Marshall Vacwieuetd 't ^jekroont Spinnewiel 0e Ylormandie SIMPLEX- D.C.R. Uw kennissen en sportvrienden ontmoet U in en Bar - Bodega - Restaurant RIJWIELEN u-ana£ QL. 2.50 jieA u*ee£ yondeA u^oAuüJUiahruj. Sportschoenen NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 AMSTERDAM-Z. Bequnstiqinq van onze aöveRteeRóeRS, houöt 6e schakel in stanö 1e klas reparatie-inrichting v. Tuyll v. Serooskerkenplein 1 Telefoon 91590 (Met de jeugd kamperen te Maarn) brekende plaats in te nemen. En nu kwam de stemming- er meteen al in, want subiet werden plannen gesmeed om er dan meteen maar een paar va- cantiedagen aan vast te knopen en desnoods maar met niet meer baga ge dan een tandenborstel, op reis te gaan. Tegen half tien zette de colon ne zich in beweging, nadat de baga ge in een vrachtauto geladen was, dank zij de zorgen van Wim van Teu- nenbroek daarvoor beschikbaar ge steld. De aankomst in het kamp overtrof de verwachtingen, de H.B.S.-ers, had den na heel veel zoeken een werke lijk ideale plek gevonden in een zeer mooie bosrijke omgeving, die reeds direct veel goeds beloofde. H.B.S. dat met een ploegje reeds een dag te vo ren was vertrokken had zich reeds geïnstalleerd en heette ons van harte welkom in het nomadendorp. Na enig zoeken en bekijken werd ook voor onze tenten een geschikt plekje ge vonden en trok het begeleidend ge zelschap zich terug in de cantine. De nieuwsgierigheid echter niet langer bedwingen kunnende, moest er toch nog een laatste blik geworpen wor den op het „A.F.C.-Kamp" dat inmid dels ook reeds verrezen was, maar enige zoons trokken al een gezicht van, zeg, wanneer zijn wij nu einde lijk eens van jullie af en worden wij rustig alleen gelaten? Lang hebben wij ze dan ook maar niet in deze stemming gelaten en hun verder aan het ongestoorde kampleven overge geven. Ik zal niet verder uitweiden wat er alzo beleefd is, misschien dat dit van andere zijde nog wel belicht zal worden. De terugtocht, waarvoor alweer de wagens van Joop Hurwlts, Theo van Nigtevegt en Jan Scheepstra klaar stonden, is al evenzeer vlot verlopen. Gaarne wil ik dan ook besluiten met nogmaals de dank uit te brengen aan allen die het mogelijk gemaakt heb ben om dit kamp, dat misschien het eerste, maar zeker niet het laatste zal zijn in de A.F.C.-historie, zo vol komen te doen slagen en waarbij we derom gebleken is dat er nog steeds in onze A.F.C. een kern bestaat waarop men een beroep kan doen wanneer er iets „gedaan" moet wor den. N. FAMILIE-BERICHTEN. Verloofd: CORRY SIGLING en NICO BIJL Pinksteren 1950 Geboren: De Heer en Mevrouw C. Kerker-van der Linden werden op 28 Mei ver blijd met een zoon, genaamd Cornelis. Hiermede betuigen wij onze hartelij ke dank voor de grote belangstelling, die wij bij ons huwelijk mochten on dervinden, alsmede voor de prachtige etsen, die ons namens de gehele A.F.C.-familie werden aangeboden. Ida en Gerard Thonus. Nan Duinker heeft ons verlaten. Na een succesvol examen is onze gloednieuwe arts naar Delft vertrokken, waar Na-n thans werkt op het Consultatie-Bu reau en Sanatorium. Hij schreef o.a. aan Jaap van Nek: „Door de veran derde omstandigheden kan ik helaas niet meer voor A.F.C. spelen, doch ben lid van Concordia geworden. Wel blijf ik A.F.C. nog trouw als dona teur of buitenlid. Voorlopig neem ik afscheid, mijn hartelijke groeten en bedankt voor de prettige omgang in en door de A.F.C." Getrouwd: 27 Juli: Willy v. d. Berg en Lida de Vries; 29 Juli: Nan Duinker en Mieke Zwaneveld 4 Aug.: Cees Bouwens en Gerarda Buys. Onze hartelijke gelukwensen. 6

Schakels (clubbladen) | 1950 | | pagina 6