mAanöeLijksch jeuqöoveRzicht m Man onze 66RSX6 6LpC<\Ll6RS DE man langs de lijn' feliciteert het eerste met de tot heden behaalde resultaten, doch zweetvoetbal of niet, is tempo een der eerste middelen tegen onze huidige concurrenten. Nog twee wedstrijden, dan weten wij het! Meer over de vleugels, haal de achterhoeden uit elkaar, dan komt er betere schietgelegenheid voor onze kanonniers. Denk aan A.F.C.K.F.C. 42. Ik zag t GooiA.F.C. Nou het zat de onzen in derdaad niet mee, en de Gooi-keeper had wel zijn dag, al was hij royaal met weggeven van corners. Maar toch iets meer tempo, en ik geloof dat A.F.C. minstens met 10 winst naar huis was ge gaan. Zeg hun, dat dit geen fitten is Ik benijdde ze heusch niet op dat heete veld, met die levendige bal op dat harde veld. Maar lofliederen zijn natuurlijk goed, een beetje gezonde critiek is m i. toch ook wel op zijn plaats. Zij sloven zich uit, en wij critiseeren. dat doen wij allen om het doel te bereiken: A.F.C. Ie klasser. En ik ben overtuigd, als zij er eenmaal zijn dan houden zij het! Technisch steken zij menig le klas ser de loef af. Daar leven m.i. ook vele vereenigingen boven hun stand. Ik zag tamelijk wat le klasse-wedstrijden, waarbij ik „huiverde" om het vertoonde spel. En tenslotte in de le klasse is het spel lang niet zoo hard als in de 2e klasse. Heeren le elftalspelers, inderdaad „zet m op en scoor". De laatste twee wedstrijden in 't Stadion moeten worden gewonnenen 't kan. Op dat groote veld kunnen jullie je techniek uit buiten. en ccn tempo, en de zaak is voor 'kaar! Het geheim dat A.F C, zoo sterk is in 't stadion, ligt m.i. juist in 't feit, dat dit veld de grootste af metingen heeft. Bestuur en spelers: ontvang mijn beste wenschen voor 't groote einddoel, van schrijver dezes, die volledig met jullie meeleeft A. A. WEIJDE. OMPETITIEWEDSTRIJDEN zijn er door onze Jeugdelftallen niet meer gespeeld in de afgeloopen maand en zullen er vóór het komende seizoen ook niet meer plaats vinden. Doordat echter ons eerste elftal zich zoo kranig heeft geweerd, zijn enkele Jeugdelftallen voor het spelen van voorwedstrijden in aanmerking geko men, terwijl ons le Junioren nog aan het Pinkster- tournooi van Blauw-Wit deelnam. De Adsp, IV zouden den eersten voorwedstrijd spelen tegen K.F.C., doch tengevolge van een waterhoos welke zich boven Amsterdam ontlastte, kon deze tot onze en hun groote spijt niet door gaan. De Adsp. I troffen het iets beter en speelden dan eindelijk den voorwedstrijd tegen D.W.S, Van dezen wedstrijd valt niet veel te vertellen, of het zou moeten zijn, dat het een slecht gespeelde wed strijd was, waaraan waarschijnlijk de moeilijke terreinsomstandigheden niet vreemd zullen zijn geweest, of was het plankenkoorts in dat groote Stadion? De eenigen die zich op behoorlijke wijze van hun taak kweten waren keeper Ouwehand. en aanvoerder Meyer. Zooals gezegd namen de Junioren I deel aan het Pinkstertournooi van Blauwwit, en met succes. Den eersten dag wisten onze jongens zich No. 1 te plaatsen in hun afdeeling, door overwinningen op U.V.V. en Blauw-Wit B. Den tweeden dag kwamen zij daardoor in de halve finale tegen Blauw-Wit A en wisten dezen dapper gespeelden wedstrijd uit het vuur te sleepen. Hierdoor plaat sten zij zich in de finale om den len en 2en prijs, waarin zij hun aloude tegenstanders de Vole- wijckers ontmoetten. Gedurende dit laatste seizoen wonnen onze junioren driemaal van dit elftal, doch in dit tournooi dolven zij met 31 het onderspit. Hierbij moet echter aangeteekend worden dat spoedig in het begin Aart Bark het veld moest verlaten met een lichte hersenschudding. Tegen Blauw-Wit had hij de aandacht van de vele hon derden toeschouwers op zich gevestigd door zijn sublieme spel, zoodat dit uitvallen een zware han dicap voor het elftal beteekende. Zijn plaats werd bezet door v. d. Werff die zich zeer goed van deze taak kweet, terwijl adspirant Buisman de V 12

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 12