Een laatste u/oord \\J Dit is de Schakel, die komt binden. De oude club aan d' oude vrinden. 1895 Ac.c:i|=0=0=^A=B^ No. 8 Wat ons de laatste jaren herhaaldelijk boven het hoofd heeft gehangen, dreigt straks te gebeuren: ons tweede-klasserschap hangt aan een zijden draad. Slechts één ding kan ons nog redden: een sterk moreel. Een sterk moreel bij die talloze A.F.C.-ers, die als een trouw legioen hun elftal omgeven. Mannen, kanker niet! Nakaarten is nutteloos. Steun onze jongens met een opwekkend woord: zij doen hun best. Wat kunnen we meer verlangen? Een sterk moreel bij die elf jongens, op wie al onze hoop gevestigd is. Jongens, jullie moeten het doen. Geef je tot het uiterste, en je zal winnen. Als je vroeger naar een bal toe liep. moet je er nu heen rennen. Geen bal is onbereikbaar voordat hij over de lijn is; sprint op iedere bal, die je buurt uit komt, dan ben je er eerder bij dan je tegenstander; in elk geval belet je die, rustig te plaatsen. En vooral: niet „memmen"! Speel de bal meteen; je krijgt geen tijd hem rustig vrij te maken. En dan, jongens van de voorhoede: schiet schiet, SCHIET! Probeer niet, de bal voor je goede been te krijgen, want dan is je kans al voorbij. Dóórzetten op iedere bal; mee lopen met iedere aanval. Maak, dat je er bij bent, als er een kansje komt! En dan een schot! Twee keer mis, één keer raak! Hou vol tot het uiterste! W^e hebben wel eens vaker tot vlak voor het einde achter gestaan en tóch de wedstrijd uit het vuur gesleept. Dit kunnen jullie nu ook. Als de wil er maar Wij vertrouwen op jullie. Op jullie ontem bare vechtlust, op jullie grote capaciteiten, op jullie liefde voor A.F.C.! Jongens, ga er voor! Redacteur J. N. Holtzappel. Cerrit v.d. Veenstraat 155, Amsterdam Z. - Plaatsverv. Redacteur: W. G. Staats, Churchill-laan 25a Administrateur: J. Mellegers. Eisingastraat 31 2 Amsterdam-O. - Maandblad van de Amsterdamscbe Football Club Postgiro 375600 Ned. Handel Mij, ten gunste van J. Mellegers Gem. Giro M 1883 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer Zoon, Kanaalstraat 132, Telefoon 80710. Amsterdam-W. 30e Jaargang Maart 1952 is.

Schakels (clubbladen) | 1952 | | pagina 1