APOLLO -PAVILJOEN Tijgerbalsem Wat iedere A.F.C.-er behoort te weten: (De HET Ook voor bssloten diners, lunches of partijen OBAT-MATJAN Sport-beoefenaars C.V. Polycorn v. Baerlestraat 32, tel. 718085, Amsterdam Begunstiging van onze AöveRteeRöeRS, houöt 6e schakel in stanö Die avond werd ook een Buitenge wone Algemene Vergadering belegd, waarbij de vooratter namens het be stuur voorstelde de heren J. a Cohen, J. H. Esser, J. L. v. d. Voort en J. H. Wijnand tot Leden van Verdienste te benoemen. Bij de Rondvraag voerde ons Erelid, de heer Jac. van Ooy, het woord en werd door hem voorgedra gen de heer J. N. Holtzappel, onze voorzitter, tot Erelid te benoemen. Beide voorstellen, gedaan ter gelegen heid van ons 60-jarig bestaan, werden door „de vergadering" met groot en thousiasme aanvaard in de vorm van een donderend applaus, hetgeen t.z.t. door de Gewone Algemene Vergade ring formeel bekrachtigd moet wor den. Deze onderscheidingen zijn wel zeer verdiend als wij de grote staat van dienst voor de A.F.C. in ogen schouw nemen. Wij maken dan ook gaarne van deze gelegenheid gebruik de heren J. N. Holtzappel, J. a Co- hen, J. H. Esser, J. L. v. d. Voort, J. H. Wijnand en W. Staats met de ver schillende onderscheidingen te compli menteren. De bestuursleden werden verrast met een fraai geschenk van de ere leden. Revue 21 en 22 Januari: de opvoering van onze revue „A.F.C. in diamanten gloed". Welk een succes beide opvoe ringen hebben opgeleverd, heeft U on getwijfeld zelf kunnen aanschouwen. Een succes wel zo groot dat aan het applaus schier geen einde scheen te komen. Dit succes danken wij niet al leen aan onze leöen-artisten (te veel om namen te noemen) doch voor alles aan ons nieuw Lid van Verdienste, de regisseur, de „maker" van de revue, Jaap a Cohen. Wat deze man het hele afgelopen jaar reeds en de dagen in dit jaar in het bijzonder, gepresteerd heeft, grenst haast aan het onmoge lijke. Onze vele gasten van Vrijdag en Zaterdag in BelJevue waren zonder onderscheid opgetogen over hetgeen hen daar geboden is. Jaap wij danken je nogmaals voor de prachtige opvoe ring van jou revue heel hartelijk. En 25 Januari werden de feestelijk heden besloten met een jeugdavond in het Olympisch Stadion, waar de film over de Wereldkampioenschappen Voetbal 1954 in Zwitserland vertoond werd. Vele jonge A.F.C.-ertjes hadden aan de oproep van de Feestcommissie gehoor gegeven, waarvan zij geen spijt gèhad zullen hebben. Een prach tige film, een geestig praatje van de chef sportredactie van „Het Parool", de heer Bal, een versnapering en tot slot ons clublied. Onze festiviteiten bij onze 60e jaardag zijn dus weer achtgr de rug en met bescheiden trots kunnen wij gewagen van een prachtig slagen hiervan. In dag- en weekbladen heb ben wij kunnen lezen op welk een vleiende wijze over A.F.C. geschreven is. Dit is vt- worven door allen die, op welke wijze dan' ook, aan dit succes hebben meegewerkt. Hiervoor betui gen wij allen onze wel zeer verdiende dank. Voetballers volgt hun voor beeld Aan voetballen hebben wij niet veel gedaan in het afgelopen tijdvak. 19 December verloren wij tegen R.C.H. uit met 14 en op 2 Januari in Be verwijk eveneens en toen met 12, te gen de club van die naam. Op 16 Ja nuari lag het in de bedoeling ter ere van ons 60-jarig bestaan een Erewed- strijd te spelen op ons terrein tegen een combinatie van de overige Am sterdamse 2e klassers. Helaas kon de ze wedstrijd tengevolge van de weers gesteldheid geen doorgang vinden. Doch van uitstel behoeft nog geen afstel te komen, integendeel, onze Amsterdamse vrienden zegden ons spontaan op de receptie toe op een la ter tijdstip deze wedstrijd alsnog te spelen, voor welke toezegging wij hen reeds bij voorbaat dankzeggen. En nu allen aan de slag. Spelers van het le elftal zorgt dat wij in ons Jubileumjaar van die onderste plaats afkomen en wij een meer eervolle plaats op de ranglijst gaan innemen, en wat de lagere elftallen en Jeugd aangaat verwachten wij op de nodige kampioenselftallen te mogen rekenen! Good luck! VAN TEUNENBROEK weg naar V) APOLLOLAAN 2 TEL. 712410 77 Wettig gedeponeerd) Voor sportmasseurs gratis monsters beschikbaar Wanneer U in de sport gehinderd wordt door spierver moeidheid, spierpijn, spierstijfheid als gevolg van overtraining, verstuikingen, verzwikkingen, dan is bij uitstek geschikt om U daarvan te bevrijden. Eveneens zeer werkzaam bij rheumatiek, spit, rugpijn, stijve nek, kneuzingen, hoofdpijn, insectenbeten etc., etc. Verkrijgbaar in apotheken en drogisterijen

Schakels (clubbladen) | 1955 | | pagina 10