Thomasvaer en Pieternel BequnstiqinQ van onze AÖveRïeeRÖCRS, houöt öe schakel in sbanö Thomasvaer Natuurlijk, lieve hartedief Met onze nieuwe jonge krachten Is zeker veel succes te wachten. Van 't zomer leerden ze ons al kennen: Wij kregen hier de „Herstalliene", Die, dank zij 't werk van Jaap van Nek, Een toer hier maakte; lang niet gek! Pieternel In 't V.V.A.-Van Eck-tournooi Was 't resultaat toch ook heel mooi. Eerst was de uitslag nog onzeker Maar wij wonnen daar toch de beker. Thomasvaer Ook de AROL was weer een succes. Pieternel Wat misten we daar H.B.S Die trouwe vriend van jongs af aan Die moest verstek nu laten gaan Thomasvaer Hst was maar voor één enkele keer. Ze komen 't volgend jaar wel weer; De Wandelweg is veel te saai Met onze AROL zonder Kraai! Pieternel En misschien zal het hun dan lukken De prijs aan V.S.V. te ontrukken. Thomasvaer Daar zorgen wij wel voor misschien; Ja, Pieternel, je zult eens zien Pieternel 'k Ben bang dat jij je nu vergist; Je bent wel heel erg optimist, Jij ziet misschien iets dat ik niet zie. Kijk nu eens naar de competitie; Ben je daar over onze plaats tevreden? Thomasvaer Nee, lang niet maar dat heeft zijn reden. In de eerste maanden van 't seizoen Moesten we experimenten doen; Maar hebben we eenmaal 't lek gevonden Dan winnen we de verdere ronden, En Steeman weet zijn weetje wel, Hij heeft succes nog met dat stel. Pieternel De ondankbaarste van alle taken Is, om een elftal op te maken, Dat onze kroon siert als een parel, En dat doen Gerard, Ben en Karei. Thomasvaer Van parel aan-de kroon gesproken, De loftrompet moet nog gestoken Over onze dochter A.C.C., Die het dit jaar weer prachtig dee! Pieternel Dat meisje heeft steeds veel beloofd En groeit haar moeder over 't hoofd. Ze wist nu al zo vele malen Het kampioenschap te behalen; En Harry gaat maar onverstoord Op de ingeslagen wegen voort. Thomasvaer Ook 't clubje van de oude Dis Ging 't goed, als ik me niet vergis. A.BiC. wou niet onderdoen En werd zowaar ook kampioen. Alleen wisten die negen heren Dit jaar nog niet te promoveren, Maar dit gelukt dit pittig stel Misschien het volgend, jaar nog wel. Pieternel Ja, neem je alles bij elkaar, Dan bracht het afgelopen jaar Ons veel meer vreugde dan verdriet: Het was zo'n vreselijk jaar nog niet. En daarom zijn we best tevree Over ons oude A.F.C. Thomasvaer en Pieternel samen: WIJ WENSEN. Thomasvaer ...Ja, rtu gaan we wensen: Wij wensen eerst aan alle mensen Een vredig een voorspoedig jaar Gezond en prettig met elkaar! Pietcine' Wij wensen aan ons A.F.C. Dat nooit, bij alle wel en wee, De vriendschap hier verloren gaat. Thomasvaer En dat „de trap'' nog lang bestaat'. Pieternel Wij wensen 't eerste elleftal Dit jaar successen zonder tal; En ook aan alle andere ploegen Beloning voor hun harde zwoegen. Thomasvaer Ja, veel succes in de competitie, Maar ook handhaving der traditie. Een vriendenclub is amateur; Geen Franse scouts aan onze deur! Pieternel Wij wensen Hauber en 't Bestuur Beleid èn kracht in t moeilijk uur. Want dat er veel problemen naken. Daar kan de Bond wel staat op maken. Thomasvaer Wij wensen Woudstra een volle kas Zodat het budget sluitend was. Pieternel En Teunenbroek veel goede dingen En heel weinig beslommeringen, Zodat één avond kan gewijd Aan huiselijke gezelligheid. Thomasvaer Wij wensen de A.F.C.-er- vrouwen Berusting, en een goed vertrouwen! Een A.F.C.-er draagt in 't hart Twee liefdes in elkaar verward. Pieternel Vrouw en gezin is nummer één Maar de oude club volgt dan meteen. Och, vrouwen, duldt toch, als U kan, Het kinderlijke in Uw man! Thomasvaer Wij wensen Teun van Veen en Chiel Een bloeiend „Corps Diplomobiel Samen Zo helpen we allen samen mee Aan groei en bloei van A.F.C.

Schakels (clubbladen) | 1951 | | pagina 5