bi] peteps iets Beteps T raining We gaan weer bridgen! AT.G.-bridger s(sters) aantreden voor dit festijn! Heeft U stol Wij maken voor l l een prima overhemd. AMSTELVEENSCHEWEG 87 TEL. 20256 I ieerenmodè De Commissie-Indië organiseert op verzoek van vele deelnemers aan de vorige drive, wederom een groote A.F.C.—Bridge-wedstrijd op Maandag 31 Maart IQ37- hi het Minerva-Vaviljoen. Dames en Heeren bridgers boudt deze Maandagavond dus vrij. Het beloolt weer goed te worden! Er zijn fraaie prijzen en aardige verrassingen. Na afloop van de drive blijven wij nog even gezellig bij elkaar voor een praatje en een dansje en het optreden van(Dit blijft een verrassing.) Inschrijvingen vóór 26 Maart a f 1.50 per persoon, te richten aan Segunsiiging van onze /Adverteerders, houdt de Schakel in stand. Voetballiefhebbers die hun a.s. zomervacantie wot „laat' willen nemen, raad ik aan Zondag 28 September a.s. voor België te reserveeren, want dan wordt de landenwedstrijd: België Engeland gespeeld. Denkelijk te Brussel. Dit is dan de eerste van de reeks matches die Engeland te spelen krijgt. De rest ziet er als volgt uit: 8 October tegen Wales; 12 November tegen Ierland; 26 November (op een Woens dag) tegen Zweden, zoo goed als zeker te Londen(!) en in 1948 nog een reeks, o.m. EngelandFrankrijk op 3 April (amateurs). Het honorarium voor de „big -match van 10 Mei a.s. te Glasgow is vastgesteld op 20 (plus reis- en verblijfkosten). De Russen zullen wel niet in het Europa-elftal uitkomen. „Soviet Sport", een blad hetwelk te Moskou wordt uitge geven, kant zich tenminste hevig tegen deze match. „Geld- klopperij", anders niet", zegt het blad. Maar de Russen ver geten, dat alle baten voor de F.I.F.A. betemd zijn, een orga nisatie waarvan de Russen n.b. onlangs lid zijn geworden! Maar de F.I F.A. zal er wel bij varen, al mogen er „slechts" 134.000 menschcn worden toegelaten! P. J. L. P.S. De uitslagen van de zesde Cup-ronde waren als volgt: Charlton AthleticPreston N. E. 21 *MiddlesboroughBurnley 11 Liverpool Birmingham 41 Sheffield U.New-Castle U. 02 Replay 2-1 Dick Bessem, Voorzitter van A.F.C., waarmee wij zulke aangename relaties hebben, is benoemd tot Directeur van het Stadion in Amsterdam. Voor A.F.C. een geducht verlies (Uit het ,,Sneek-Nieuws" No. 7) Wij verstellen en repareeren Uw -overhemden, hoeden, «lassen. Tn HET QUICK BLAADJE 1947 lazen wij o.m. „Het gaat niet langer op, dat een speler zich af- zijdig houdt van training, ook al meent hij. die niet noodig te hebben. Het niet vrij regelmatig verschij nen op de training werkt uitermate irriteerend op de mede spelers en geeft weinig blijk van kameraadschap. Het on dermijnt de mentale en technische homogeniteit van de ploeg. Vooral een speler die uitverkoren is of wordt om in het eerste elftal te spelen moet in het bijzonder goed door drongen zijn van het feit, dat het van hem grootendeels zal afhangen, of de vereeniging een bestaansmogelijkheid in de toekomst heeft en of de overige jongere leden in die toekomst de gelegenheid zal gegeven zijn om zijn werk voort te zetten, voor het welzijn van zichzelve en voor hun club". J. V. Disselkoen, Amslelveenschewêg 2841 J. C. A. Suyver, Lomanstraat 98

Schakels (clubbladen) | 1947 | | pagina 14