DE A.F.C.-SCHAKEL REDACTIE-ADRES: B. P. Bonkink, Cz. Peterstraat No. 14, Amsterdam C. Wekelijksche Uitgave der Amsterdamsche Football Club Jestencild door de 1'! V, Papierindustrie Eesteiroij-Trompenburg, Amsterdam-Z, Registratienummer 416978 N C. 04410 12 Augustus 1943, 21e Jaargang, Po39- Pag, 679. wedstrijden in het Stadion Onze Arolbeker - Menige A.P.O. er zal met gemengde gevoelens het bericht in de couranten gele zen. hebben, dat ons Arolbekertournooi dit jaar in het stadion zal gehouden worden Dit tournooi, dat door zijn gemoedelijke sfeer een speciale positie in dit soort wedstrijden inneemt is van zelfsprekend meer op zijn plaats op ons intieme veld, als in het machtige stadion. Het Bestuur is daarvan eveneens overtuigd, doch de buitengewone omstandigheden, waaronder wij thans leven, heeft het gedwongen om de navolgende redenen (hopelijk voor één jaar) deze verandering te doen plaatsvinden. Ons terrein biedt, wanneer het overvol is, geen voldoende dekking als dit noodzakelijk zou zijn. Het zijn dus over wegingen van veiligheid, welke het Bestuur genoopt hebben, het bovengeschetst besluit te nemen. Laten wij allen samenwerken, om de Arolsfeer op 29 Augustus en 5 September in het stadion aan het groot Amsterdamsche publiek mede te deelen. D. J, Bessem. De Penningmeester maakt de leden er nogmaals met nadruk op attent, dat tydens het Arol-tournooi' niemand tot het stadion kan worden toegelaten zonder geldig toegangsbewijs (diploma of voorloopig diploma).; Aan de loketten worden geen vrijkaarten verstrekt De genen die in den loop van Juli of Augustus met va- 1 cant ie geen contributie zijn geweesx 31 Of in welke tijd het diploma kan zijn aangeboden, en nog bedrag donatie betaald hebben, doen verstandig het verschuldigde vóór 21 Augustus a,s. te storten op postgirorekening no, 3 0 2 5 1 4 on name van den. heer H. D. Scheepstra. ,r is geen tijd meer voor de Arol de diploma's een 2e maal aan te bieden. :on overvloede volgen hier onder de verschuldigde bedragen: werkende leden buiten leoen ,10 10 met PI. 22 PI. 12 donateurs een bijdrage voor het AAI ONZE ADSPIRANTEN EH JUNIORES. juniores El. 14,10 adspiranten El. 9«~ El. 11,10 Eventueel verhoogd Jubileumfonds. Reeds verscheidene malen hebben wij onze Jeugdcommissie een pluim op den hoed kunnen zetten voor het vele en vruchtbare werk dat zij voor onze jeudige leden deed en doet. Wij behoeven daarover niet in herhaling te treden en onze jonge lui weten uit ervaring dat door de A, I' C. veel voor hen wordt gedaan. Thans komen wij met het verzoek onze Adspiranten en juniores om in hun vacantiedagen iets voor onze ver Aging te doen. Dit zal bestaan uit het ver- leenen van hulp aan onzen terreinknecht,, "om ons mooie terreinencomplex voor het komende zeizoen in prima conditie te brengen.. Door de omstandigheden staat onze terreinknecht hiervoor dit seizoen geheel alleen, zoodat hulp dringend noodig is. Aan jullie thans het woord, of liever gezegd de daad, om te toonen, dat je iets voor je goede oude A, E, C. overhebt. Wanneer jullie dan geduren de dit seizoen op ons terrein vertoeft en je constateert dat alles er weer prachtig uitziet, of je leest weer in de kranten over het gezellige, goed on derhouden A, E. C.-veld, dan kunnen jullie het je tot een eer rekenen te kun nen zeggen Daar heb ik ook aan meegewerkt Jongelui laat zien dat onze, zoo uitgebreide, jeugdgroep tot iets goeds in staat is, w y rekenen op jullie. A.s. Dinsdagmorgen om _9uur verwachten wij jullie in zeer grooten getale op ons terrein; jie we r k z a amh d en staan onder leiding van onzen terreinknecht, volgt dus zijn instructies nauwkeurig op. HET BESTUUR. HET JUNIOREN-TOURNO01 TE s-HERTOGENBOSCH. >als reeds in de laatste circulaire werd medegedeeld, zal ons juni oren-el f- deelnemen aan hert tournooi om den Jos van Bergen "-beker, georganiseerd door de Vereeniging De Kanarie;: den op Zondag 15 Augustus. te s-Hertogehbosch, hetwelk wordt gehou- Z. 0. Z, X:

Schakels (clubbladen) | 1943 | | pagina 1