öe competitie-inöeeLinq t Oe I lormnndie Uw kennissen en sportvrienden 7 zij zich in de halve eindstrijden een zeker schijnen de overwinning op de H.C.C.-jeugd lieten ontgaan in de 2e innings. Het „heerenteam" doet het bescheiden aan en be zet in de Zaterdagmiddagcompetitie de tweede plaats, maar dan van onderen af gerekend. ALCEDO. ET meer dan gewone belangstelling zullen onze leden het officieele nieuws lezen, omdat daarin de Competitie-indeelingen zijn opge nomen. Vergelijken wij de 2e Klasse A met de 2e klasse B. dan mogen wij niet ontevreden zijn. Het komt ons voor, dat de ploegen waarmede wij zijn inge deeld, ons meer „liggendan de elftallen in B, waar o.m, T.O.G. en K.F.C. zijn ingedeeld. Van het vorige seizoen zijn overgebleven Alkmaar- sche Boys (uit verloren met 43, thuis gewonnen met 54),W.F.C. (uit gewonnen met 20, thuis met 40), Z.F.C. (uit gewonnen met 42, thuis verloren met 1_0) en Westfrisia (uit gewonnen met 31, thuis gewonnen met 42). De Kennemers en R.C.H. zijn practisch nieuwe tegenpartijen voor ons. Tegen de Spartaan en Zeeburiga hebben wij menig sportief duel uitgevochten en ook Hilversum en H.V.C. waren meerdere seizoenen aan den Wan delweg aanwezig. Het is een uiterst interessante competitie, die wij, als gezegd, hoopvol tegemoet gaan, omdat het spel der tegenstanders ons ligt. Wij doorstaan al direct de vuurproef: 22 September „Zeeburgia" uit en 29 September „de Spartaan" thuis! Twee zéér interessante derbies". Het tweede speelt in de vertrouwde sfeer der reserve eerste klasse, waarin overigens thans slechts vijf reserve-elftallen van eerste klassers mededingen. Ons derde elftal ontmoet heel wat nieuwe gezich ten en ons vierde speelt in de reserve derde klasse. Wij hebben ons hart verpand aan dat gedegra deerde vierde elftal en wenschen het sterkte. De indeeling in de Noord-Hollandsche Reserve klasse lijkt ons zéér zwaar'én ons vierde zal goed doen, zijn tegenstanders niet te onderschatten. ontmoet U in de Bar - Bodega - Restaurant en fl. 7. G. - ers begunstigt Liio adverteerders fÜTI 20

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 20