uit öe kapiteinshui.... A @=0=0=0=0=^^^=0 ■m■wkJt' PI H Begunstiging van onze Jddverteerdershoudt de Schakel in stand. Redacteur J. H. Wijnand, Roerstraat 522 Plaatsvervangend Redacteur W. G. Staats, ChurchillJaan 25a Administrateur: J. V. Disselkoen. Amstelveenseweg 2841 26e Jaargang November 1047 Nr. 4 OP outsiders moet t wel de indruk rnaken, dat het gezien de weinig bemoedigende resulta ten van onze K.N.V.B.-elftal- ien. in de A.F.C. niet botert, dat er wellicht interne moei lijkheden zijn, die succes in de weg staan. Niets is minder waar. de stemming is goed. Er wordt ijverig getraind en de spelers zijn met de beste wil bezield. Echter in een betrekkelijk kct tijdsverloop moeten wij het zonder veel prominente spelers stellen. Nadat Siep Schaaphok onze gelederen verlaten had, vertrok Wïm Pogge naar Breda. Karei ter Horst keerde weer tot zijn oude club terug en zijn broer Cor is kortgeleden naar Indië ge gaan. Bij het verlies van deze jongens, -van wie wij ongetwijfeld nog enige tijd pleizier hadden kunnen beleven, komt het niet meer meespelen van Jan Betz, die na zijn ongeval aan het einde van het vorig seizoen, zich gelukkig weer behoorlijk f ewegen kan, doch zeer zeker voorlopig niet aan voetballen kan denken. Ten slotte moeten wij het, door langdurige blessures, nog steeds zonder Chris Geluk en Henk Sonne- velt doen. Eén en ander heeft natuurlijk ook een terugslag op de elftallen, die onmiddellijk na het eerste komen, aan gezien deze telkens weer in een andere formatie, en dan verzwakt, in het veld aantreden. Het zit niet mee, we be vinden ons in de hoek waar de slagen vallen. Gelukkig worden de resultaten van het eerste minder slecht. Ik schrijf dit direct na de wedstrijd tegen Velox in Utrecht, die wij met 10 verloren, m.i. onverdiend. Er werd bij tijd en wijle uitstekend door onze jongens gespeeld en het is heus geen chauvinisme, wanneer ik zeg, dat wij een beter lot hadden verdiend en te goed zijn voor één der onderste plaat sen. In gelijke trant lieten enige leidende mensen van de tegenpartij zich uit. Zolang onze jongens in goede har monie blijven samenwerken, heb ik het volste vertrouwen in de toekomst en dan komt er spoedig een ommekeer ten goede. Play up, boys, het moet en het kan. Organisatorisch. Organisatorisch kunnen wij nog wel iets voor elkaar prutsen, dat bleek kortgeleden, toen ons revue-gezelschap voor hun prestaties bij het 25-jarig AROL-tournooi een avondje werd aangeboden. Dank zij de voortreffelijke or ganisatie door de commissie, bestaande uit de Heren Brusse, Woudstra, Staats en v. d. Roer, en de altruïstische mede werking van vele anderen, waaronder b.v. ook de firma's Kips, Klinkhamer, Beethovenstraat en Coffeng, Ferd. Bol straat, kwam er een feestje tot stand, dat er wezen mocht en dat de clubkas niets heeft gekost. Wij zijn. bezig met uitbreiding te geven aan de terrein- verlichting ten dienste van de training. Het is heden ten dage allemaal verschrikkelijk duur en wij verheugen ons er dan ook ten zeerste over grote medewerking te mogen onder vinden van de feestcommissie, die bij ons 50-jarig beslaan functionneerde. Er was toen een flink bedrag dook vrijwillige bijdragen bijeengekomen voor een cadeau aan de vereniging, waarvoor men eEn geluidsinstallatie op het oog had. Even als zoveel thans nog in hét geheel niet of alleen tegen exhor- bitante prijzen verkrijgbaar is, was dit met een geluids installatie het geval. Henk Esser, die het geld beheert, deelde de mening van het bestuur, dat het beste geschenk, op het cgenblik aan de club aan te bieden, een perfecte lichtinstal latie is, zodat ook dit weer spoedig in orde komt. Bij de ..Schakel'-redacte heerst enige ontevredenheid, en terecht. Zij ondervindt zo weinig medewerking en telkens zijn het weer dezelfde lieden, die ons maandblad moeten vol schrijven,. Wij bezitten vele leden, die een welversneden pen hebben, maar die zelden of nooit iets van zich laten horen. Kom, stuurt nog eens wat in en brengt wat leven in de brouwerij. Dit verzoek richt ik niet alleen aan niet- spelers, maar ook aan de aanvoerders van elftallen. Het behoeven geen verslagen van wedstrijden te zijn, want het

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 1