Half elf Blookertijd 's morgens chocola Heerlijk, Het is een goede gewoonte, dat Uw vriendin die 's morgens zo tegen half elf even aan komt wippen voor een babbeltje, een kop chocola mee drinkt. Lekker, die BLOOKER'S CACAO Geurig... krachtig... gezond, èn slechts 45 cent per 100 gram! Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö HET ZATERIJAGMIDDAGELFTAI Na vele rustige Zaterdagmiddagen werden de voetbalkoffers weer eens te voorschijn gehaald om 2 achter eenvolgende overwinningen te boe ken. Allereerst werd op eigen terrein de strijd aangebonden tegen B.P, De kunst om doelpunten te maken was er in de eerste helft niet bij, want de goed opgezette aanvallen gingen door onzuiver schieten net niet in het doel. Toen eindelijk Dr. Stallman tussen 3 spelers door de bal in het doel werkte, had de scheids rechter juist gefloten. Penalty tegen de lat uitval van de tegen partij en een doelpunt. Na de rust in een gewijzigde opstel ling schoot eerst ondergetekende tussen doelman en paal door en daar na scoorde Henk Stallman met een aardig lepelballetje het winnende doelpunt. Het had zeker meer dan 21 kunnen zijn als de voorhoede de vele mooie voorzetten van Jan Hannema beter had afgewerkt. Een week later werd er aangetreden tegen Sloterdijk aan de Velserweg, een tegenstander van dezelfde leef tijd. Aangezien onze keeper Luc Nijdam een beter contract voor deze middag had kunnen afsluiten, werd de in 4 truien en 6 broeken gestoken Henk v. d. Ploeg onder de lat gezet; hij beweerde n.l. dat hij behalve veld- speler ook een prima keeper was. Met de gure wind in de rug werden vele aanvallen ondernvmen, maar ook nu was de afwerking onzuiver, zo dat wij ondanks een veldmeerder- heid voorlopig geen doelpunten scoor den. Linksbuiten Henk, die voordien meer „gesproken" dan gevoetbald had, toonde tenslotte, dat zijn goal in de vorige wedstrijd geen toevals treffer was, tot 2 maal toe wist hij de juiste richting te vinden. Rust 2-0. Na de thee lukte het beter. Een goede voorzet van Hannema, kwam bij vorengenoemde goalgetter te recht en de hattrick was geboren. Even twijfelde de scheidsrechter, want er was een gat in het net, waardoor de bal achter het doel viel. De sportieve keeper overtuigde de arbiter en Henk liep voldaan naar de midden-lijn. Nu was het ijs gebroken en alles was raak: Teun Wiggemansen knalde er 2 stuks in, voordat hij door een bles sure moest uitvallen. Stallman, v. Rijn 2 maal en Piet Nauta voerden de stand op tot 9-0. Voor de mop gaf de scheidsrechter aan Sloterdijk ook een puntje, want na een eminent keepersstaaltje van v.d. Ploeg ging de bal tussen zijn benen door tot 2,5 cm (nagemeten door officials) voor de doelijn, maai de scheidsrechter zag een doelpunt. Eindstand 9-1 onder protest, door rustig optreden van aanvoerder Ker ker werd dit later ingetrokken. Als je maar lol hebt. O. v. R.

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 7