BequnstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel m stanö T. 't Was steeds maar herrie met de leden Er kwam een, klein beetje schandaal, Ot van der Heul en Siem de Waal Plus Hauber zijn toen afgetreden! P. Ze dronken zich een beetje moed, Toen waren ze allemaal weer goed, Ze zijn weer stapel op elkander, Vriend Hauber werd verdienste lid, Daar werd dopr niemand op gevit, Zo fixte men het één en ander! T. Ot, Siern en Gerard, alle drie, Je werkte steeds met energie, De club is je veel dank verschuldigd! Dat 's iets dat 'k niet vergeten mag En daarom wordt, on deze dag, Dit drietal in deez' wens gehuldigd! Op deze tirade volgt een daverend applaus en daarop worden de nieuwe bestuursleden en Elf talcommissieleden welkom geheten. Verrassing Dan volgt een grote verrassing. Terwijl Thomas- vaer de volgende tirade uitspreekt: Ons elftal is beslist in vorm, De vriendenband is thans enorm En 'k zie de goede resultaten! Het spel is absoluut niet slap. Dat is de mening van de trap, Daar hebben, ze 't gauw in de gaten. heeft de heer Jaspers zich aan de piano gezet. Jaap a Cohen staat naast Thomasvaer en Pieter nel en ontvouwt een groot doek. Tot groot en thousiasme van de zaal blijkt, dat in deze Nieuw jaarswens liedjes ingelast zijn. Het eerste, niet daverend gejuich begroet, is gewijd aan die oudere leden, die tijdens een wedstrijd van het eerste niet rustig op de tribune kunnen blijven zitten, doch de beroemde „trap" bevolken /D' A.F.C.'ERS OP DE TRAP! Wijze „Papaveri". 1. Verschijn je des Zondags op 't veld van A.F.C., Je kijkt naar de trap om precies klokke twee. Dan staan de trappisten te dringen op iedere tree: Dat valt heus niet mee! De één legt zijn visie vast in een essay, Een ander die heeft weer een prachtig idee, En als ze het eens zijn, nou dat valt dan echt een keer mee! Zo staan ze op de trap te debatteren En niemand kan met goed fatsoen passeren! REFREIN: D' A.F.C.-ers op de trap, Die kijken naar het trappen, Ze staan naar lucht te happen, Wanneer de lui verslappen! D' A.F.C.-ers op de trap. Die wachten op de klappen, Het team zal 't heus wel lappen Tot vreugde van de trap! 2. To Nestelroij grinnikt een fel commentaar, Jo Wijnand heeft daadlijk zijn wederwoord klaar Jacques Kohier, de Scheepstra's en Ties staan heel knus bij elkaar! Ze keuvelen maar! Ben Eiserman rookt heel nerveus zijn sigaar, En Jacob van Nek zegt: „het is lang niet raar!" ,,Je zult 'r eens zien, het wordt absoluut reuze dit jaar!" Van aandoening zie je de bende wenen, Ze trappen elkaar op de wintertenen! REFREIN: 3. Vriend Theo van Nigtevegt kijkt alles aan, Van Driel laat zijn stem als een donderbus gaan. Hij roept: „dekken jongens! Dat heb je verdomd goed gedaan", En plengt zacht een traan! De trap blijft zich roeren en jubelt spontaan, Al gaat ook een dot van een kans naar de maan, En is er een doelpunt dan breekt pas de vreugde goed baan! Geb Buren staat maar steeds zijn hoofd schudden, Hij mompelt luid: „Die scheidsrechter is knudde! REFREIN: P. Zo is weer alles pais en vree! T. Dat ligt me niet, och heden, nee! Er moet toch iets te kankren blijven! P. Och, malle man, je bent niet fris, 't Is of er altijd herrie is, Nee Tom, je moet niet overdrijven! T. Wil ik je wat vertellen meid? A.F.C. wordt gauw een sociëteit, Daar kunnen we dan heerlijk bomen! P. Zo'n eigen kletstent bij de hand Wordt Alice in het borrelland! Dan zal je wel nooit thuis meer komen! T. Nu ben je werkelijk abuis, Nee hoor, ik kom ook wel eens thuis: Een man moet zeker ook nog slapen!! P. Wat zegt hij dat weer lekker! Niet? Och, hoepel op, jij stuk verdriet! Hier vrolijk en dan thuis maar gapen! T. De dames mogen ook toch mee! P. De kleine club van A.F.C. T. Kom pop, je moet niet zo bouderen! Ik hou van mijn vereniging Als ik mijn goeie club bezing Zal heel de tent zich amuseren! A.F.C. Hé, Hé! Muziek: Jack Junior. 1. Er heerst ongekende vreugde In het rood-zwart kamp, We zijn deze competitie Vrijwel zonder kramp! En we praten en we knikken, Voelen ons een vorst, Maar van al dat lekker kletsen Krijg je lekker dorst! REFREIN:

Schakels (clubbladen) | 1953 | | pagina 5