104 DAMES INDOOR-TRAIKIMG -8-M De dames, die zich voor deze training hebben opgegeven wordt kennisge geven dat deze training as. Donderdagavond opnieuw zal aanvangen des avond; van negen tot tien in de Spinoza School, Ruysdaelstraat 69, Amsterdam Z. Addé Kleyn vertrouwt op een regelmatige groote opkomst. HET ELFTAL DER PROMINENTEN mutaties welwillend "Hiermede geven wy kennis van de voorspoedige geboorte, van onze nieuwste aanwinst in het AFC-gezin"Het elftal der Prominenten" Zóó ongeveer had het kunnen, neen moeten zyn, Nu stond er, wy vonden het hatelyk;"Het 8ste". Eerst eenige byzonderheden. Gemiddelde leeftyd 43-J- jaar. (Jantje Bulk drukte ons gemiddelde sterk met z«n 53!) Buikornvang niet zoo héél gek. Allen zyn prima spelers met, wat je noemt: kyk op den bal, vóór alles, --------- naar hoogere elftallen worden niet aanvaard. Donateurs worden toegelaten tegen een, nader overeen te komen, aantal biertjes. Over den Zondag-morgen-vroeg gespeelden wedstryd AFC 8 - Aalsmeer 5, het volgende: By gebrek aan een scheidsrechter, verklaarde "gerrit"een weldoorvoed jongmensch van Aalsmeersche afkomst, zich bereid af en toe te fluiten, ech ter alléén als wy onze hand opstaken. Dit was noodig omdat hy er geen kyk op had....Dat zyn fluit ook nu en dan^ook zonder onze aanwyzigingen af ging, kon hy niet helpen: dan had hy wind méé. En dan was het off-side. Direct na den aftrap ontwikkelde zich een heftigen stryd om den bal. Dat hóórt zoo. Na ongeveer 10 minuten kreeg Dikke Lee, onze onvolprezen Cap tain, het leder te pakken en na een nooit-geziensnelle ren deponeerde hy het geval voor de voeten van Daddy Long-leg die, met yselyk gekraak van le dematen, den bal in het net duwde. Na de hervatting maakte onze midden-voor eenige soepele schynbewegingen en een juweel van een doelpunt, terwyl, ongeveer 5 minuten voor de thee, Kappie met dartele sprongen den keeper uit zyn doel lokte om hém mis en den bal raak te trappen. De stand was toen 3-2, Want intusschen hadden onze gastheeren onzen keeper 2 keer aan den praat gehouden en den bal snoodelyk achter hem gedeponeerd. Na de rust werd met animo verder gespeeld. Stug werd den voorsprong verdedigd en er zou geen verandering in den stand zyn gekomen als Jantje Bulk voornoemd, er niet ingeslaagd was er met den bal van door te gaan. Op 5 meter afstand van den toestormenden back, sprak hy deze historische woor den; "Ga weg jong". En het jong ging! Vol vuur rende hy verder, tot plots de keeper voor hem opdook. Met deze puzzlede hy een nummertje, raakte den bal kwyt, vond hem weer en ping-pongde een goal by-elkaar. 4-2. Met auto's werden de resten der Prominenten naar het clubhuis vervoerd en dank zy de goede zorgen daar, weer opgelapt. En den volgenden week spe len zy wéér Neoproc ooooooooooooOOOOOOOOOOoooooooooooo JLh

Schakels (clubbladen) | 1938 | | pagina 5