van de tegenpartij, heeft ons in het verleden herhaaldelijk, onaangename verrassingen gebracht.. Ik ben er. echrer van overtuigd, dat onze speler-o z'eli voldoende enthousiast zijn en er plezier in hebben, hun ongeslagen lste plaats aan den kop te handhaven. - Hoe zit het met het 2de elftalOnze reserves kunnen toch ook op ae training komen. Zonder reserves wordt alle vooruitgang van thans, later weer teniet gedaan. IH.Galavazi VAN- HST TWEEDE Om eenige misverstanden wat betreft het spel van het tweede elf tal uit den weg te helpen, dienen onderstaande regelen. Ik ben mij er wel van bewust, dat ik groot gevaar loop voor chauvinist te worden uitgescholdenmaar diegenen, die door mijn pseudoniem heen kunnen zien, zullen daarmee, wel voorzichtig zijn. De Beide, nederlagen, die het 2de na de vostperiode te incasseeren kreeg, waren, op papier lang niet malsch. Er is ook geen enkele reden, om aan de prestaties van onze tegenpartijen, resp. DWS 2 en Zeeburgia 2 afbreuk te. doen, maar toch. Vooral DWS. 2 speelde een keurig partijtje en bleek zich wel vlugger te kunnen aanpassen, dan ons ongetraind alftal. In dezen wedstrijd gold de factor "pech" echter minder, dan in dien tegen Zeeburgia. De keeper van onze laatste tegenpartij zag "met kunst en vliegwerk" kans, zijn doel schoon te houden, hoewel wij in het veld zeker niet zwakker waren. Hierbij kwam, dat na de rust de bal voor het doel van Zeeburgia steeds in de modder bleef steken en alleen door "schoffelen" en "prikken" in de richting van het doel voortbewogen kon worden. Desalniettemin werden nog verschillende goede schoten op het doel gelost, maar de ee- ne keer redde de keeper goed, de andere keer stond hij toevallig op de goede plaatsofging de bal rakelings naast. Tot overmaat van ramp maakte Zeeburgia eenige goede en eenige gelukkige goals (zonder fouten van onzen nieuwen keeper Meyling, die zich zeer betrouwbaar toonde). Een woord vern lof voor het harde werken van ons jonge elftal is hier zeker op zijn plaats. Eyzonder zou ik het willen noemen, dat juni or Turenhout, op het laatste moment gescharterd, en Betz, die smor- gens reeds in het derde had gespeeld. Beiden hebben moedig volgehouden en nuttig werk verripht. v Vat het geluk ons beter gezind geweest, dan was de uitslag tegen Zeeburgia stellig heel anders geweest, dan de nu zoo smadelijke 5-0 ne derlaag* Tegen DWS gold, zooals reeds gezegd, dit excuus veel minder. Hier was meer sprake van fouten in de achterhoede, gepaard aan verlies van vertrouwen. Evenwel bén ik zoo vrij te beweren, dat een zoo hooge uit slag niet verdiend was. Met dat al is het tweede echter aardig afgezakt en in ae komende wedstrijden zal een nmer "ouwerwetsch" spel vertoond moeten worden om onzen stand op te houden. Piet Schipper BESTIDJRSMEDÉDEELINGM Nogmaals wérden de adspiranten en junioren er op gewezen dat het voor hen streng verboden is in ons clubhuis "Mies en Maus" te spelen of te rocken. Hij, die zich toch aan overtreding schuldig maakt, zal voor minstens 4 wedstrijden worden geschorst. Het is vanzelfsprekend dat het bestuur niet altijd in de -gelegenheid is hierop toezicht te houden. In verband hiermede wordt een beroep op ie oudere leden gedaan, om wanneer z;-j onze bedo'elde jongens zien kaart spelen of rooken, hen uit 'óns clubhuis te laten verwijderen resp. de namen van de 'betrokken spelers aan het bestuur te willen doorgeven. Onzen spelers wordt verzocht onderstaande adressen te willen no- teeren, opdat eventueele afschryvingpn by het juiste commissie-lid terecht komens le, 2e, 5e en 4e elftal •Jb.v.Nek, Roerstraat 52 tel.2987ö

Schakels (clubbladen) | 1940 | | pagina 4