3^5 REDACTIE-ADRESB.P.Bonkink, CzPeterstraat 16, Amsterdam-C Wekel.Uitgave der A.F.C., 30 November 1939, 17e Jaargang 13 VAN WEEK TOT WEEK Toen wij gisterenmorgen vernamen, dat de beide 1ste klasse wedstrijden m Amsterdam geen doorgang konden vinden, terwijl op dat oogenblik ons veld zich nog in uitstekenden toestand bevond, hadden wij even de illusie, I dat bij eventueele opklaring onze wedstrijd zich in grootere publieke be langstelling mocht verheugen. Inplaats van op te klaren begon het echter nog harder te regenen en tenslotte bleek ons terrein tegen een. dergelijke inundatie óók niet bestand. Daar er voor 3 en 10 December geen wedstrijden voor ons eerste op het programma staan, gaan wij dus een rustperiode tegemoet, een rust-periode welke ons in het verleden nooit erg best is bekomen. Het Bestuur zal over -vegen op welke wijze wij door vriendschappelijke wedstrijden den gang erin Kunnen houden. Op de spelers rust natuurlijk de taak te zorgen om in condi rif-, blijven. Onder de gegeven omstandigheden mag niemand op de training ontoreken. Het tot nu toe behaalde voordeel mag niet verloren gaan. De goede geestmoet erin blijven, 0, wil om ondanks alle moeilijke omstandighe ;j-en dit nood-seizoen iets byzonders te presteeren mag geen oogenblik verslappen. Ieder AFC-er verleene daartoe zijn moreele steun. Laat ik dit korte woord besluiten met het dringende verzoek aan onze spelers; zorgt er toch voor, jongens, dat je volkomen fit blijft, komt op den trainingsavond-één avond is toch waarachtig niet veel verlangd- doet Zö, t die nuttige lichamelijke oefeningen welke we zoo dikwyls op het veld nebben gedaan, komt op den clubavond om door versterking van het onderlin. contact den wil om te winnen te stimuleeren. In Januari herdenken we ons o-jarig bestaan. AFC moet dan "even móói aan den kop staan, zooals dit on het oogenblik -dank zij jullie prestaties- het geval is. I.H.Galavazi D.W.V.II - A.F.C.II Zondagmorgen. Wederom regen, veel regen, storm. De laatste elftalbe- si omme ringen vinden telefonisch afdoening. Veel geinformeer met de vraag; gaathet door of gaat het niet door? Moeten we nog gaan of niet gaan? Af- ^euringsbericht blijft uit, derhalve welgemoed door veel regen naar Amster dam-Noord. Voorzitter Braam oordeelt kort en krachtig het weer ongeschikt, derhalve besluit de scheidsrechter het veld niet eens te inspecteeren en de wedstrijd af te gelasten. snelle. terugtocht thans per wagen naar aangenamer verblijven. De chauffeur" blijkt te begrijpen dat "zij, die thuisblijven 1 ook iets toekomt

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 1