BOLS Ook gij, Brutus VA/ÏSt U, dat J3egunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand. 12 Décharge Jaap Disselkoen Goed v/oorbeeld doet goed volgen JPedicure- afdeling M. van der Zaken Overtoom 139 Telefoon 80008 Ons lid K. Swart, administrateur van de afdeling Amsterdam (A.V.B.), schrijft ons het volgende: De grote „Don" Lancashire tot twee maal Hilton, zijn wicket verloor? onlangs in de match tegen toe aan een onbekend bowler, P. J. L. Amice, Bij het lezen van „uitstekende resultaten" in de uitstekende Schakel stuitte ik op een minder uitstekend resultaat van je uitstekende pen. Je schtijft daarin n.L, dat „Neerlandia' er in is geslaagd zich in de K.N.V.B. te handhaven en dit is nu ik betreur het onrecht niet waar. Neerlandia" deelt n.l. het lot van „Amstel" en is eveneens gedegradeerd naar onze Afdeling. Ik betreur dat inderdaad, omdat „Neerlan dia" één van de clubs is, die de sfeer en de stijl van A.F.C. benaderen. De „fout" der Necrlandianen schuilt m.i. hierin, dat zij de laatste jaren meer bedacht zijn geweest op behoud van deze sfeer dan op sportieve prestaties, een „fout" dus, welke men A.F.C. ook wel eens heeft willen aanwrijven, waarmede ik slechts zeggen wil Corrigeer deze slip een volgend keer en vertel Neerlandiaer tevens bij, hoe A.F.C. het klaar speelt zich in de 2de klasse te handhaven en zelfs in de naaste toekomst naar de eerste klasse te promoveren; wellicht tonen de Neerlandianen zich dankbaar voor deze tip door binnenkort weer in de K.N.V.B. terug te keren. (Onderschrift: - Tip voor Neerlandia'èn voor A.F.C.: Trainen, trainen, trainen!! Red.) In het Januari-nummer werd U mededeling gedaan, dat Jaap Disselkoen wegens veelvuldige uitstedigheid zijn functie als administrateur van de „Schakel' niet langer kon waar nemen. Inmiddels is de afwikkeling van het abonnementsjaar 1947/48 practisch ten einde en is er gelegenheid geweest de overgedragen administratie te controleren. Deze werd accoord bevonden en onder verlening van décharge voor het door hem gevoerde beheer, wordt Jaap Disselkoen bij deze alsnog gaarne dank gebracht voor al hetgeen hij sedert de her rijzenis van de „Schakel" als administrateur heeft verricht. ADMINISTRATIE A.F.C.-SCHAKEL. Op 24 Juni ontving onze 2e Penningmeester reeds de eerste contributiebetaling voor het seizoen 1948-1949. Bravo!!! Maak Uw contributie tijdig over op Postgiro 241002 t.n.v. 2e Penningmeester A.F.C., O. J. v. d. HEUL, Holendrechtstraat 15, Amsterdam. Werkt allen mede om de inning zo vlot mogelijk te doen verlopen en kosten voor incasso en porti te sparen!!! Don Bradman plm. 200 brieven per dag ontvangt? Doch geen enkele brief inziet en ze ongeopend aan de Australische masseur Artie James ter verdere beantwoor ding doorgeeft? Manchester United, Cup-winnaars 1948, een netto winst van 48.000 geboekt heeft? Don Bradman, tijdens een diner, hem door de M.C.C. aangeboden, een nieuwe l.b.w.-regel voorgesteld heeft? (Omdat deze Australische kampioen aan het einde van dit seizoen voorgoed groot-cricket verlaat?) Bowes, de vroegere fastbowler van Yorkshire en En geland een record-benifice van 7.000 geboekt heeft? Koopt de beste schoenen voor Ltu) kind zoals VI, Ouders ze bij Van der Zaken vindt Het juiste adres:

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 12