Waarde Clubgenoot, lederen recht—geaarden A. F. C.-er, die niet alleen in den uiterlijken doch in den inner lij hen gang van za ken belang stelt, zal het geen geheim zijn gebleven, dat het afgeloo- pen seizoen finantieel zéér teleurstellend is geweest. Met den uiterlijken gang van zaken bedoelen wij de resultaten onzer elftallen, Clubavonden en andere gezellige bijeenkomsten, trainingsavonden, kortom alles wat men onder "Clubleven" tezamen kan vatten. Zonder overdrijving mogen wij vaststellen dat dit alles zich in stijgende lijn beweegt I De positie onzer vier X.N.V.B. elftallen geeft alle reden tot voldoening. Er zit muziek in Cric ket en Honkbal zullen er gedurende de zomermaanden het hunne toe bij dragen den gang erin te houden - Maar daar staat helaas tegenover, dat onze Penningmeester en met hem het Bestuur, onder diepe zorgen gebukt gaan. Het geldelijke resultaat onzer seriewedstrijden was practisch nihil, verschillende competitiewedstrijden troffen slecht weer of scherpe concurrentie, terwijl ten overvloede Hilversum al spoedig zoo'n grooten voorsprong had gekregen, dat verschillende anders goede wed strijden hun belangrijkheid hadden ingeboet. Het was ten slotte slechts aan het toeval te danken, dat onze wedstrijd tegen H. Y. C. op den inhaaldag nog iets heeft opgeleverd. Toch zou dit alles nog niet onoverkomenlijk zijn geweest, ware het niet dat ons trainingsfonds niet de baten heeft opgebracht, welke wij in ons optimisme en vertrouwen op een be teren tijd voor onze Club hadden verwacht. Velen hielden zich .afzij dig, zoodat de kring van leden op wie nooit tevergeefs een beroep wordt gedaan, nog kleiner werd. Men heeft het begrepen Er is een belang rijk tekort Nu is het Bestuur nooit bang geweest om het nieuwe sei zoen met een tekort te beginnen, doch op het oogenblik lijkt het ons noodzakelijk schoon schip te maken. Het is immers niet meer dan BILLIJK, dat ALLE leden, die toch in gelijke mate van de vereenlging profitee- ren, ook hun extra steentje bijdragen. 7/anneer ieder werkend lid El. 5.-, ieder Junior Fl. 2.50, en iedere adspirant Fl. 1.-, bijdraagt, dan beginnen wij het nieuwe seizoen practisch met een schoone lei. Nu heeft het Bestuur er steeds tegenop gezien een hocfdelijken omslag voor te stellen. Het maakt tegenover de buitenwereld altijd zoo'n onprettigen indruk. Je hebt er een Alge- meene Vergadering voor noodig etc. etc. Het Bestuur is echter van meening dat thans een Hoofdelijke Omslag onvermijdelijk is, doch al vorens daarvoor den reglementairen weg te betreden, wil het den Leden de gelegenheid geven van hunne tevredenheid over de bereikte resultaten z oz

Schakels (clubbladen) | 1939 | | pagina 5