a. f.c. is kampioen (Door den auteur met enorm succes gezongen tijdens het Kampioenssouper in t Gekroont Spinnewiel). 1. Ze haddjen eerst geen schijn van kans, De lui van A.F.C., Toen plots waren ze „running up". Spraken een woordje mee! Vandaag werden ze kampioen, Wie had dat ooit gedacht! Ze hebben mij en iedereen Een vreugdedag gebracht! Zeg lui, dat deed je nu eens best En ik heb maling aan de rest! REFREIN: Bote Geisler is wat klein, Hij kon misschien iets grooter zijn: Maar 't kan me niet schelen, A,F:C. is kampioen! Al staat Wim Pogge ook bekend Om zijn te vurig temprement: t Kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! En Johnny Claus staat in den laatsten tijd te backen. (Als middenvoor liet hij ons heel gewoon verrekken! Maar Cor ter Horst die zei niet veel, Die dacht: val jij maar dood, ik speel, Maar 'fkan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! 2. We leefden steeds met jullie mee, We waren steeds present! We loeiden en we vuurden aan, De A.F.C.-ers bent! We kankerden, hadden critiek Als er eens werd gekrukt; Maar nu is het ons A.F.C. Toch lekker eens gelukt! Wat zijn we allen in ons sas: Een kansje op de eerste klas! REFREIN: Gerrie Stallmann won den strijd. Al deed hij soms een stommiteit: Dat kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! Gerrit ter Horst was onverveerd, Werd door Wil Brugman g'inspireerd: Maar 't kan me niet schelen A.F.C. is kampioen! Jaap Disselkoen die kan zoo echt gezellig snauwen, En op het veld kon hij beslist zijn mond niet houen! Karei ter Horst nam graag de man, Werd daar vaak zelf de dupe van: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! 3. Onze tribune hield zich goed Werd er een goal gemaakt. Al heeft ze vaak, door ons gehos Bedenkelijk gekraakt! We hebben dikwijls bloed gezweet Door peuterig gemier, Maar ja, je zit bij A.F.C. Ook niet voor je plezier! Maar nu slaakt onze club een zucht: De druk is weg, het is gelukt! REFREIN: Dick Disselkoen was ongeveer Zoo wispelturig als het weer: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! Dat Sonneveld, zelf uit de Zaan, De Zaan de das heeft omgedaan; Kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! En Chris Geluk die zag je vaak een kansje wagen, Over geluk had Chris Geluk heusch niet te klagen! Dick Bessem danste als getikt, Hij heeft zijn pijp haast ingeslikt: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C, is kampioen! REFREIN: k Ben bang dat Lieftinck weer saneert, Als Arie Mets straks 't geld toucheert: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! En Eysvogel is in zijn sas, Wordt secretaris eerste klas: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! En dokter Reeder kreeg haast een mentalen kater. Van vreugde moet hij zelf nog naar een psychiater! Jo Broeksmit wist wel hoe het moest, Hij heeft ze kampioen gesmoesd: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! REFREIN: Jo Wijnand schreef met veel geduld, Heeft nu zijn pen met bols gevuld: Maar 't kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! Als ik straks niet meer loopen kan, Daar trek ik me geen snars van an: Het kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! Het witte goedje dat smaakt nu zoo extra lekker; Ik ben gewapend met een nieuwen kurketrekker! Ik ga vooreerst nog niet naar huis Al krijg ik bonje bij me thuis: Het kan me niet schelen, A.F.C. is kampioen! JACK JUNIOR.

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 6