van een Buitenlrö ÏX'Li't 11 ber-Schakel Zie ginds komt de stoomboot I Decembereerste post bij w. q. staats, C opy, aan één zijde getypt, inzenden uiterlijk Begunstiging van onze Adverteerders. houdt de Schakel in stand. Rest mij nu nog mijn teamgenoten en de reserves te be danken voor de ..opoffering" 5 avonden aanwezig te moe ten zijn. Tévé. P. S. - Er is mij door iemand gevraagd of er veel be hangers lid van onze vereniging zijn, en toen ik dat ont kennend beantwoordde, kreeg ik te horen: „Ik dacht maar zo, jullie zijn zo n stelletje plakkers zie je!" Hatelijk! Hij was er zelf toch ook nog! Tévé. lf\/^AT in een goed vat zit, verzuurt niet en zij het wat I /I laat, vraag ik alsnog bij deze het woord voor een V V persoonlijk feit. In een der vroegere edities van de „Schakel" toch, heeft een onverantwoordelijk persoon, misbruik makende van mijn „nom de plume" en wat erger is, zich dekkende door de goede reputatie, welke ik bij alle ingewijde A.F.C.- ers sedert lengte van jaren geniet, het oirbaar geaght enige onthullingen te doen, omtrent een kleine misstap, vele jaren geleden gedaan, door een hooggeplaatst dignitaris on zer goede club. Laat mij dus beginnen met vast te stellen dat, gelijk in de omgeving, waarin ik mij in eenzaamheid en eerzaamheid teruggetrokken heb, slechts één medicinale olie vervaardigd wordt, met een heilzame werking voor alle kwalen, ik zelf het enige, oprechte buitenlid ben. Wat de kleine „faux pas" aangaat, de jeugd van de be trokkene in aanmerking nemende, zomede het verkeerde ge zelschap waarin hij kennelijk, in zijn onschuld, verzeild was geraakt, had hier een liefdevol zwijgen op zijn plaats ge weest, te meer waar de dignitaris merk op, hoe delicaat ik iedere nadere aanduiding vermijd reeds sedert vele jaren een waardiger en beter leven begonnen is en zich door noeste vlijt, toewijding, clubliefde en aangeboren be- stuurstalenten, tot zijn hoge functie heeft weten op te wer ken. Waar ons niet genoeg te roemen clubblad ook onder jeugdige ogen komt, was uit dit oogpunt alleen het ge schrift van het valse buitenlid, een uiting van te laken licht vaardigheid. De eerlijkheid gebiedt mij, te vermelden dat deze, zich F.C.-ers potverdikme Kunnen jullie flinke kerels 't niet een beetje beter doen? is mij dat nou een seizoen? Laten wij veronderstellen het was maar een misverstand? Goed. maar dan van leer getrokken in het veld en aan de kant. Overal een schep er op dus, één schep? nee, kruiwagens vol! Aan de slag. lui van het eerste, want Bit is toch al te dol. Mogen wij in d'volgende Schakel schrijven van een mooi herstel? Schudt zo als de leeuw je manen, bijt steeds van je afen fel. Sinterklaas!!! Tijd van presentjes, van verrassingen en zo. Moet ik jullie nog vertellen wat 't Bestuur wenst als cadeau? N. EVERSHARP. buitenlid noemende man, wel buiten woont, doch naar ver luidt, van de vroege morgen tot de late avond in Amster dam Centrum gesignaleerd wordt. Indien U zwijgen kunt, wil ik U tevens onder de roos vertellen dat, voor ik zijn ge zelschap ontvlood en dat ik gelukkig al heel, heel lang geleden, ik er helaas wel eens getuige van moest zijn, dat deze man het rechte pad niet steeds kon houden. Het ware te wensen, dat deze scribent, die zich evenals ik op de drempel der grijsheid bevindt, zich mijn venerabel hermietenbestaan tot voorbeeld stelde, opdat hij tot inkeer zoude komen. Inmiddels zij de redactie van de „Schakel in den ver volge op haar hoede. ChURChllL-lAAn 25 A

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 15