g£9 bi JgUiunez>s i«- v 'dad; Slsuiw Wit zich. juist ijl dea-oia tljd «di.abdig Hoyklt, te neer waar Blauw Wit zoo .aoaigmaj.irtot het suc-ces van ons too*. nooi heeft bijgedragen. Het is nog te vroeg on reeds beschouwingen te wijden aan het nier r seizoen. Immers doot de concentratie der verschillende voetbalbonden komen wij voor een geheel nieuwe situatie te staan, welke wat ons be treft vooral belangrijk is. ten aanzien van de indeeling der nieuwe elf tallen. Hen ding is zeker, dat in het komende seizoen de krachten voor de toekomst zullen worden afgewogen, zoodat wie er prijs op stelt in di toekomst een rol te spelen, zich dit seizoen meer dan ooit met volledi ge overgave zal moeten geven. We hebben echter nog enkele weken tijd, dus voorloopig denken wij alleen aan ons AROL-tournooihopen op goed weer, op flink spel en vócr; alles op de echte genoeglijke sfeer, welke ons van zoovele tournooien in dankbare herinnering is gebleven. I.H. Galavazi VRYWILXIGERS BY HET A.R.O.L.-TOUBNOOI Evenals vorige jaren zijn er ook nu weer vrywilligers noodig voor het aanwijzen van de genummerde plaatsen op de open en overdekte tribun Dengenen die zich hiervoor beschikbaar stellen wordt verzocht zich vóór Zaterdag 24 Augustus as. bij den Penningmeester (telefoon 90933) op te geven en zich Zondag 25 dezer om ÏO-^ uur op het AFC-ter- rein bij den Heer W. v.d.Brink te melden. Het Bestuur DANKBETUIGING Het zij mij vergund langs dezen weg, in onzen 'AFC-Schakelmijn oprechten dank te betuigen aan allen, die medewerkten om 30 Juli jl. voor mij tot zulk een onvergetelijken feestdag te maken. Met sportbroederl.ijken groet, G.N. Scheepens Mede namens zijn echtgenoote bedankt ondergeteekende voor het bij hun huwelijk aangeboden cadeau. Rolf Salm Bestuurmededeelingen In verband met de op 16 September as. te houden Algemeene Verga dering deelen wij Up onderstaand, mede welke functionarissen al of niet herkiesbaar zijns Bestuur. I.H. Galavazi, voorzitter, J.M.H. Broeksmit, 2e voorzitter, D.J. Bessem, Secretaris, B.P.Bonkink., 2e Secretaris, A. Mets, Penningmeester, Mr. A. Eysvogel, 2e penningmeester, Dr. J.F.R. Nestelroij, commissaris, Elft.comm. J.M.H. Broeksmit,) P. Sanders Sr.herkiesbaar herkiesbaar Jb. Enquete comm. van Nek. Kascommissie Mr. A. Sabelson, herkiesbaar. W.D. v.d.Brink, niet herkiesbaar. G.J. Bosch, herkiesbaar. J. Suyver, herkiesbaar. J. Meyer, herkiesbaar. J.F.N. Walther, herkiesbaar. Jb. van Nek G. Zeegers- - aftredend G.J. Bosch - Reclame comm. A. Mets, J.G. Bosch, M.van Trigt,) aftredend. Eventueele candidaturen gelieve U vóór 2 September as. bij het se- T7TTT"

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 2