533 ONZE JEUGD Het einde der competitie voor onze jeugd-elftallen is in zicht. De Junioren I moeten nog thuis spelen tegen Zeeburgia, de adspiranten I er. zy*1 reeds uitgespeeld en alleen de Junioren II en de Adspiranten II hebben nog eenige wedstrijden voor de boeg. Het tweede Junioren elftal heeft in een prettig gespeelden wedstr '1 van Sloterdijk op verdiende wijze met 2-0 verloren. Het is geen schande om met dit verschil van de zeer goed spelende afdeelings-kampioenen te verliezen, tevens is het een compliment voor keeper Raat, die zijn doel op zeer goede wijze heeft verdedigd. Maar toch hadden wij kans gehad op een nog beter resultaat, wanneer de voorhoede meer had geschoten. Zij moeten er om denken, wanneer zij binnen het strafschopgebied zijn gekomen, dat een schot ^altijd kans geeft op een -doelpunt, zeker met den sterken wind, welke wij voor dén rust mee* hadden. Jammer was het dat Krever reeds spoedig na het begin moest uptvallen, Al met al een prettige wedstrijd. DeAdspiranten I speelden met 10.man,waaronder 1 reserve, tegen Zeeburgia gelijk (0-0). De verdedigingheeft hier goed gewerkt. Het moei lijkste werk wat Pierre te doen heeft gekregen was het uittrappen der naastgeschoten ballen, Or en Wallie waren.yrjjwel niet te nemen hinder nissen, waardoor de Zeeburgia-voorhoede maar van veraf ging schieten. Henk heeft als spil hard gewerktwanneer hij nu eens als kanthalf de zelfde activiteit aan den dag legde, dan zou hij op die plaats nog veel kunnen bereiken. Timmer bezette als invaller de rechtshalf-plaats, doch .verkeerde hier in te hooge regionen. Ga trainen boy, desnoo.ds alleen, bal-dribbelen, stoppen, trappen, trouwens alle bekende oefeningen, dit kan je jezelf allemaal aanleeren als je dat wilt, terwijl op Woensdagmid dag de Heer Kaufman altijd tot jullie beschikking staat, die, wanneer jullie hem dat vragen, graag ook een bepaald onderdeel der voetbaltech niek met jullie doorneemt. Hans heeft behoorlijk gewerkt; hij staat ech ter nog wel eens een gezellig praatje te maken in het veld, waardoor hij natuurlijk het spel kwijt is en op dat moment niet meeleeft. Frits speel de middenvoor en heeft hier goed zijn best gedaan; hij had geen geluk met een paar doorbraken en onvoldoende steun daar de voorhoede uit 4 man be stond, waarvan Kees vaak te veel achter bleef. Je moet alleen sneller leeren handelen en wenden Fritsmet een regelmatige training zouden we in den toekomst nog veel pleizier va© jouw kunnen beleven. .Kees speelde voör het eerst weer een heelen wedstrijd mee. Het zal wel niet zoolang meer duren of hij is in alle opzichten weer de oude, hetgeen in een ze ker opzicht natuurlijk jammer is, want we hadden gehoopt, dat hij het vele praten in het veld tijdens zijn ziekte zou hebben verleerd. Dit bleek niet het geval te zijn, zoodat je er alsnog voor zult moeten zorgen, dat dit achterwege blijft. Van de beide buitenspelers had Joop het moeilijker dan Kees Pereboom, daar eerstgenoemde alleen de geheele linkervleugel vorm de, terwijl de voorzetten van Kees vaak te laag of te kort waren. Wolter de Jonge en Otto Muller lieten dezen Zondag verstek gaan. Wij zullen maar niet aannemen, dab hit geschiede wegens gebrek aan belangstelling, aangezien er toch geen kampioenschap meer op het spel stond. Zeker is, dat een afschrijving op Zaterdagavond, welke niet aan het juiste adres is gericht, niet meer tijdig terecht komt, terwijk wegblijven zonder af schrijven heelemaal niet te pas komt. Onze adspiranten II hebben in een aardigen wedstrijd van de kampi- oenscandidaten Blauw Wit met 4-1 verloren. Dei geheeloa wedstrijd is Blauw Wit in de meerderheid geweest en de overwinning was dan ook zeer zeker verdiend. Onze keeper verrichtte een paar goede safes; de achter hoede en middenlinie speelde aardig, maar in de voorhoede moest het te veel van Miel Kretzschmar komen. Vlak voor de rust scoorde Blauw Wit en bijna had Miel nog gelijk gemaakt, maar de bal belandde tegen de paal. Na rhst maakte Blauw Wit er door eenige gelukkige goals 3-0 van, waar na Guus bij een goeden aanval doör Miel in staat werd gesteld tegen e scoren. De tegenpartij bracht na een goed schot de eindstand op 4-1. Eindelijk is dan de wedstrijd van onze adspiranten III tegen Aalsmeer doorgegaan. Na een voorspoedige, maar vermoeiende reis met de Aalsmeer- express, hebben onze jongens toch behoorlijk partij gegeven en een aardi ge wedstrijd gespeeld. Ondanks goed verdedigen, vooral van Mendelsohn konden onze jongste spruiten een nederlaag niet ontkomen; zij verloren met; 4-2. Kuggeleijn maakte beide doelpunten, waarvan vooral de laatste vermeld dient te worden', dat was goed doorgezet Chris. Onze keeper heb- oen wij wel eens in beteren vorm gezien, terwijl ook Hauber geen besten iag had. -

Schakels (clubbladen) | 1941 | | pagina 3