">1 w fin, het is goed afgeloopen. De groote les uit deze ontmoeting: Voorhoe despelers, oefent het schieten in alle standen, want het natte zware vela en de gladde zware hal waren geen voldoende excuus voor al die missers. Ten slotte is weer duidelijk gebleken, dat men een tegenstander nooit moet onderschatten. Wil men op het pad van het succes voortgaan, dan moet in iederen wedstrijd even serieus worden aangepakt. Het heeft mij buitengemeen verbaasd, dat de belangstelling in Utrecht voor dezen wedstrijd zoo uitermate gering was. Ook voor Hercules was zulks blijkbaar een groote tegenvaller. Nu had men het rijk alleen en nu was er practisch nog niemand. Eén ding is zeker, dat indien wij gisteren en In dagen geleden thuiswedstrijden hadden gehad, wij zonder eenigsi twijfel voor ons doen extra-recettes hadden ontvangen. Nu door het aflasten van Holland-Duitschland een program kan worden ingelascht bestaat de kans op moeilijkheden voor hen, die er absoluut op hadden gerekend, dat op 11 December geen" competitie-voetbal zou plaats vinden. Ook wij hebben direct aan den KNVB bericht, dat wij er prijs op stel len op 11 dezer niet te spelen. (Intusschen werd aan ons verzoek voldaan en de wedstrijd van het eerste tegen HVC uitgesteld). M.i. ware het juis ter geweest, indien deKNVBden clubs had gevraagd, wie harer op 11 dezer wèl willen spelen. IH.Galavaz i KIESAVOND. ..VOOR. ,QKZE..ADSRIRANTEN .EN JUNIOREN As. Zaterdap-;, 'om half acht precies-,is. er .verzamelen geblazen in ons Clubhuis -voor alle adspiranten eh~ junioren;ditmaal .zal echter niet voetbal het doel van onze bijeenkomst zijn.,- doch zullen.-.-wij ons gaan bezig houden met het edele kienspel. Dit spel is bij uitstek geschikt voor voet ballers, het leert jullie-, s-nel reageer en, want wie het eerste "kien" roept, nadat hij vijf nummef's op ê'éh''TÏj--beTz-ét'- he-ef'b, - wint den eerste prijs. Verder is het een goede training voor -de' korte -sprint, want wanneer meer dere jongens op hetzelfde moment "kien", roepen,- is diegene den winnaar die het snelst start en zoodoende--het eerst de -tafel met prijzen bereikt heeft Ten derde is het een zéér goedé' -.oefening. voor de controle, nu ech ter niet de bal-controle, ma-ar -de controle over de houtjes waarmee de af geroepen nummers op de kaarten bezet moeten worden. Voor jullie is echter van groot belang, dat er naast deze training op- verschillend gebied, een groot aantal byzonden mooie prijzen"verkiend"worden. Hij die het meest "fit" is, heeft dus ook de grootste kans op één der prijzen. .Alspik jullie .een raad mag geven jongens,- ga-deze laatste avonden voor Zaterdag vroeg naar bed, ëh concentreer' je op- dit-moeilijke spel,- de- resultaten zullen dan niet uitblijven. Ook de ouders van onze adspiranten. en junioren zijn van harte welkom, want U weetde aanmoedigingen van- hét ..publiek komen-vaak de prestaties van onze "spelers ten goede., C-Commxs'sie HERCULES - A.F.C.. Onze jongens hebben den^ moeilijken' wedstrijd;' téjgénHercules er geluk kig goed afgebracht en thans de derde achtereenvolgende uit-wedstriid ge wonnen. Toen we de rust met een 2-0 voorsprong ingingen en deze heel.normaal A-O of 5-0 had. kunnen zijn, was er van de "AFC-schare" wel niemand "d'ié;:" zich ook maar een oogenblik bezorgd heeft gemaakt, daar Hercules door-hun minder goed spel hiertoe geen aanleiding gegeven had en AEC het dit elf tal wel raad wist. Maar toén het na de rust 2-1 werd, begonnen de eind jes sigaar en sigaret weer wat onrustig te worden, ik zag er tenminste weer enkele van den eenen naar den anderen kant verschuiven. Gelukkig werd het weer 3-1 en dit bleef zoo tot 4 minuten voor tijd, toen werd het 3~2 en weer "kiele. kiele". Er was ondèr ons weer diepe rust, "we knepen em" weer even, gelukkig niet lang en het was:èen heele opluchting toén het einde er was van een wedstrijd dié we in de. eerste helft al in onzen zak hadden kunnen hebben. Direct na het begin zijn we al in den aanval en een goed schot van Jan doet het beste verwachten. Met een aanval van Hercules we.et. Siem wel raad en de bal gaat naar Nico, van Nico naar Gerrit een goed schot, het welk de Hercules-doelman keurig weet te stoppen- Toch zijn onze jongens, die er uit zien als. "Hee.ren" in hun nieuwe shirts, veel sterker. Wij krij-

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 2