461 dering hebben onze jongens van het begin tot het einde hard gewerkt en daardoor ook een welverdiende overwinning behaald, al was de uitslag dan ook slechts 1-0, niet een beetje meer geluk had deze zeker een goal meer kunnen zijn» De eenige goal werd- door Joop netjes langs het lijntje opge bracht, hij omspeelde den linksback van Blauw Wit, ging met den balnaar binnen en gaf een trekballetje naar Otto, deze miste eerst, doch wist de bal toch nog in het doel te deponeeren. Even daarvoor hadden we een kop bal van Frits reeds als een goal geteld, doch op keurige wijze wist Blauw Wit's keepertje dit gevaar te keeren. Al hebben alle jongens aardig ge speeld, er valt natuurlijk altijd nog veel te verbeterendaarvoor komen we echter Zaterdagmiddag bij elkaar om deze dingen gezellig gezamelijk te bespreken. Maar dan ook alle elf, andersmissen deze besprekingen veel van hun effect. Onze Junioren I brachten het er minder goed af en verloren met 9-0. Vrijwel zonder uitzondering speelden deze jongens een slechten wedstrijd, wel deden zij hun best, maar jongens in de eerste plaats moet er^ "gevoet bald'' worden. Hard werken is noodzakelijk, maar verspil je energie niet door een bal, welke met veel moeite werd bemachtigd, in het wilde weg te trappen, doch gebruik je hersenen en plaats den bal naar een partijgenoot. Speel het spel zooals jullie dat hebben geleerd, dan zal blijken, dat er veel meer bereikt wordt met aanmerkelijk minder verspilling van energie. Ook al was ons elftal volledig geweest -er werd nu met drie invallers ge speeld- dan hadden we van dit uitstekend spelend 31auw Wit team toch nog verloren, maar een 9-0 nederlaag is veel te veel en volkomen onnoodig. volgende week tegen Volewijckers verwachten we een beduidend beter resul taat De Jeugdcommiessie WIE BRACHTEN NIEUWE LEDEN AAN Bij den aanvang van dit seizoen hebben wij bepaald, dat de jongens die nieuwe Junioren en Adspiranten voor AFC aanbrachten in aanmerking zouden komen voor een geschenk. Verschillende onder onze jongens hebben hiervoor hun best gedaan en dezen zullen we de beschikbaar gestelde prij zen dan ook uitreiken tijdens de op handen zijnde kienmiddag met diverse attracties, welke gehouden zal worden waarschjnlijk in de week voor de kerstdagen en waarover nog nadere byzonderheden bekend zullen worden ge maakt. Heeds thans deelen wij mede, welke van onze jongens daarvoor in aanmerking komen en waaruit deze prijzen bestaan. Eén van onze adspiran ten deed zeer goed zijn best en wist meer dan één nieuw lid aan te bren gen, dit is de rechtsbuiten der adspiranten I Joop van der Heul, die daarvoor in het bezit komt van een zilveren theelepel waarop bevestigd het AFC-kampioenschapsembleem. De volgende jongens brachten elk 1 nieuw lid aan en ontvangen een paar AFC-manchetknoopen of een vulpotlood, te weten: Hans Flink, Guus Graanboom, Bert Heeres, Robbie Jansen, Adje Kraal Hans Liberg, Wim Schatens en Kees de Vries. Deze negen jongens hebben voor AFG zeer verdienstelijk werk gedaan en ontvangen dan ook een verdien de belooning. Mochten er onder onze jongens enkelen zijn die meenenook voor een der prijzen in aanmerking te komen, dan verzoeken wij hun dit ken baar te maken aan B. Dorlas. Deze mogelijkheid bestaat, omdat wij enkele formulieren aantroffen zonder handteekening der voorsteller of met _ec.n onleesbare handteekening. Meld je dus zoo spoedig mogelijk, opdat wij je eventueel alsnog aan het lijstje der prijswinnaars kunnen toevoegen. Hiermede is echter de kous niet af 5 de bovengenoemde prijzen blijven beschikbaar voor eiken junior en adspirant welke nieuwen aanbrengt. D^zon worden op hun naam genoteerd en de voorstellers ontvangen de prijzen op den eerste gezelliger middag of avond welke in het komende seizoen zal worden georganiseerd. Jullie zult op as. kienmiddagzien, dat de prijzen byzonder mooit zijnen zeer zeker waard er eenige moeite voor te doen^nop afgezien van het feit, dat jullie deze moeite natuurlijk voor onze AFC raag overvhebben, ook al waren er geen prijzen voor beschikbaar gesteld. Dus jongens we gaan weer aan den slag. Voor de schoolwedstnjden worden op verschillende scholen al weer toebereidselen getroffen j kijk eens rond in de diverse schoolelftallen, dan zijn wij er van overtuigd, dat_ elk van jullie wel oen nieuwe junior of adspirant weet te bemachtigen, fooral een goeden keeper voor onze adspiranten I hebben we het volgend jaar noo- dig, daar de tegenwoordige keeper het komen seizoen overgaat naar de ju nioren. Het toekomstige lid moet een formulier invullen dat uit twee deo-

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 3