Onze Schakel blijft draaien, dank zij 11 gelukkigen glimlach aan, want wij waren er. Wij liepen langs een stel kleedkamers, de laatste was het. Wij stortten ons er in en toen stonden wij temidden van den geheelen A.V.B. Ik geloof, dat de geheele voetballende jeugd aanwezig was. Maar niet getreurd, wij hebben wel eens meer wat medegemaakt. Ik verkleedde mij en er ging een hoongelach op toen ik mij in een lichtblauw broekje vertoonde. Maar opmerkingen als: ..dat zal je Moeder wel leuk vinden en ,,ik ben blij, dat ik het niet wasschen moet' deerden mij niet en ik ging het veld op. Maar toen wij aan het inschieten waren, zagen wij iets vreemdsoortigs. Eerst zagen wij een koffertje en na een koffertje een jongen de sloot overspringen. Mag ik U even voorstellen onze nieuwe back Rundervoort. „Waar moet ik mij verkleeden" kwam er heesch uit zijn keel, maar aangezien de scheidsrechter er al aan kwam zei ik: „daar heb je geen tijd meer voorToen kwam er iemand op het lumineuse idee luid te verkondi gen: „verkleed je hier" en zie nu kwam het.- Daar ging het Zondagsche pajc van Rundervoort, ge volgd door zijn blouse en das, toen zijn broek en daar stond hij in zijn „Jansen en Tilanus". Als een rotsop een kleiveld. Maar wij hebben ge speeld, ondanks modder en wind. Wij hebben dien wedstrijd verloren, maar daarom niet getreurd. De stemming was best tot toen zweeg ik zelfs, wat op zichzelf een heele prestatie is van Teunen- broek merkte, dat hij een tientje kwijt was, van Klinken een portemonnaie en de klap op de vuur pijl schrikt U niet een pakje Lucky Strike Toen zweeg zelfs de wind. Verslagen gingen wij huiswaarts en ik dacht met spijt aan het gezellige „A.F.C. -terrein, waar ik dan met Aart Bark had kunnen zitten en dan componeeren wij samen ,.'t ons bekende liedU weet wel! P.S. s Avonds reed ik met iemand op de Ijs baan en die vertelde mij: „Ik heb op A.F.C. een wedstrijd gezien en ze hadden lekkere koeken", toen viel ik. lllaandelijksch Jeugdoverzicht. Bé Dorlas moest deze maand tot zijn spijt verstek laten gaan. 1 I lit het schetsboek van Harlekijn ucca begunstiging van onze Adverteerders, houdt de Schakel in stand.

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 8