©e Schakel. luisterd. En dan zij de Continentale elftallen weer kansloos, met uitzondering (misschien) van de Dynamo s. Maar er zal nog heel wat water door de Thames stroomen vóór een Russisch elftal tegen een ..all-England elftal zal uitkomen, tenzij de n-ngelsche voetbalbond besluit om eerst eens een bezoek aan Moskou te brengen! In een volgend nummer iets over cricket. P. G. LINDNER. Herinnering uit vroeger jaren. (Uit den Eersten Jaargang No. 2 (27 Oct. 1923) Daar is de Schakel, die komt binden, De oude club van d oude vrinden, Tezamen vormen zij een keten, Wier schakels van geen wijken weten, Die kan nog lange jaren mee, De keten van onz' A.F.C. Toen alles ons was meegeloopen. En overmoed ons had bekropen, Scheen elk tevreden en verblijd, De weelde leek zoo licht te dragen Maar zij, die naar het verleden zagen, Dachten soms aan den ouden tijd Met weemoeden misschien met spijt Toen kwamen vreemden bij ons spelen, Kwamen tribunes als kasteelen, En hekken als een eerepoort, De vlaggen zwierden aan de hoeken Maar d oude geest was ver te zoeken t Veld werd een grootsch en weeld'rig oord, En de terreinknecht droeg een boord Maar in de troos'loos donk're dagen Van nederlaag na nederlagen, Waar bleef de aanhang in 't verval? Toen onze toestand zich benarde, Was het weer d' Ouwe trouwe garde. Die bleef, die blijft en blijven zal. De oude garde staat steeds pal! V/ie voelt niet door zijn lichaam varen De clubliefde, die vroeger jaren Onfeilbaar altijd wond ren dee Vooruit! Je schouder dan d'r onder! Je kop d'r voor, en geen gedonker! De ketting strak! Vooruit er mee! Daar gaat-ie! Voor de A.F.C.!! NICO. 1 geboren getrouwd 'Dankzegging Verloren H/evraagd De vrinden van de A.F.C. Rubriek voor Familieberichten, vraag en aanbod, enz. Prijs 50 cent per regel. De Heer en Mevrouw W. L. Dijkhuis—van Dijk geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon Adrianus Franciscus Cornelis. Amsterdam, 25 Mei 1946. I De heer en mevrouw C. Kerker—v. d. Linden geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Dochter Mia. Eric Geelhuysen en Ineke van den Berg. Amsterdam, 18 Juni 1946. Anny Janisen en Dick Disselkoen zeggen hartelijk dank voor de groote belangstelling die zij bij hun verloving ondervonden. op het veld na het scoren der vierde goal tegen K.F.C. thuis één bretel, drie schoenen en een grijze broek. Inlichtingen bij den terreinknecht. Noord-Fransche familie kan Hollandsch meisje van 16 tot 20 jaar opnemen in den huiselijken kring voor nader overeen te komen periode om de Fransche taal te leeren en lichte werkzaamheden te verrichten. Inlichtingen bij Jb. v. Nek, Roerstraat 52, Amsterdam-Zuid. 13

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 13