A.F.C. 7 kampioen! medewerkers De A. C. C.-trafner komt I DE besprekingen met de betref fende autoriteiten in Den Haag zijn tot een goed einde gekomen, zodat het Bestuur van de Amsterd. Cricket Club er in geslaagd is, dit jaar zich van een trainer te ver zekeren en wel Mr. P. W. Crossley. A.F.C. adspiranten, die wensen te gaan cricketspelen kunnen zich voor informaties wenden tot de heer M. Saaf, v. Tuyll v. Serooskerkenweg 102, Zuid. Aan alle Wanneer U een aanschrijving krijgt, om op een aangegeven uur op een aangegeven terrein voor een aangegeven elftal aanwezig te zijn, dan doet U dit. Wie niet aanwezig zou zijn. wordt terecht een slecht A.F.C.-er genoemd. Als wij U vragen, Uw copy uiterlijk de eerste van de rnaand in te zenden, dan heeft dit dezelfde betekenis als een aanschrijving voor een wedstrijd. Dank zij, letterlijk, nachtwerk van drukker en redacteur bereikt dit blad U tijdig. Maar hoe groot onze clubliefde ook moge zijn het is voor ons prettiger, indien wij de copy tijdig binnenkrijgen. Gaarne dus Uw bijdragen uiterlijk de eerste van de maand eerste post bij de redactie. JONGENS en commissie-leden nogmaals hartelijk ge feliciteerd met het behaalde succes. Hier is geble ken dat er ook spelers zijn met de juiste geest, die zich niet te hoog achten, voor het 7e elftal te spelen. In dit elftal zijn spelers aanwezig, die na een minder goed begin, zich ontpopt hebben als zeer goede en bruikbare krachten. Voor het a.s. seizoen behoren verschillende van deze jonge spelers in hogere elftallen thuis. Heerlijk jongeu|s dat ik jullie zie stijgen, dit heb je dan ge heel aan jezelf te danken. Dit was maar het zevende, wie weet over enige jaren het eerste. De volgende spelers: Pasma (doel), v. Tiel (r. back), Wilmink back), Caro (r. half), Zeegers (spil), Klumper (1. half), Woerdeman (r. buiten), Henricks (r. binnen), de Groot (m. voor), Signer (1. binnen), Kuyen, Loning enz. (1. buiten), hebben de meeste en de belangrijkste wedstrijden gespeeld voor het kampioens elftal en zelfs zeer goede o.a.: Schellingwoude, R. K. V.V.A., BI. Vogels, J.O.S., Wils kracht. Er werd systeem gespeeld, b.v. vóór de rust stopperspil met twee sterk aanvallend kanthalfs en 5 voorwaartsen. Na de rust 4 voorwaartsen, 2 spelers in het middenveld, 4 backs achter. Dit kampioenschap is volkomen bewust gehaald. Het was teamwork; ieder heeft zich gegeven en er werd voetbal ge speeld. Jongens we hebben genoten van jullie, an de wil bij iedere wedstrijd om te winnen. Hier stond iedere tegenpartij machteloos tegenover. Verdedigend of aanvallend jullie waren altijd beter. Aanval op aanval werd door de voorhoede on dernomen en met succes werden mooie, zéér mooie doel punten gescoord. Hier noem ik de volgende spelers: Woerde man, de tacticus, zelfs handig, goed voor een doelpunt per wedstrijd. H. de Groot, het „kanon van het 7de. Een stugge harde werker. Signer, de kalme rustige speler met een behoorlijk schot. Henrichs, de zelfbewuste, technisch knappe speler. Links buitens hebben hun variaties gehad. Deze voorhoede werd gesteund door goede kanthalfs, waarbij Caro (r. h.) steeds als uitblinker, een onvermoei baar werker. Bravo Hans, je was prachtig! Rechts Back v. Tiel was niet te passeren. Flip Was snel, trapvast én lenig als een kat. Links Back Wilmink, het „slangenmens" van 't 7e, werkt regelmatig op je lachspieren. Als deze speler eens gepasseerd was, stak hij één van zijn grijpbenen uit en was dan wederom in het bezit van de bal. Een typische, ogenschijnlijk trage voetballer, maar zeer moeilijk te passeren. De spil Zeegers, een zeer vurig en betrouwbaar speler; bij George had een middenvoor geen schijn van kans! Keeper Pasma, volkomen safe en een zeer prettig doel- verdediger; geen zenuwen. Links half deed meestal voor spek en bonen, mee. Dit elftal als geheel heeft het resultaat behaald wat het volkomen verdiende. Ik dank alle spelers, invallers, com. leden, die eraan mee hebben gewerkt tot het behalen van het kampioenschap. Tevens dank ik allen die mij hun felicitatie deden toekomen. AANVOERDER 18

Schakels (clubbladen) | 1948 | | pagina 18