355 op zij deze zaak mot ons "afgedaan" hebben. Zonder zulke steunpilaren, zou het ons niet mogelijk zijn onzen gemobi- liseerden leden, steeds weer van ons medeleven blijk te geven. Hoewel wij begonnen met te zeggen geen aanslag op Uw Kopeken te 'zullei doen, me enen wij toch goed te doen even het gironummer van J.H.Esser te memoreeren benevens de naam van Uw MCA leden. J.H.Esser, postgiro 1094-01 G.Zeegers BrJ.E.R.Nestelroij D.J.Bessem Men kan nooit weten. KIMAVQKD YOOR OHZE JEUGB op ZATERDAGAVOUD 23 DECEMBER 1939 In aansluiting op de berichten over dezen kiena'vond in de vorige Schakels doelen wij thans nog mede, dat deze avond gehouden zal worden in ons Clubhuis as. Zaterdagavond om half acht. Zooals bekend wordt er gekiend' om prachtige prijzen, terwijl enkele van onze jongens zullen optreden. Wie dat echter zyn, zal blijken. We kun nen evenwel vast verklappen, dat een toekomstige harmonica-virtuoos eenigc nummers uit zijn repertoir zal laten hooren. Wie het edele kienspel nog niet mocht kennen, dien leeren we dat as. Zaterdag, het is heel eenvoudig en toch spannender dat menige voetbalwed strijd. Elkaar aanmoedige-h-.cjf&v.ko-e-géstaan, doch "öp--oneerlijk spel zq.1 streng worden gelet en onmiddellijk voor free-kick worden gefloten. Dus jongens as. Zaterdag zijn we allen present; ook' de ouders van on ze jongens zijn van harte welkom. B-Commissie R.CH.JUÈIORENTOURNOOI Der gewoonte getrouw organiseert de Racing Club Haarlem op den 2den Kerstdag (Dinsdag 26 December) haar Junioren-tournooiwaarvoor tot onze groote vreugde ook wij weer werden uitgenoodigd. Aan dit tournooi mogen elftallen deelnemen samengesteld uit jongens die niet ouder zijn dan 18 jaar (geboren na 1 September 1921), terwijl hier aan 12 elftallen deelnemen, welke door loting in drie groepen van 4- elf tallen zijn ingedeeld. Wij zijn ingedeeld met Bloemendaal, EDO en Stormvogel! welke 4- elftallen evenals de andere groepen een halvecompetitie spelen in de morgen uren. De drie winnaars spelen:'s-middags -eennalvo competi tie waaruit dus de eerste en tweede prijswinnaars zullen voortkomen. Alle verdere byzonderheden staan in een programma, dat wij,as. Zater dagavond op onzen kienavond aan alle deelnemers aan dit tournooi zullen uitreiken. De volgende spelers wordèn door ons uitgenoodigd. Be.tz, Bosch, AA Calff, Drenth, Groen, Gunzel-, Kalsbeek, Kouffeld, -Metzelaar, Meyer, Nydam, Rietbergen, v.TurenhoutVerseef, v.d.Wal, Wassenbergh, -de Zwart. Jongens zorg er vooral voor dat op je voetbaluitrusting niets valt aan te merken, zoodat er goed verzorgde AFC-elftallen in het veld verschy- nen, vergeet ook niet een wit reserve-shirt mee te nemen. Onze eerste wedstrijd spelen we tegen Stormvogels om half twaalf. De trein vertrekt vanaf het Oe-ntraal 'Station om 9«15 uur. Bijeenkomst uiterlijk negen uur, onder de klok in- de hal. Zij, die buiten de uitgenoódigde spelers met ons mee willen, zijn van rarte welkom, hoe grooter de AFC-f.a milie is die naar Haarlem trekt, hoe neer vreugd. Zij dienen echter tijdig ^aanwezig te zijn met het oog op het gezelschapbiljet. We rekenen er dus op- jongens, dat jullie precies op tijd Aanwezig zijn, met een goed humeur en in prima conditie. Eventueele afschrijvingen vroegtijdig te richten aan B.Dorlas, van Tuyl van Seroo skerkerple in 35. B-Commissie ..tJU 1 -i, U' JtU'

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 2