willen wij alle A.F.C.-ers die bij ons huwelijk blijk van belangstelling gaven, en deze dag voor ons tot een onvergetelijke maakten, hartelijk dank zeggen. L. NIJDAM en echtgenote willen geven, zorgen jullie er toch vooral zelf voor om goede aanvoer ders te kiezen en „nare" jongetjes uit je elftal, ja uit onze club te laten verdwijnen. Jaar in jaar uit beschik ken wij over een legioen van wel pen, adspiranten, juniores etc. Zou den daar nu werkelijk geen toekom stige le elf taller s tussen zitten, jon gens die met pleizier en toewijding voor hun sport en respect voor de club van welke zij de eer genieten lid te mogen zijn, op hun beurt er weer voor kunnen zorgen onze 60- jarige club tot een gezien, gerespec teerd en gevreesd tegenstander te maken? I. H. GALAVAZI. ©e weg naar APOLLOLAAN 2 TEL. 712410 Wettig gedeponeerd) Voor sportmasseurs gratis monsters beschikbaar Wanneer U in de sport gehinderd wordt door spierver moeidheid, spierpijn, spierstijfheid als gevolg van overtraining, verstuikingen, verzwikkingen, dan is bij uitstek geschikt om U daarvan te bevrijden. Eveneens zeer werkzaam bij rheumatiek, spit, rugpijn, stijve nek, kneuzingen, hoofdpijn, insectenbeten etc., etc. Verkrijgbaar in apotheken en drogisterijen 8

Schakels (clubbladen) | 1955 | | pagina 8