BecjunstiQinQ van onze aöveRteeRÖeRS, houöt öe schakel m stanö Ja! Tralalalalalalalalee Hup, hup, Laat je niet weerhouden, Roep maar Hup, hup, Schenkt het team vertrouwen Want die wonderkreet behekst de jongens zo, Ja! Tralalalalalalalalo A.F.C.ers doe je best, Want daar komt het toch opaan, Door die strijdkreet, op het lest, Zal ons elftal zeker dit seizoen heel makk'lijk [aan, de kop gaan! Hup, hup, Laat die yell weerklinken Luidjes Hup, hup, Toon je bij de pinken Roep je kelen schor En doe allen met ons mee: Ja! Tralalalalalalalalee Geen wonder, dat dit luidkeels meegezongen liedje weer nieuwe moed geeft. T. Kijk Nel, daar knappen we van op En krijgen we nou weer eens klop Dan niet zo sagerijnig wezen! P. Ik voel mij absoluut niet bang De competitie duurt nog lang Nee Tom i we hebben niets te vrezen! Dan komt er een nieuwe verrassing. Jan v. d. Pijl en zijn populaire gade Miepsie worden op het podium geroepen en ontvangen een souvenir. Tho- masvaer doet dat met de volgende woorden: Richt ik graag een persoonlijk woord Tot twee van onze goeie vrinden. Veroorloof dus, dat 'k bij me roep Miep en de Koning van de soep. Die bij de tapkast zich bevinden! Kom, duo Pijl Kom voor het front Ik doe de hele wereld kond Dat service is je beider streven. We appreciëren dat toch zo! En daarom hier is een cadeau Dat wil ik Miep en Jan hier geven! Weer veel applaus en dan lopen Thomasvaer en Pieternel, na de nieuwe lampen bewonderd te hebben, naar het voetlicht voor het uitspreken der eigenlijk wensen: T. We wensen ons actief bestuur Een hele lange levensduur En steeds maar opgewekte snuiten! P. De ereleden, stuk voor stuk, Wensen we voorspoed en; geluk; Want daar kunnen ze vast niet buiten. T. De E.C.-wijsheid en beleid Geven en nemen op zijn tijd, Opdat er nooit meer rellen komen! P. De trainer Sluyk, puik mat'riaal Eerste klas spelers, allemaal, Die voor een traininkje niet schromen! T. Bouwens captain „par excellence" Wensen we, met zijn ploeg: bonne chance 'En leuke stukjes in de Schakel! P. Dick Disselkoen wensen w' een schop De bal op Japie Wildschut's kop Zo'n goal is altijd een mirakel! T. Wim Feldmann en Ben Tromp, die twee, Wensen we: speel nog jaren mee En Ben, voorzichtig joh, met koppen! P. De halfs, Henk Kappel en Colijn, Dat zij steeds zó in actie zijn, Dat 't in het midden steeds blijft kloppen! T. Het Backstel van den Berg en Smit, Wensen we heel veel durf en pit En houdt de boel maar dicht daarachter! P. We wensen doelman Zimmerman: Houd zoveel ballen als je kan En toon je steeds een trouwe wachter! T. En last not least 'k word werk'lijk stil Wensen we onze trouwe spil: Neem maar weer gauw je plaats in, Bijker, Je staat daar altijd als een rots: Je bent de glorie, onze trots, En Luuk, een harses als een spijker! P. Onze reserves wensen wij Hebben de spelers averij Geeft jullie dan je beste krachten! T. De jeugd wensen we veel succes Sta voor de club steeds op de bres Je weet wat we van je verwachten! P. We wensen 't corps diplomobile: Wees nog maar dikwijls de schlemiel Wees voor de club nog vaak in actie! T. De bende van Jan Snelleman: Maak avondjes zoveel je kan En zorg maar vaak voor een attractie! P. En de commissie voor de jeugd Die wensen wij veel voetbalvreugd Op onze modderige velden! T. Ook onze Schakel, met haar staf, Die zoveel te genieten gaf, Wensen we: Altijd goeds vermelden! P. We wensen dit, we wensen dat, We hebben nog een wensenschat, Voor allen die de club beminnen. T. Maar dat wordt heus een beetje erg! Dan wordt het zo een hoge berg Daar kunnen we niet aan beginnen! Samen: We wensen U dus met elkaar: Veel heil en zegen in het nieuwe jaar! Gejuich. Nog nooit hebben wij zulk een reactie beleefd in ons clubhuis. Aan het applaus, het „bravo"- geroep en gejuich scheen geen, einde te komen. Welverdiend, want iedereen vond het jammer, dat het „al" uit was, hoewel de voordracht pre cies een uur in beslag genomen had. Voorzitter Holtzappel bracht ons aller dank over en overhandigde enkele souvenirs en daarna dacht niemand er aan, om naar huis te gaan. Een beter en gezelliger begin van 1953 hadden wii ons niet kunnen indenken. J. W.

Schakels (clubbladen) | 1953 | | pagina 7