onze k.n.v.B.-el|X\LLen Een dagje „uit" HET eerste moest zich een dagje .vertreden' Het moest van voetbal „los komen. Daar om gingen we er eens op uit naar Apeldoorn om daar tevoetballen. We speelden op Zaterdagavond tegen het aloude Robur. Het deed ons goed te midden van deze oude ver trouwde vrienden te zijn. Het is Robur niet voor den wind gegaan het terrein is door de opeenvolgende bezettingen danig gehavend en het eerste heeft het in het afgeloopen seizoen niet te best gedaan. Maar Robur zou Robur niet zijn als ze het daarbij rustig lieten zit ten. Er heerscht een frissche geest enmen zal de zaken goed aanpakken. We zagen hun eerste elftal met zeer veel genoe gen spelen. Natuurlijk een elftal dat geworsteld heeft om aan de laatste plaats te ontkomen is maar niet zoo een twee drie een kampioensploeg. Maar er is nog eenigen tijd beschikbaar en als die nuttig besteed wordt, maar vooral als de spelers het willen", dan zal Robur het volgend jaar ple zier van deze jongens beleven. Men gaat nu eenmaal niet beter voetballen van niets. Men gaat beter voetballen als men doet wat daar voor noodig is en dat zijn de jongens van Robur van plan. En wij A.F.C.-ers we zullen met groote belang stelling het resultaat van hun inspanningen vol gen. Jongens van Robur „wil" het en „doe" het en dan komt het in orde. Wij allen zijn vervuld van groote dankbaarheid voor de charmante wijze waarop de diverse Robur leden ons gastvrijheid verleend hebben. Dat was af en onze jongens en „vrouwtjes" waren er een beetje beduusd van dat zij dat alles slechts met een stamelend dankwoord en een hartelijk ge meende handdruk konden realiseeren. Maar we vergeten het niet. Zondag waren er eenige treffertjes. No. 1 Chris equilibreert met „sprudel" water en hij changeert dit spuitwater in een water hemd das complex. En Ati lachen No. 2. Thies in den „aap" gelogeerd. Als je nog eens naar het natuurbad gaat Thies neem je dan een api voor ons mee. No. 3. Onder het zachte gezoem van de huwelijks- marsch worden Johnny en Cobi te water gelaten. We kunnen het niet met droge oogen aanzien. Weer een vrijgezel minder. No. 4. Jaap even fel en snel te water als op de linksbuitenplaats. Wat is die Jaap toch gek met water. No. 5. Teun verschijnt in al zijn schoonheid fel bestraald door de gouden zon aan den rand van het natuurbad. Een „droom No 6, No. 7 en No. 8. Allemaal treffers. Wat zeg ik? Een paar fijne dagen en de banden met goede vrienden weer nauwer aangehaald. ROBUR we danken jullie. OBSI. ALLES staat in „het teeken van ons le elftal en daardoor krijgt natuurlijk ons 4e in zijn strijd om aan degradatie te ontkomen niet die belangstelling, die het verdient. Daarom dit keer eens het 4e een weinig onder de aandacht gebracht. Eerlijk gezegd, een ieder was er practisch van overtuigd, dat dit elftal zijn Reserve 2e klasse schap niet zou kunnen behouden, o.a. in aanmer king genomen dat dit seizoen nog nimmer een overwinning in de normale competitie werd be haald, doch slechts 4 maal een gelijk spel. Hoe anders was het begin der promotie-competitie: stillekens werd maar met even 51 van Germaan 2 gewonnen, uit werd S.D Z. 2 geslagen met 21 en trotsch gingen onze 4e elftallers aan den kop. Wat een ontzaglijke desillusie is hierop gevolgd door de 71 nederlaag tegen Baarn 2 thuis (dat al van S.D.Z. 2 verloren had). Was hier sprake van een off-day? Of ging men met al te groot zelfvertrouwen het veld in? Helaas zagen we den keeper (waarin we veel vertrouwen hadden) ernstig falen, en beide backs zoowel als de aanvoerder bleven ver beneden hun kunnen: Het helpt niet veel hier in détails te treden of een paar aanwijzingen te geven want deze Schakel komt pas uit nadat de return-match tegen Baarn 2 (op Zaterdag 6 Juli) reeds gespeeld is. Mogen spelers, aanvoerder en E.C. erin slagen toch weer tot succes te komen. Het zou schitterend zijn in dien A.F.C. dit seizoen zou mogen besluiten met zijn 4 hoogste elftallen in de hoogst mogelijke klassen te weten, als uiting van kracht van onze vereeniging. EX-SPELER.

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 9