//nun a// IMPORTEURS en EXPORTEURS Nog niet besloten REDERS, CARGADOORS EN BEVRACHTINGSAGENTEN N.V. Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. 17 (Ingezonden) Mijne Heren, Onlangs kreeg ik het artikel „Nog niet besloten" uit de „A.F.C.-Schakel" van December 1948 onder ogen. Naar aanleiding hiervan deel ik U mede, dat het daarin bedoelde courantenbericht niet op instigatie mijnerzijds is geplaatst. Het dagblad dat tot publicatie overging, heeft daartoe zelf het initiatief genomen. Het verkreeg zijn inlichtingen van een aan mij verwant per soon, die deze inlichtingen verschafte zonder met mij contact te hebben gehad. Ook tussen het dagblad en mij heeft op geen enkele wijze contact plaats gevon den. Overigens was het bericht op zichzelf juist. Ik ben inderdaad gaan handballen met de bedoeling later weer te gaan voetballen. Intussen is handbal mij goed bevallen, zodat ik op het ogenblik aarzel tussen beide sporten. Over enige tijd zal ik een definitieve keuze doen. Zou ik weer gaan voetballen dan weet ik, zelfs op dit ogenblik, nog niet in welke vereniging. De Heer J. W. denkt waarschijnlijk dat ik een gunstig „aan, bod" afwacht. In werkelijkheid heb ik slechts de be doeling mijn ogen goed te gebruiken, hier en daar in formaties in te winnen en een vereniging te kiezen, waar ik mij op mijn plaats zou kunnen gevoelen. Ik pas er namelijk voor een „zwerver" te worden. Dat handbal mij goed bevalt is natuurlijk ook oorzaak van het feit dat ik „geen haast heb". Als interessante bijzonderheid voor de Heer J. W. deel ik nog mede, dat ik geen dertiger ben, maar een twee en twintiger, voorts dat ik gedurende twaalf jaren lid van A.D.O. ben geweest. Wanneer men een derge lijke band bewust verbreekt, mijn waarde, enigszins voorbarige en ten aanzien van de amateuristische inte griteit van de huidige voetbalgeneratie zeer wantrou wende Heer J. W., wanneer men een dergelijke band verbreekt, dan leert de ervaring U goed uit Uw dop pen te kijken alvorens U opnieuw te binden. In de hoop dat U deze brief in zijn geheel zult pu bliceren en dat de Heer J. W. hem niet zal opvatten als een geraffineerde poging Uw clubblad te misbrui ken voor een annonce van een „nette keeper van ac ceptabele leeftijd", verblijf ik, Hoogachtend, R. NIEZEN Onderschrift. - Ik kan deze brief begrijpen, omdat ik als Amsterdammer in Den Haag werkzaam, mij al tijd verbaas over het verschil in reactie tussen de be woners van steden, die slechts 60 km. van elkaar lig gen. Vooral het gevoel voor humor ligt op een ander vlak. Ik heb Hagenezen zien gieren om een mop, waar voor Mokummers nog geen glimlach over hadden en omgekeerd. Ge kunt dit vragen aan b.v. Wim Sonne- veld of Toon Hermans, die met cabaretvoorstellingen precies hetzelfde meemaken. Met de hand op het hart: Ik heb met die badinerende uitdrukking „nette keeper biedt zich aan" geen moment gedacht aan de amateurstaat van inzender, maar uiting willen geven aan mijn gevoel, hoe zielig ik het vind, als iemand „nog geen club weet". Ik hoop inmiddels, dat de heer Niezen spoedig een club zal vinden, waarin hij zich thuis voelt. En bij ons is écht geen „vacature". Wc hebben voor de vier hoog ste elftallen al zeven bruikbare keepers. Als we dit uitbreiden tot een dubbel mannenkwartet, dan moet de Elftalcommissie langzamerhand gaan loten. RED. neoo Nederland - Oostzee Handel-Mij. Gevestigd te AMSTERDAM Specialiteit: Grove chemicaliën, Meststoffen, Zout - Cement en andere Massaladingen. Hoofdkantoor AMSTERDAM-C., Dam 2a Telefoon: 43449 40069 Telegram-adres NEDO Eigen kantoren ANTWERPEN, Torengebouw, Beddenstraat 13 4ét. ROTTERDAM, Willemskade 22a Telefoon: 30188 Telefoon: 28273-28081 Telegram-adres: NEDOBEL Telegram-adres NEDO

Schakels (clubbladen) | 1949 | | pagina 17