502 knapen geven het beste bewijs wat een regelmatige indoertraining vermag. Waren zij voordien na een haiüiur"lijna uitgespeeld', thans kunnen zij tweemaal drie kwartier op volle kracht spelen. Rechtshalf van Delden was de zwakste van het drietal, hij moet regelmatig trainen en beter lee- rén trappen. De beide backs en de keeper hebben zich toch nog danig moe ten weren, aangezien veelal ons elftal ver stond opgedrongen, zoodat el ke aanval, vooral na de rust, gevaarlijk was. Zij deden dit echter naar behooren, Kapinga iets meer onbesuisd dan zijn collega Latzko, maar toch zeer doelmatig. Latzko wist' daarbij nog uit een penalty het tweede doel punt te scoren. Keeper Raat, Preek heet hij van zijn voornaam dit laat ste is alleen voor hem zelf bedoeld), heeft zeer goed, zonder een enkele fout te maken, op rustige wijze zijn goal schoon gehouden en dat was in meerdere gevallen een heel zware taak. Over het algemeen zijn we dus zeer tevreden en hopen wij dat jullie nu het zelfvertrouwen hebben verkregen en dus op den goeden weg. doorgaan. Onze kampioenspretendenten, de adspiranten I, moesten ook nu weer met 5 reserves in het veld verschijnen en thans tegen Blauw Wit, welk elftal zeer goed voetbal speelt, zoodat.de opgave heel moeilijk was. On danks dit wisten, onze jongens echter een gelijk spel te behalen (1-1), zoodat we de kansen nog volkomen in eigen, handen houden. Zooals de elf tallen nu tegenover elkaar stonden was deze uitslag wel de verhouding Als de beste spelers wilien wij noemen: Wolter de Jonge, Wallie van Weel de en Pierre Eskes, terwijl wij zeer zeker Otto Muller hierbij zouden noe men, als hij niet zooveel bedierf doordat hij zijn mond niet kan houden. Otto wanneer zul je nu eindelijk eens begrijpen dat dit slechte gedrag een groote invloed teh kwade op het spel van je elftal heeft? Je wind je te zeer op over kleinigheden en je bent je zenuwen niet de baas, hier mee schaad je het spel van je beide binnenspelers Prits Griek en Emiel Iretzschmar en niet in het minst dat van jezelf. Van de invallers heb ben Kraal en Vetter zich goed geweerd en bruikbare krachten getoond. As. Zondag spelen onze jongens.de belangrijke wedstrijd tegen de DWV adsp.I, deze wedstrijd zal als voorwedstrijd worden gespeeld van den wedstrijd van ons eerste elftal tegen ZPC, dus wordt er begonnen om half één. Denk er aan jongens, dat het beste beentje moet worden voor gezet, want deze wedstrijd kan van groot belang zijn voor het kampioenschap. Tevens zal waarschijnlijk op de tribunes reeds publiek aanwezig zijn, daar zoo mogelijk deze voorwedstrijd in. de kranten zal worden aangekondigd. We verwachten dus van onze jongens een voorbeeldig gedrag niet alleen, maar ook een extra goede verzorging van de uitrusting. As. Zaterdagmiddag zouden we alle adspiranten I in het clubhuis bijeen willen zien, voor een bespre king welke wij met onze jongens willen hebben. Dus jongens bereid je goed op dezen wedstrijd voor. De Adspiranten II verloren met A-2 van ons Buiten I. Evenals bij de Junioren II, kunnen we ook over dit elftal tevreden zijn. Er wordt veel beter gespeeld dan in den aanvang van het seizoen, en de beide goals die in de laatste vijf minuten Tan den wedstrijd werden gescoréd door aan voerder Roy v.d. Heul en Weddepohl, waren een te kleine belooning voor het geleverde spel tijdens dezen wedstrijd. Onze jongens hadden veel pech, en hadden zeer zeker een beter resultaat verdiend. Daarbij kwam nog dat Kraal en Pereboom reeds aan hun tweeden wedstrijd bezig waren, hetgeen natuurlijk zijn invloed niet miste. In ieder geval is ook in dit elftal een verbetering merkbaar en kunnen we dé komende wedstrijden met vertrou wen tegemoet zien. Nogmaals willen we tenslotte de jongens op de training wijzen. El- ken Woensdagmiddag en nog tweemaal op Dinsdagavond in de Nic.Maesstraat 100 wordt er getraind. Hierna zal de avondtraining weer op het veld plaats vinden, welk trainingsprogramma dan nog nader bekend zal worden gemaakt. Ook willen we onze jongens er nog eens op attent maken, dat- steeds het identiteitsbewijs op de wedstrijden moet worden meegebracht. In den aanvang hebben we iets geschreven over de schoolwedstrijden, Zij die in deze wedstrijden een leidende functie hebben wijzen wij er op dat onregelmatigheden bij het invullen der formulieren en dergelijke, zoo als deze het vorig jaar zijn voorgevallen, niet meer voor mogen komen. Wij verwachten van onze jongelui, dat ze zich strikt eerlijk en zonder omwegen aan de geldende voorschriften zullen houden. De Jeugdcommissie

Schakels (clubbladen) | 1941 | | pagina 4