,,'t qeknoont spinnewieL" „öe noRmanöie" timen? ar - Bodega - Beslui muit je ook de groeten voor je vrouw er bij. Je schrijft een folio-velletje of twaalf voor en achter vol met namen van aanvragers. Sommigen bestellen voor de geheele familie en ook voor de logés Met groote erkentelijkheid voor de ruime klandizie noteer je nauwkeurig het gewenschte aantal plaat sen, resp. de verlangde rangen, waarbij je tot je innig leedwezen constateert vergeten te hebben een afzonderlijke rubriek te openen voor het aan- teekenen van speciale wenschen om naast een be paald iemand te worden geplaatst. Na je een paar avonden tot diep in den nacht hiermede te hebben vermaakt, denk je, dat het eerste stadium achter den rug is. maar dan komen er nog waf telefoontjes, ook op kantoor, thuis onder het eten en 's avonds na elf uur, van aan vragers, die wegens groote drukte vergeten heb ben tijdig te bestellen en onder beloften van aller lei schoons je verzoeken hen alsnog op de lijst te plaatsen. Vóór den wedstrijd ben je zeer getapt, je wordt met meer nadruk gegroet en wanneer ik omkoopbaar ware, zoudt U mij binnen afzienbaren tijd, stijlvol geschoeid en somptueus gekleed op een nieuwe fiets kunnen zien rijden en bij mij thuis een waar arsenaal van dranken en andere con sumptie-artikelen kunnen aantreffen. Hoe het in werkelijkheid zal zijn, kan ik nu reeds zoo onqe- veer bevroeden. Onvriendelijkheden zullen mij wel met bespaard blijven, maar als serviel penning meester weet je ook deze met waardigheid te in- casseeren. Ik dwaal echter af van mijn onder werp, ik ben aangezocht om over de Veteranen te schrijven, maar aangezien ik om de hierboven om- kleede redenen daarover niet kan uitweiden, staak ik verder papier vermorsen en spaar ik mijn energie voor een volgend artikel, ten minste, als ik dan geïnspireerd ben. fyj TVut beteekent nu preeies: Naar aanleiding van een onderlinge discussie, welke wij eens in een vrij groot sportgezelschap ïadden over de juiste beteekenis van het woordje „timen een discussie waarbij de meeningen noqal erg waren verdeeld, besloten wij een kleine en- quete te houden onder zeer bekende Sportfiguren. n deze Schakel geven wij U de meening van Mr. H. van Manen, de aanvoerder van het Neder- landsch Cricketelftal. „Timen is niet iets aparts, dat apart geleerd „kan worden; het is een typische wijze van „uitdrukking geven aan die perfectionneering „van de vaardigheid der spieren, de scherpte „van het oog en de kennis der speltechniek, „die voert tot de moeiteloos schijnende har- „monie ons volgend nummer zullen wij met dit onder- In werp doorgaan. Uw kennissen en sportvrienden ontmoet U in d< en Manager Adee Kleyn 11

Schakels (clubbladen) | 1946 | | pagina 11