wofcöt Liö van öe a.c.c.! Amsterdamsche Cricket Club O e A.C.C., die in Maart j.l. op zoo'n uitbun dige wijze haar 25-jarig bestaan herdacht is vol levenslust en ziet met vertrouwen het komende seizoen tegemoet, dat in tegenstelling met 1943 een echt seizoen belooft te worden. Als gebruikelijk zal het seizoen geopend worden met de Algemeene Ledenvergadering, welke ge houden zal worden op Donderdag, den 16den^Mei a.s., des avonds om 8 uur precies in het Clubhuis aan den Z. Wandelweg. De agenda voor deze vergadering luidt: 1. Opening door den Voorzitter. 2. Eventueele binnengekomen stukken. 3. Notulen Alg. Vergadering d.d. 28 Sept. 1933. 4. Jaarverslag van den Secretaris. 5. Jaarverslag van den Penningmeester. 6. Verslag der Kascommissie. 7. Bekrachtiging benoeming eere-leden. 8. Uitreiking „Jan Prent-prijs". 9. Bestuursverkiezing. 10. Verkiezing kascommissie. 11. Verkiezing elftalcommissie. 12. Verkiezing jeugdcommissie. 13. Bespreking komend seizoen. 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Wij wekken alle belangstellenden op deze verga dering te bezoeken. Met 3 senioren elftallen zal de ACC deelnemen aan de N.C.B. competities. Het eerste elftal, in 1944 kampioen van Neder land (in 1945 was er geen kampioenschap aan de competitie verbonden), zal voor een moeilijke taak staan, maar zal zich wel in de eerste klasse weten te handhaven. Met 2 jeugdelftallen zal ingeschreven worden voor de juniorencompetitie van den ACB, terwijl ook het zgn. „Heerenteam" acte de présence zal qeven en last not least is er nog het damesteam. Zij die meer van de ACC willen weten, zullen goed doen zich nog het ACC-jubileumboek aan te schaffen, waarin de geheele historie op voor beeldige wijze door de heeren P. J. Lindner en Ir. C A. Emeis is vastgelegd (kostprijs 10,—Wil men lid worden of donateur, men wende zich tot het secretariaat (Mr. A. Eysvogel, Valeriusstraat 6, tel. 22533). Voor de A.F.C.-jeugd zal een propaganda-middag worden georganiseerd op Zaterdag 18 Mei 1946 in het Clubhuis.Door de jeugdcommissie zal extra zorg worden besteed aan de cricket-opvoeding der jongeren; de heeren ir, Emeis, Staats en Lapierre kennen het klappen van de zweep: elke AFC-jongen, die ook maar iets gevoelt voor „the King of Sports" kome met een gerust hart, want hij kan er verzekerd van zijn in het AFC-milieu een prettiqen en sportieven zomer te zullen hebben. ALCEDCX ÏVlr. ff Sabelson Met qenoeqen drukken wij in het eerste nummer van de herboren AFC-Schakel de conterfeitsels af van Mr. A. Sabelson en Mr. A. E. Eys vogel, wien ter gelegenheid van het zilveren jubileum der Amsterdamsche Cricket Club het eere-lidmaatschap werd aangeboden. Zelfs de vergroote Schakel heeft geen plaatsruimte qenoeq om de verdiensten van Fred en Arnold voor ACC (en ook voor AFC!) te schetsen. Het zou moeilijk zijn zich ACC te denken zonder deze prominenten, die ieder op hun terrein zoo ontzag lijk veel voor hun club gedaan hebben. In dit nummer complimenteeren wij Sabelson en Eysvogel met hun onderscheiding onder het uit spreken van den wensch, dat zij nog vele jaren hun beste krachten aan beide vereenigingen zullen wijden. ïïlr. firn. Cysvogel

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 12