REDACTIE-ADRES: B.P.Bonkink, CzPeterstraat 16, Amsterdam C. WekelUitgave der A.F.C., 22 Augustus 194-0, 19© Jaargang No.l (/isf VAR WEEK TOT WEEK 0 0 0 0 ©a Zoo ongemerkt zijn de voorbereidingen weer getroffen om Zondag as. voor de 1ste ronde van ons AROL-tournooi te starten. Levendig herinne ren wij ons nog, dat wij nu een jaar geleden meenden de 2de ronde te moeten aflasten en dan lijkt dit jaar als omgevlogen! Doch indien we ons even realiseeren welk een geweldige golf van gebeurtenissen-in dis jaar over ons is heengegaan, gebeurtenissen, welke verdeeld over een halve eeuw wereldgeschiedenis, voldoende zouden zijn om deze tot een veelbewogen tijdperk te maken, dan lijkt het weer zoo verschrikkelijk lar ge l.e den. Maar laten we het terrein der algemeene beschouwingen verlaten, én ons op onze club concentreerenwant op deze plaats schrijven we nu eenmaal uitsluitend AFC-geschiedenis Onze Club, welke er in het afg^loopen nood-seizoen in slaagde, den kampioenstitel te behalen, heeft sindsdien met afwisselend succes aan de bekende avond-competitie om het zoogenaamd kampioenschap van Amsterdam deelgenomen. Van de 5 wedstrijden werden er 2 gewonnen, nl. van Ajax.en Vole- wijckers, tegen Blauw Wit werd gelijk gespeeld, eh van DWS en DWV verlo ren Volewijckers heeft uiteindelijk welverdiend beslag op den officieu- sen titel gelegd. Onze eerste-elftallers mogen het zich daarom tot cy- zondere eer rekenen, dat zij het zijn geweest die de Volewijckers de ee- nige nederlaag hebben toegebracht. In ieder opzicht is deze onderlinge competitie een succes geweest Er is meestal goed en enthousiast gespeeld, de verstandhouding is pri ma geweest en heeft zeker tot grootere onderlinge waardeering der cluo bijgedragen, terwijl tenslotte een in dezen tijd des te meer geappreciee. saldo ter verdeeling is overgebleven. Laten we hopen, dat ons AROL-tournooi ditmaal ongestoord kan wor den uitgespeeld. We hebben gemeend onder de heerschende omstandigheden het aantal deelnemers wederom tot 8 beperkt te houden, teneinde de ri sico's -niet her minst in verband met de verbinding-en- zoo klein moge lijk te houden. In velerlei opzicht zullen wij ons beperkingen moeten opleggen, doch met medewerking onzer leden, kunnen alle moeilijkheden lorden overwonnen. Ieder, die er slechts even toe in de gelegenheia is, met zich daarom om tijdens de beide speeldagen de een of andere functie te vervullen. Maar. .indien men een taak aanvaardt, dan moet, men zich ook terdege van de plicht bewust zijn, deze taak zoo goed moge lijk te verrichten! Ieder werke dus mee tot een vlot verloop van ons tournooi, waarbij onze 1ste en voornaamste taak moet -wezen, het onze gasten zoo prettig mogelijk te maken. Iedere deelnemer moet op een of twee gezellige sportdagen kunnen terugzien. Met voldoening memoreeren wij de deelname van Ajax, dat eenige ja ren verstek had laten,gaan. Moge de ervaringen van Ajax van dien aard ziin. dat A.iax ook in de toekomst niet meer zou willen ontbreken

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 1