Van onze hope en toekomst voor Militairen en Burgers! ACTUEEL - ONTWIKKELEND - ONTSPANNEND Begunstiging VAn onz6[ióv6Pt66Rö6RS, houöt 06 schakel in stmó De benauwde weken met het derde en vierde seniorenelftal doorgemaakt, heeft onze jeugd niet goed gedaen Nadat Robbie Meyer reeds ten be hoeve van het eerste was afgestaan, werd een beroep gedaan op de Hen ken Van den Berg en Rappel om o.a. met Rob het derde en vierde veilig te stellen. Bij het vierde lukte dit en de jongens hebben een volwaardig deel verstouwd. En het wankelen van het derde is niet aan hun te danken. Maar inmiddels waren onze Junioren I, waar ook Johnny Werner niet ge heel in orde is, flink gehandicapt. Aanvulling uit Junioren II of adspi- ranten I werd noodzakelijk, enz., met als gevolg, dat we met onze jeugd nu niet direct op rozen zaten En toch presenteren wij U met trots onze adspiranten V en VI. Het vijfde staat - wij schrijven 14 Mei - met 18 uit 10 en als doelcijfers 66-7 aan de kop. Het zesde zag U 5 April op de derde plaats staan. Inmiddels werden no. 1 met 1-0 en no. 2 met 1-3 geslagen. Als die concurrenten overigens even feilloos draaiden als ons team moeten we nu één hunner gepasseerd en de ander opzij geko men zyn. (Het vijfde werd inmiddels kampioen. - Red.) Voor slechter resultaten verwijzen wij U naar de United Nations; daar zult U voorlopig genoeg aan hebben. Nu moet U natuurlijk ook weer niet denken, dat alles slecht staat en gaat. Onze tweede junioren zijn twee de geworden achter Z.S.G.O. 1, die juist gedegradeerd waren. Onze ju nioren 3 hebben uit een samenraap sel, via middelmatige resultaten, een elftal van vriendschap en goede geest gevormd. Voor ons is dit een kam pioenschap zonder vlagvertoon. Adspiranten 1 moesten Ap de Jong enige tijd missen. Gelukkig zagen we hem 7 Mei weer opgesteld. Piet Scholte, Wim Bosch en E. Linscheer traden in de junioren I op. In een sterke afdeling mag men dan geen overwinningen verwachten. Adspiranten 2 zijn afgezakt. Zij verloren resp. van Volewijckers 2 en Blauw Wit 2 met 3-1 en 4-1. Adspiranten 3 zijn al lang van de onderste plaats af. Adspiranten 4 speelden in de voor competitie voortreffelijk, doch begon nen na de hergroepering slecht. Nu werden Aalsmeer 4 en Zeeburgia 5 geslagen. Tournooien. Tweede Paasdag en Hemelvaarts dag organiseerden wij tournooien, resp. voor onze derde en onze eerste elftallen. Beide keren hadden we be vredigende belangstelling en veel re gen. Tweede Paasdag van het laatste zoveel, dat we na tweederde te heb ben afgewerkt, besloten de rest af te gelasten. Ajax won bij de junioren en lootte naast de eerste adspiranten- prijs. D.W.S. werd tweede en wij, naast Alcmaria Vitrix derde. Bij de adspiranten werd Blauw-Wit eerste en D.^V.S. derde. De zeer waarde rende woorden in de clubbladen van Blauw-Wit en Alcmaria sterkten ons in de overtuiging, dat dit door A.F.C. geschapen soort tournooi toch wel geslaagd kan heten. Een bijzonder woord van dank aan de Directie der Due George Sigaren fabrieken moet ons van het hart. De scheidsrechters waren erg in hun nopjes met ieder een doos met te onzer beschikking gestelde sigaren. Hemelvaartsdag was na 2 uur droog, zodat we ons „grote" tour nooi wel konden uitspelen. Blauw-Wit junioren kwamen, zagen en overwon nen met drie overwinningen tot 15-0. Onze junioren werden tweede met 0-1, 4-2 en 2-1, H.F.C. derde met 4-2, 2-4, 0-8, H.B.S. sloot de rij. H.F.C.-adspiranten wonnen de an dere helft, Zeeburgia werd tweede met één verliespunt meer, terwijl onze adspiranten die van H.B.S. nog achter zich lieten. Een bekend bakkerijbedrijf (toch niet een groot warenhuis aan het Damrak? - Red.) dat onbekend wenst te blijven, zorgde voor vier prachtige taarten om der scheids rechters vrouwen zoet te houden. Van het N.O.C. hadden we voor iedere speler een prachtige N.O.C.-kalender gekregen. Nu het voetbalseizoen toch nog ten einde dreigt te geraken, moeten we woorden van hartelijke dank richten tot onze jeugdleiders. De Heren Steeman, Timmerman, de Granje, Cserno, Krever, Voorneveld, H. van Teunenbroek en G. Wijnand hebben practisch zonder afschrijvingen en met een niet genoeg te waarderen zorg en enthousiasme een zeer be langrijk deel van het jeugdwerk ver richt. Zhebben daarmede de meer derheid der vele complimenten ver diend, die wij kregen, en die wij hier bij voor het front der gehele A.F.C. hun overdragen. Heren, van 1 Juni tot de eerste AKOL-dag leggen wij allen het bijltje erbij neer. Daarna komen we zeker weer een beroep op U doen. A.F.C. heeft U dan weer no dig en wij zijn er zeker van, dat wij dan weer op U kunnen rekenen. Dr. M. VAN DRIEL ADRESi VAN STOLKLAAN 3, 's-GRAVENHAGE BANKREKENING NED. HANDEL MIJ N.V. AGENTSCHAP GRAVENHAGE TEL. 553356 GIRO 68585 Ook als Advertentie-medium voornaam! Militairen f 1.50 Abonnementsprijs,: gurgers f 3 g pergkwartaal 4

Schakels (clubbladen) | 1950 | | pagina 4