IMPORTEURS en EXPORTEURS V/an de Elftalcommissie i$ i* REDERS, CARGADOORS EN BEVRACHTINGSAGENTEN N.V. Gevestigd te AMSTERDAM AMSTERDAM-C., Dam 2a Begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. Vele maanden hebben wij in het openbaar gezwegen, al is er uit de aard der zaak wel gewerkt. Als opmerkingen van algemene aard mogen gelden: le. de A.R.O.L.-beker wedstrijden werden door ons als zui ver experimenteel geschouwd; de competitiewedstrijden zijn onze graadmeter en na twee maanden kunnen wij gematigd optimistisch zijn; de training wordt goed bezocht en is voor ons een grote stimulans onder leiding van Mr. Booth; zo verrassend goed als het 2e het doet, zo verrassend slecht gaat het met het 3e; Voor alle elftallen geldt onvoorwaardelijk, dat in het veld de aanvoerder de leiding heeft en iedere speler zich vol ledig heeft te onthouden van bemoeienis met de leiding. Onze ervaring op dit punt is wel een zeer bittere en voor onze club niet bepaald een compliment. Ten aanzien van het eerste elftal kan het volgende worden opgemerkt: Onze wedstrijden zijn stuk voor stuk zeer zwaar en hard, misschien mede door het feit, dat dit jaar de degradatiekans dubbel zwaar voor elke vereniging geldt. Wedstrijden als tegen W.F.C. uit en Velox thuis moeten absoluut tot de uit zonderingen behoren, waarbij wij gaarne als onze mening ge ven, dat in het eerste geval wij niet vrij uit gingen, daaren tegen in het tweede geval wel en een ongelukkige samenloop van omstandigheden Velox zeer prikkelde, daar waar ge prikkeldheid juist misschien meer op onze weg had gelegen1. Als vreugdevolle factor zij zeker vermeld het feit, dat Chris Geluk voor het Amsterdamse elftal werd gekozen, dat op 20 November te Brussel tegen het Brussels elftal speelt. Een zeer zeker verdiende benoeming welke voor Chris zeer waardevol is. Wij hopen, dat in het bijzonder cracks als Dick Disselkoen en Henk Sonnevelt weer hun goede' vorm zullen bereiken en is zulks het geval, welnu dan behoeft aan verdere goede re sultaten niet getwijfeld te worden. Onze mening is, dat het elftal zich nog veel meer moet geven, als één geheel moet kunnen oprukken' om zo nodig even later gezamenlijk verdedigend op te treden. In dit opzicht waren wij getuige van een profwedstrijd, die wel zeer leer zaam was. Over het 2e niets dan lof; een aanvoerder, die goed op dreef is en een elftal, dat in uiterst prettige sfeer speelt, en kans heeft gezien na een score van 17 na 2 wedstrijden te komen tot 1511 na 8 wedstrijden, waarbij de achterhoede 4 x de 0 wist te handhaven. Voorwaar een compliment. Met een goede 3e plaats begint men thans te lonken naar de le plaats, waar K.F.C. 2 troont; Zondag 14 November zal hier voorlopig beslissend zijn. Inzake het 3e zullen wij nog zwijgen; op dit elftal rust een zware taak en alle hens zullen hier aan dek moeten komen om verbetering te brengen en tot een betere positie te geraken. Een volgend maal hopelijk hierover een gunstig bericht. Ook over het 4e evenals het 2e niets dan lof; menig goed resultaat werd behaald en handhaving schijnt hier wel zeker. EX-SPELER. neoo Nederland - Oostzee Handel-Mij. Specialiteit: Grove chemicaliën, Meststoffen, Zout - Cement en andere Massaiadingen. Hoofdkantoor Telefoon: 43449 40069 Telegram-adresNEDO Eigen kantoren ANTWERPEN, Torengebouw, Beddenstraat 13 4ét. Telefoon: 30188 Telegram-adres: NEDOBEL ROTTERDAM, Willemskade 22a Telefoon: 28273-28081 Telegram-adres NEDO

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 8