HUP, HUP. Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel. in stanö A.F.C., hé, hé, Wat ben je toch een fijne club! A.F.C., hé, hé. Zit in de bolskruik nog een drup Want we drinken graag een borrel Op de veine, op de pech, Zo een lekker hassebassie Vaagt ineens je zorgen weg! A.F.C., hé, hé, We zijn vandaag vol goeie moed, A.F.C., A.F.C., Oh, wat gaat het goed! A.F.C.! 2. We verzamelen maar puntjes. Niemand die er zeurt Laten we een steekje vallen Is er niets gebeurd! En de grootste kankerpitten Zijn nu in hun sas Heel gezellig, in het clubhuis, Pikken we een glas! REFREIN: 3. Kijk, je ziet de borsten zwellen Van ons trots bestuur! De E.C. heeft rooie koontjes Door haar jeugdig vuur! Jongens van het eerste elftal Kom vooruit, geef gas! 'k Zie je straks, als je zo doorgaat In de eerste klas! REFREIN: Voorbode. Die vrolijkheid is een voorbode van ons 60-jarig bestaan. Want, zegt Pieternel. Zo aanstonds zijn we zestig jaar - Dan is A.F.C. weer bij elkaar En laat ons hopen: met ons allen! T. Dat hoop ik met je, beste meid Helaas in d' afgelopen tijd Zijn weer wat leden ons ontvallen. Onder doodse stilte repliceert Pieternel: Jo Immig, trouwe voetbalgast Daarbij een cricket enthousiast Zullen w' op ons veld niet meer aanschouwen En om Jan Meyer, ed'le vriend Die A.F.C. steeds heeft gediend Zal elke A.F.C.er rouwen. T. Laat ons voor die zijn heengegaan Een ogenblik dan op gaan staan Rust zacht, gij goede kameraden. Het is een slag voor Uw gezin Gij blijft in onz' herinnering Wij wensen kracht aan beide gaden. Diversen. De Nieuwjaars,,film" loopt dan verder. Wij wor den er aan herinnerd, dat Dick Disselkoen en Wim Feldmann meespeelden in het Amsterdamse Elftal, Leo Horn EngelandBelgië floot, de A.F.C.-Schakel in oude glorie herrees, Luc. Bij- ker een hersenschudding en Mevrouw Zonder man een baby kreeg. Wat de clubavondcommis sie aangaat: T. De kienavond was reuze puik. 'k Voel nog het wildbraad in mijn buik. Jan Snelleman was weer reusachtig Hij was een eerste klas poelier Wat hadden we een dot plezier! Clubavondlui, het was weer prachtig. P. Dan voel ik in mijn rood-zwart hart Toch voor mijn club een plaats apart Ondanks het wee en de problemen! T. En met de echte bonhomie Die 'k steeds bij d' A.F.C.ers zie Zeg ik: Daat moeten w' één op nemen! KOM VOORUIT, DRINKT ALLEN MEE! MuziekFrom the time you say good bye 1. Dierbare clubgenoten, Weest altijd allen één En met wat drank begoten, Voel je je nooit alleen! REFREIN Konït, vooruit, drinkt allen mee, Op het heil van A.F.C.! Met een zilte traan in 't oog, Heffen wij het glas omhoog! Heel de rood-zwart' vriendenschaar, Wijdt een dronk aan 't nieuwe jaar, Kom, vooruit, drinkt allen lustig mee Op het heil van A.F.C.! 2. Als je zo licht gaat zweven, Als j' alles wazig ziet, Zing je, voor je gaat sneven, Nog eens dat schone lied! REFREIN Vervolgens komen dan nog de nederlagen ter sprake, die ons eerste elftal in December leed tegen H.V.C. en H.F.C. Thomasvaer is er van geschrokken, maar Pieternel is niet bang: P. Laat al die pessimisten gaan. Ik trek mij er geen snars van aan 'k Wil matig optimistisch blijven Al hebben we geen wonderploeg. Vertrouwen heb ik nog genoeg Nee man, je moet niet overdrijven! T. Ik ben weer opgekikkerd, Nel. Ik zal maar denken: 't Is maar spel, En teams hebben soms rare kuren. Ik weet een liedje, Nellemijn Dat zingen we op ons terrein Om onze jongens aan te vuren! Wijze: Botch-a-me Hup, hup, Laat die yell weerklinken Luidjes Hup, hup, Toon je bij de pinken Roep je kelen schor En doe allen met ons mee:

Schakels (clubbladen) | 1953 | | pagina 6