Onze Kampioenen Ski Berg- en Sportschoenen Het juiste adres Overtoom 139 A.F.C. adsp. III 12 10 1 1 37-11 21 A.F.C. adsp. V 12 12 107— 2 24 Voor TELEFOON 80008 Begunstiging van onze Jddverteerders, houdt de Schakel in stand. AFC ADSPIRANTEN III, Kampioen hunner afdeling! Wij geven hier de opstelling, waarin de adspiranten III kampioen werden: Harmsen v. Dijk en v. d. Hogen Akkerman, Volkers en van Stuijvenberg v, d. Feltz, Bloemraad, Denker, Rieman, WImmers Na afloop van die wedstrijd heerste er grote vreugde op ons veld en voorzitter Mets was de eerste, die de kampioenen huldigde. In deze huldiging betrok hij ook de heer M. de Granje, de leider, van het kampioenselftal, die paedagogisch zo ontzaglijk veel werk gedaan heeft. Diezelfde middag ,,ging" als voor-wedstrijd voor- A.F.C.Z.F.C. de wedstrijd A.F,C,-adspiranten V Heems- kerck adspiranten I. Onze jongens wonnen met 40 en daarmede waren ze practisch kampioen Heemskerck was zo attent, om bloemen aan te bieden hartelijk dank voor de attentie! Maartheoretisch waren adspiranten V nog geen kampioenen. Dit gebeurde de volgende wedstrijddag tegen „Amsterdamse Boys" middels' een 120 overwinning! Dit kampioenschap brengt ons de répordscore in onze historie. Een score van 107—2 (met nog twee wedstrijden in pettoheeft zich nog nooit voorgedaan II. r. d. IM\ PEDICURE AFDELING Hier de namen van de knapen, die dit prachtige kam pioenschap behaalden: Vogel van Schutten en Klumper ten Hope R. Meijer en v. Hesen Scholte Werner v.d. Bergh Weman en v.d. Helm 1 I ET is een oud en welhaast afgezaagd gezegde, dat de 4ƒ- toekomst aan de jeugd is. Maar wie op Tweede I I Pinksterdag des morgens ons veld bezocht en daar O dat dappere derde-adspirantenelftal de ,.Swift"-adspi- ranten met 70 zag verslaan en daarmede het kampioen schap zag veroveren, begreep, hoe belangrijk het is, dat onze jeugd tot grote prestaties in staat is. v. d. Bergh scoorde het honderdste doelpunt! Tevens ons respect aan Otto v. d. Heul, die de leider van deze „record- knapen" was. In brede kring heerst teleurstelling over het falen van onze eerste elftal. Maar deze teleurstelling wordt toch wel enigszins goedgemaakt door de successen van de jongens, die straks geroepen zullen worden onze kleuren in hogere elftallen te verdedigen!

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 5