309 J.agen doordringen, opdekt d» e«n dfm and^r aenepoort het zijne hij te dragen. Indien onze spelers weten, dat heel AFC alle kracht-en inapant om de moei lijkheden te overwinnen, dan zullen zij zich met des te grooter opgewektheid die inspanningen ge-troosten, welke noodig zijn om onze wedstrijden tot suc cessen te maken. Dan zullen zij ook gemakkelijker teleurstellingen vergeten, zooals zich reeds gisteren hebben voorgedaan en die ook in de toekomst niet geheel te vermijden zullen zijn, nl. dat een opgestelde speler op het laatste moment vervangen wordt, omdat militairen, op wie men reeds niet meer rekende, toch bleken gekomen te zijn. Ik kan die teleurstelling leven dig begrijpen, maar het kan niet anderss het clubbelang gaat voor endat eischt, dat wij het sterkste elftal in veld brengen. Wanneer men alléén het belang van AFC voor oogen houdt, dan kan de teleurstelling nooit groot we zen. Den spelers zij nogmaals op het hart gedrukt, zoo trouw en zoo goed mogelijk te komen trainen, alle onderlinge oneenigheidjes overboordte wer pen, opdat AFC iederen wedstrijd met een homogeen, enthousiast én wilskrach tig elftal den tegenstanders tegemoet trede* I.H.Galavazi EEN AFC-ER Van onzen links-back Joop v.d* Voottj ontvingen wij onderstaanden brief, waarvan wij onze leden graag willen doen kennisnemen: Dinsdag 19 Sept.1939 'Aan al mijn vrienden in AFC, Eereleden, bestuursleden "commissieleden, trainer, collega's van mijn team enz. Beste vrienden, "Ik weet niet goed hoe te beginnen, omdat ik eigenlijk me niet goed "kan indenken het voorloopig zonder mijn club AFC te moeten doen. Het "idee van niet in het geliefde rood-zwart te kunnen uitkomen is voor "mij een groote beproeving. Vanochtend terwijl ik een wachtje klopte, "kreeg ik toevallig een krant in mijn handen, en daar werd gesproken "over de indeeling van de verschillende klassen. Ik las daarbij ook "de naam van AFC. Zoo iets deed me nou echt goed." "U kunt anders allen niet indenken wat dit voor mij beteekent, en dat "ik eigenlijk moet toekijken. En laat ik dan de volle overtuiging geven "als ik toevallig eens op Zondag verlof heb, dat ik Zondagmiddag met "mijn koffertje aan den Wandelweg ben, al is het om met het 8ste elf- "tal mee te doen, maar om dan te toonen, dat ik niet van plan ben om "er bij te gaan zitten, maar dien middag het zoo geliefde rood-zwart "te doen zegevieren. Hè was de toestand maar als voorheen. We hadden "ons zooveel opofferingen getroost met trainen en alles. En nog kan "ik nij het niet indenken. Maar dan komt de nuchtere werkelijkheid, in "vorm van mijn omgeving hier, en ik mag wel niet schrijven waar ik lig, "maar dat is ongeveer midden op de Leusderheide. Het is hier gewoon 'verschrikkelyk zoo stil." "Beste vrienden ik voel mij opgelucht, omdat ik iets aan mijn AFC heb "laten weten. Ik ga nu slapen, en droomen van een paar wedstrijden die "ik vast nog kom spelen. Ik wensch U allen veel succes in de eerste "plaats ons 1ste elftal met trainer Donnelly aan 't hoofd." "Tot ziens dan als ik met verlof kom, de hartelijke groeten voor U al- "J.en van den altijd blijvenden AFC-er, Joop van de Voort, Leve AFC." Mededeelingen_van_het_Bestuur Door omstandigheden waren de identiteitskaarten Zaterdag jl. nog niet beschikbaar. As Zaterdag kunnen bedoelde kaarten evenwel afgehaald worden Een der adspiranten heeft zijn shirt bij Spartaan laten liggen. Het shirt is thans in bezit van Bote Geisler, die het beschikbaar houdt van den eigenaar. Maandagavond as. vangen onze clubavonden weer aan in Café Royal hoek koninginneweg en Saxen Weimarlaan.

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 2