/C mineRVA paviljoen 0 Waar onze Revue-Song al niet goed voor is windende en wild-woest-spannende wedstrijdver- slaqen, die gemeenlijk een waar labyrinth vormen van namen en cijfers. De opmaak van een club blad dient met eenzelfde smaak en fantasie te worden opgediend als een menu van groote ver scheidenheid, onzen geachten Lezers ene*.e ressen een smakelijk schoteltje voor te zetten van vlotte en luchtige overzichten, zoowel van ArL., als van Binnen- en Buitenland is de opzet. Daarnaast zal onze van zorgen grijs dreigende te worden Voorzitter zijn vermanend, dan wel prij zend woord laten hooren, terwijl last but not least ons lid Harre Venema. de teekenaar van het Gouden Boek. zijn gracieuze lijnen en geestige vin dingen ons gratis ten dienste stelt in den vorm van een plaat van de maand Wat beoogen wij met het doen uitkomen van de nieuwe Schakel? Wanneer wij er alleen maar mede zouden bereiken, dat onze voetballers niet boos zullen zijn, wanneer hun verloofde tijdens de AROLdagen geen roomsoesje kon bemachtigen, wanneer spelers van AFC hun door oorlogsom standigheden afgezakte mentaliteit zouden willen opfrisschen, wanneer er een gedegen en frissche wind zou gaan waaien door de hersenen van de genen, die zich enthousiast en vrij van nevenge dachten opgaven als lid onzer oude Vereeni- ging .wanneer ouderen zich bewust zouden zijn van taak en plicht jegens hun geliefde club, wan neer tenslotte een ieder zich welbewust ware van de verantwoordelijkheid, die de taak, welke op hun schouders rust, met zich medebrengt, wel dan aanschouwt deze Schakel niet voor niets het kost bare en lang niet te versmaden levenslicht. Onder de oude rekening dient een forsche streep te worden gezet. Weeke sentimentaliteit ten op zichte van de discipline zal plaats moeten maken voor harde maatregelen. Wie alleen lid is van AFC om de amusementsvruchten te plukken van den volgeladen boom en voor de rest zijn te be scheiden sportieve aandeel denkt te kunnen aan vullen met „een heerlijk potje te kiften kan met genoegen uit ons midden gemist worden. Wanneer de Schakel op deze punten kan medewerken zal zij doen wat in haar vermogen is. Onze verdere pretenties liggen in de lijn van de instandhouding en het bevorderen van onze hooggeroemde club geest, onze jovialiteit en het eeren van hen, wien eere toekomt. n a er- Eens ben je jong, eens hangt het fleurige AtC- shirt om je jonge schouders, eens kan je met ar men en beenen spelenderwijze veel meer bereiken voor je Club, dan het allerbeste Bestuurslid aan de groene tafeleens ligt het in je vermogen je Club hooger op te voerenwelaan dan maak van je AFC geen klachtenbureau of klaagmuur, maar werk en train tot je de hooge top hebt be reikt waar zoo tallooze oudere clubenthousiaste- linqe'n zoo lang en vurig naar hebben uitgekeken. Jhr VAN ROSSUM DE GAULIN. (Historisch) Wij zijn getrouwd en ons Huwelijk is gezegend met een zoon. Een fijne knul. Nu krijgen die kin deren, zooals U natuurlijk reeds weet, op een zeke ren tijd tandjes en daarna echte kiezen. Dan sla pen zij slecht, dan zijn zij vaak hangerig en lastig en ze eten bijzonder weinig en moeilijk. Zoo was het met de onze. Ook hij vertoonde die verschijnselen en wij deden en probeerden alles en alles om hem aan het eten te krijgen. Tot op een goeden dag, Mams had de hoop reeds opgegeven, ik meer uit wanhoop een lepel eten nam mijn keel schraapte en uit volle borst het schoone lied aanhief van: Hup, AFC de tanden OP ELKANDER Et Voila, het wonder gebeurde; tegenstelling der tegenstellingen, de tanden gingen VAN ELKAN DER enhet kind at. zalen te huur voor: 'Recepties, trouwpartijen, jubilea, lezingen, vergaderingen, enz. Telefoon 22288, 27277 en 90404

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 4